Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszik a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik a feleségem, amiért hamar túlléptem rajta?

Figyelt kérdés

Volt némi alaptalan vádaskodása a pénzügyeinkkel kapcsolatban, ami miatt elköltözött és válással fenyegetőzött. Csúnya vitáink voltak egy alaptalan pletyka miatt, ezért miután elment, úgy döntöttem, hogy ezek után nem éri meg küzdeni érte és elkezdtem egy önfeledtebb életet, szórakoztam, ismerkedtem és alakulgat egy egyenlőre kötetlen kapcsolat is. Sokak szerint nem jó, hogy egy vállrándítással tovább léptem, de ők nem tudják, hogy mennyit szenvedtem, amikor a viták mentek. Nemrég jött a feleségem bocsánatot kérni, mert valahogy észbe kapott. Láttam rajta, hogy tényleg szégyenli magát, a szembe sem mert nézni és a testbeszédén is látszott, hogy őszintén sajnálja, de ezzel nem tudok mit kezdeni, nálam elásta magát. Azóta többször jött, hol könyörög, hol mindennek elmond, amiért szerinte megcsaltam, meg hogy ő tette tönkre a házasságot, de csak miattam nem lehet helyrehozni.

Mennyire érthető a viselkedése?


2014. dec. 3. 17:10
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Szerintem az az érdekes, hogy a feleségem kitette a lábát...
2014. dec. 3. 20:40
 32/48 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, mielőtt egyesek brazil szappanoperát komponálnak az életedből, elárulhatnád, mennyi idő múlva kopogtatott a feleséged. Szerintem ez elég lényeges információ.

Mellesleg én azért nem értem azokat, akik szemedre vetik, hogy "nem is igazán szeretted, ha nem akarsz vele békülni", mivel fehéren-feketén leírtad, hogy rossz házasság volt, és hogy az, hogy nem lett gyerek, csak az egyik ok, ami próbára tette a kapcsolatot.. Szóval nyilván nem volt minden rózsaszín és idilli eddig sem.

2014. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Két hónapig. Kicsit kevesebb, hetedikén hagyott itt.
2014. dec. 3. 20:49
 34/48 anonim ***** válasza:
47%
Két hónap alatt egy kapcsolaton sem teszi túl magát az ember, nemhogy egy házasságon. Neked kapóra jött, hogy a feleséged elköltözött, így könnyen megszabadultál tőle. Hiába is játszod itt az álszentet.
2014. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
42%

És te 2 hónap alatt elfelejtetted, hogy házas vagy, egyből ment a szinglilèt és az ismerkedés, minden szívbaj nélkül?

Még arra sem méltóztattál, hogy megkérdezd melyikőtök adja be a válást?

2014. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Én vagyok a hibás? Ő szent azzal amiket tett, ugye? Két hónapig volt távol, de előtte jóval többet kínzott ezzel a baromsággal.
2014. dec. 3. 20:59
 37/48 anonim ***** válasza:
41%

Akkor meg mit rinyálsz?

Add be a válást, oszt csókolom! Láthatóan telibesz..rod ezt az egészet, minek túráztatod még magad?

2014. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Mert jobban megvisel ez az egész, mint mutatom. Az új életem egy semmi, egy légvár, pótcselekvés. Van egy kis egyetemista, akinek támogatás kell, nekem meg törődés, amit persze nem kapok meg. Vissza sem fordulhatok, a házasságból sem lesz már semmi. Haragszom is a feleségemre, de bűntudatom is van, pedig nem tettem semmi helytelent.
2014. dec. 3. 21:08
 39/48 anonim ***** válasza:
69%

ne érezd magad rosszul :) sok ember azt hiszi minden megtehet a másikkal, ahogy a feleséged azt hitte, hogy hiába fenyegetőzik majd úgyis te könyörögsz.. hát benézte :D én is ilyen típus vagyok, velem ne szórakozzon valaki ha azt mondta szakít akkor már tegye is meg, mert engem attól a pillanattól kezdve nem érdekel... attól függetlenül, hogy szeretem-e.. azért aki így játszik a másikkal és ennyire nem támogatja az nem egy társ...


örülj neki hogy továbbléptél, hogy nem etted tönkre az életed emiatt, szórakozz, érezd jól magad :D lesz jobb :)

2014. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
64%
Szerintem mielőbb el kell válni,kicsit magadba szállni,meggyászolni a szakítást, és nem rögtön beleugrani egy eleve halálra ítélt új kapcsolatba,ahol meg sem kapod,amire vágysz. A lelkedet kell renbe tenni, és csak azután kéne új kapcsolat,ha készen állsz rá. Na meg jó lenne tudni,miért nem volt meg köztetek a bizalom,miért hitt a pletykáknak? Volt valami alapja?
2014. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!