Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszik a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik a feleségem, amiért hamar túlléptem rajta?

Figyelt kérdés

Volt némi alaptalan vádaskodása a pénzügyeinkkel kapcsolatban, ami miatt elköltözött és válással fenyegetőzött. Csúnya vitáink voltak egy alaptalan pletyka miatt, ezért miután elment, úgy döntöttem, hogy ezek után nem éri meg küzdeni érte és elkezdtem egy önfeledtebb életet, szórakoztam, ismerkedtem és alakulgat egy egyenlőre kötetlen kapcsolat is. Sokak szerint nem jó, hogy egy vállrándítással tovább léptem, de ők nem tudják, hogy mennyit szenvedtem, amikor a viták mentek. Nemrég jött a feleségem bocsánatot kérni, mert valahogy észbe kapott. Láttam rajta, hogy tényleg szégyenli magát, a szembe sem mert nézni és a testbeszédén is látszott, hogy őszintén sajnálja, de ezzel nem tudok mit kezdeni, nálam elásta magát. Azóta többször jött, hol könyörög, hol mindennek elmond, amiért szerinte megcsaltam, meg hogy ő tette tönkre a házasságot, de csak miattam nem lehet helyrehozni.

Mennyire érthető a viselkedése?


2014. dec. 3. 17:10
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem kb a feleséged is annyira éretlen egy komoly kapcsolathoz, házassághoz, mint te.

Ahogy a kapcsolatotokat kezelitek, az valami botrány. Minek házasodtatok egyáltalán össze, ha nem veszitek komolyan?


A vitára nem az a megoldás, hogy válással fenyegetőzök és elköltözöm, ahogy az sem, hogy az első adandó alkalommal elmegyek bulizni, kvázi megünneplem hogy az asszony végre lelépett, és megfektetni az utamba jövő első jöttmentet.


Itt alapvető bizalmi problémák voltak, ami kérdés, hogy miért alakult ez így. Nem az a pletyka volt a probléma igazi forrása köztetek, és ha eléggé szerettétek volna egymást, a gyerek téma sem lehet az.

2014. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
14%
Érdekes azért, hogy feleséged ennyire nem volt képben a jövedelmedet illetően. Mélyebb problémák is lehettek ott.
2014. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
Igen, elég mély problémák vannak a feleségem agyában.
2014. dec. 4. 08:18
 44/48 anonim ***** válasza:
61%
Nézd, a feleségedet te választottad, szóval neked ez kellett...lehet a te fejedben is nagy problémák vannak???
2014. dec. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
60%

A kérdezõ összes megnyilvánulásából az jön le, hogy a felesége a patás ördög, aki mindent tönkre tett, az ártatlan, szentéletü férj meg csak szenvedett mellette...

Na, az ilyen férfiaktól mentsen meg az ég! Egy kapcsolat bukása két emberen múlik, hihetetlen, hogy ahelyett, hogy kicsit magadba néznél, inkább kiéled magad, és kúrogatsz egy kis egyetemistát, akit ugyanúgy elfogsz dobni, mint egy használt zsebkendõt, ha már nem kell, pedig õ lehet, hogy naivan azt gondolja, hogy majd továbbra is támogatod, és nem csak pár kósza numerára kellett. Szòval én inkább azt tanácsolom, hogy próbáld meg észrevenni, hogy emberek vannak körülötted, és nem te vagy a világegyetem középpontja..

2014. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
35%

"Igen, elég mély problémák vannak a feleségem agyában."


Mivel te állatorvosként egész nap értelmes állatok közt vagy, elkövetted azt a hibát, hogy otthon is ugyanilyen magasra tetted a mércét!

:)

2014. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

42 vagyok, úgy látszik, érzékeny pontra tapintottam. Pedig ha a feleséged tisztában lett volna a jövedelmed nagyságával és eredetével, csak nevetett volna az alvilággal kapcsolatos pletykákon. Valami okának kellett lenni, hogy elhitte. És ne mondd azt, hogy azért, mert olyan hülye. Annyi nekem is lejött a megszólalásaidból, hogy nehéz veled értelmesen vitatkozni.

Ismerek egyébként olyan férfit, aki titkolta a felesége elől, hogy mennyi a fizetése. Milyen házasság az ilyen?

2014. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
22%
Te is orvos vagy? Ha nincs rendben valami a házasságban,akkor mindig a feleségek agyában van a probléma?Ismerem az ilyen szavakat.
2014. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!