Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszik a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik a feleségem, amiért hamar túlléptem rajta?

Figyelt kérdés

Volt némi alaptalan vádaskodása a pénzügyeinkkel kapcsolatban, ami miatt elköltözött és válással fenyegetőzött. Csúnya vitáink voltak egy alaptalan pletyka miatt, ezért miután elment, úgy döntöttem, hogy ezek után nem éri meg küzdeni érte és elkezdtem egy önfeledtebb életet, szórakoztam, ismerkedtem és alakulgat egy egyenlőre kötetlen kapcsolat is. Sokak szerint nem jó, hogy egy vállrándítással tovább léptem, de ők nem tudják, hogy mennyit szenvedtem, amikor a viták mentek. Nemrég jött a feleségem bocsánatot kérni, mert valahogy észbe kapott. Láttam rajta, hogy tényleg szégyenli magát, a szembe sem mert nézni és a testbeszédén is látszott, hogy őszintén sajnálja, de ezzel nem tudok mit kezdeni, nálam elásta magát. Azóta többször jött, hol könyörög, hol mindennek elmond, amiért szerinte megcsaltam, meg hogy ő tette tönkre a házasságot, de csak miattam nem lehet helyrehozni.

Mennyire érthető a viselkedése?


2014. dec. 3. 17:10
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
41%

Egyrészt jogos, másrészt nem.


Nem jogos, mert szerintem neki, csak a büszkesége sérült amiért te máris találtál valaki mást, és tök jól vagy.


Másrészt viszont jogosnak is lehet mondani. Hisz 1 szalmaszálat nem tettél keresztbe azért, hogy megoldjátok együtt a gondokat, és ne költözzön el. Hagytad elmenni.

Te már akkor sem szeretted ezt a nőt amikor az elköltözés megtörtént, szóval illett volna lezárni hamarabb a kapcsolatot.


Magyarul: a reakciód nem volt normális. Ha egy ember szereti a házastársát, x éve vele van stb, akkor (nem kell depresszióba esni nyilván, mert az egy betegség, ami nem jó), de van egy bizonyos gyászidőszaka a kapcsolatnak, amit ha nem élsz át, akkor könnyen vádolhat azzal hogy az volt az első dolgod, hogy megcsalod, és nem is szeretted, mert nem viselt meg a dolog.

2014. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

Elhagyott és válni akart. Bocsánat, ha ez nem jött le, de az én fejemben meg sem fordult, hogy megcsalásnak számít, ha ezek után mással vagyok.

Megalázott, miért marasztaltam volna, mikor elment?

2014. dec. 3. 18:59
 23/48 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellett volna marasztalnod. De akkor is megcsalás, mivel még nem váltatok el hivatalosan. Ebben más a házasság és egy sima párkapcsolat, amit meg lehet csak úgy szakítani.
2014. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
90%

19-es: "addig nem szabadott volna mással kezdeni, amíg ki nem mondják a válást."


Ez azért így hülyeség, mert egy válóper 4-5 évig is tarthat, és addig nem kezdeni senkivel eléggé magas (és értelmetlen) követelmény. Ha a válóper már folyik, akkor szerintem semmi akadálya az újabb kapcsolatnak.

2014. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
19%
Bizony hogy joggal gondolja ... Így ahogy vadidegent olvasom a történeted , nekem is úgy jön le , hogy mar nem igazán szeretted a nejedet !
2014. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
0%
Mr King nagyon jól leírta a tutit ... Nála a pont !
2014. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
40%

Azért, mert ha szeretsz valakit, akkor legalább 1x azt mondod neki, hogy ne menj el, beszéljük meg. Te ezt nem tetted meg, mivel inkább örültél hogy megszabadultál tőle.


Mellesleg mi volt a pletyka? Az, hogy megcsaltad?:) Ha ez volt, mérget vennék rá, hogy igaz. Ezért is nem érint érzelmileg a házasságod vége, mert leszarod az egészet. (van más lyuk amit dughatsz.)

2014. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
A pletyka az volt, hogy alvilági ügyletekbe keveredtem. Állatorvos vagyok, mégis mi dolgom lenne gengszterekkel? Kitalálták, hogy ezért keresek ilyen jól, de könyörgöm, jól kereső munkám van! Minden történetet kerítettek köré, már kitaláltak minden kapcsolatot a fene tudja kik, terjedt a pletyka. Milyen feleséget lehet ilyesmivel rászedni, milyen társ az ilyen?
2014. dec. 3. 20:04
 29/48 anonim ***** válasza:
27%

Érdekes, hogy másoknak hitt, és nem a férjének, de attól még jogosan érezheti azt, hogy jó ideje nem szereted, ha neked az az első, hogy elmész szórakozni miután gyakorlatilag véget ért a házasságotok.


Ha egy 2 hónapos kapcsolatból lépsz ki így, még meg is értem, nem egy nagy cucc, de egy évekig tartó házasság....? Érzékeled a különbséget?

2014. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
32%

Mondjuk érdekes, hogy ahogy kitette a feleséged a lábát te rögtön leakasztottál valakit könnyed kapcsolatra...

Megvolt már kis könnyed kapcsolatod, különben a feleségeddel lettél volna elfoglalva, nem a farkaddal!

2014. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!