Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülnétek gyeretek 25évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnétek gyeretek 25évesen egy 40éves pasinak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 19:14
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
34%
igen :)
2015. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Bár egy kicsit elbizonytalanìtottak az előttem szólók. Ha szereted akkor igen. Eggyütt èltek örökkön örökkè akkor mèrt ne legyen utódotok. Ha futó kapcsolat akkor persze nem. Ha fèrjes akkor sem. Ha nem tudjátok felnevelni akkor se. De ha minden okè akkor persze. Ès ha a fèrfi is szeretnè a gyereket. A korkülömbsèg nem minden.
2015. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
72%

fú... csak 3-mal kevesebb köztetek a korkülönbség, mint köztem és apám között...


amúgy erre nem lehet így válaszolni, mivel sok más tényező is befolyásolja a döntést... a kor csak állapot...

2015. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
41%
Én harmincévesen fogok szülni a 48 éves férjemnek :-)
2015. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
47%
A szuleim pont ennyi idosek voltak amikor en szulettem :D
2015. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
73%

van egy barátnőm akinek a szülei majdnem enni idősen voltak amikor született.

Manapság annyian válnak el, és romlik meg közöttük a kapcsolat.. hogy szerintem a korkülönbség a legkisebb probléma 2 ember között...

2015. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:
40%

Ezt nektek kell érezni. Te tudod, mennyire áll biztos talajon a kapcsolatotok, mennyire állsz / álltok készen egy babára mind érzelmleg, mind anyagilag.


Pontozzatok le nyugodtan, de 21 vagyok, a párom 47. Teherbe estem, nem terveztük a picit. Átrágtuk a párommal, nem vetettük el. Ellenben a 21. héten (nemrég) elvetéltem :(

2015. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
54%
ÉN nem pontozlak le, de ha nem vetéltél volna el, akkor öt év múlva elhagyott volna, mert már túl öreg lettél volna hozzá. :)
2015. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%
Persze! Mi 21 és 37 évesek voltunk a gyerekünk születésekor.
2015. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
78%
Én nem járnék ennyivel idősebbel, mert a saját korosztályom jön be, de ez a ti dolgotok. Ellenben a korodon kívül más infó is kellene. Ha mondjuk évek óta dolgozol már, és akár egyedül is el tudnád tartani a kicsit, akkor hajrá. De ha a munka világában tapasztalatlan egyetemista vagy, aki a diplomaosztóról megy a gyesre, mert az idős, tapasztalt férfi majd eltartja úgyis, akkor gondold át. Képesnek kell lened megállnod a saját lábadon is, mert bármi történhet akár a pároddal, akár a kapcsolatoddal. És a fiatalabb lányt választó idősebb pasik közt gyakori az olyan, aki azt akarja elérni, hogy a lány gyámoltalan maradjon és mindig tőle függjön. Ha a párod tényleg jót akar neked, akkor inkább arra fog ösztönözni, hogy egyenrangú partnere legyél.
2015. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!