Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülnétek gyeretek 25évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnétek gyeretek 25évesen egy 40éves pasinak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 19:14
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Kizarolag eskuvo utan vallalnek kozossen egy gyereket.
2015. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy a GYIK-en kell kérdezgetned, vállalj-e gyereket, eleve azt mutatja, hogy kicsit bizonytalan vagy, vagy magadban, vagy a helyzetben.
2015. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 HUN_Sector ***** válasza:

22-es jól szólt: Ez nem egy olyan dolog amely a többi embertől függ. Ha érzelmileg stabilak vagytok, hajrá (bár szerintem nagy a korkülönbség, mely a generációs szakadék miatt problémákat okozhat - ne így legyen). Mi itt a véleményünket tudjuk ebben a dologban kifejteni, nem tanácsot adni. Azt nem tőlünk kell kérned, hanem nektek kettőtöknek kell eldöntenie.

Én csak annyit kérdeznék, hogy mióta vagytok együtt? Ha ez tényleg egy mély, régóta tartó és komoly kapcsolat, ahol mindkét fél tényleg és igazán úgy gondolja, hogy a szerelmük megpecsételése a gyerek, akkor vállaljatok. Ha azonban 1-1,5 éve ismered, rózsaszín köd van előtted, akkor még várj vele. Ne akarj te is esetleg az egyedülálló anyukák táborába tartozni.


Ez az én véleményem és a környezetemben tapasztaltak ismerete. De mint mondtam, a véleményeket hallgasd meg, a döntést azonban ne tőlünk várd.

2015. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Ha így merülne fel bennem a kérdést, akkor nem.

Egyébként Te melyik vagy?

2015. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem szülnék 40 éves pasinak gyereket. De 25 évesnek se. Egyszerűen nem bírná megfizetni. Csak olyan esetben szülök gyereket, ha én és a partnerem szeretnénk közösen gyermeket.
2015. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
már megint te?
2015. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Nem, 80 alattinak nem szülnék, 40 éves, még nagyon sokat kell várni az örökségre. :(
2015. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
Ismerosom apja 63 eves, olyan 6-7 milliardos vagyona van. 23 csaj szult neki gyereket. Szoval csak hajra (y)
2015. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 HUN_Sector ***** válasza:
100%
Na-na! 23 éves csaj szült neki, vagy 23 csajt szült neki? Azért nem mindegy. Gondolj bele mennyi anyóóós
2015. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Össze sem jöttem volna vele. Már 29 vagyok de még most sem. Túl öreg. Hozzám is, nem hogy egy gyerekhez.
2015. febr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!