Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülnétek gyeretek 25évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülnétek gyeretek 25évesen egy 40éves pasinak?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 19:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó, a 25 éves az gyerek, de a 29 már érett nő? Ne vicceljünk már! :D Én 25 vagyok, a vőlegényem 37. Nyilván lesz gyerekünk is pár éven belül.


De nekem ehhez nem kell a GYIK közönségének jóváhagyása, tehát azt mondanám, neked nem kellene szülnöd (még).

2015. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok. Mi van? Milyen 25 éves az gyerek a 29 meg nő? Én sehol nem írtam ilyet. Azt írtam hogy én magamhoz 25 évesen is és 29 évesen is öregnek tartottam/tartok egy 40 éves pasit, és egy kisbabához is öregnek tartom.


Amúgy Mindenki azzal vállal gyereket akivel akar, az ő dolga. Én csak a kérdésre válaszoltam.


Ha nem tudsz olvasni az nem az én hibám. Ahhoz hogy mikor szülök, semmi közöd.

2015. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Ja jóóó, bocsi, félreértettem :D Írtad, hogy hozzád is öreg a pasi, nemhogy egy gyerekhez. Azt hittem arra gondolsz, hogy a 25 éves nő a gyerek, de úgy értetted, hogy túl öreg egy babához :D


Oké, megvan.


Amúgy azt meg én nem írtam, hogy közöm lenne/érdekelne, mikor szeretnél gyereket.


Én azt a kérdezőnek írtam, ha itt kell megkérdeznie, inkább ne.

2015. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Ha otthagyta a "szottyadt", "házisárkány", "hisztis p**csa" feleségét 2 gyerekkel és nem hajlandó gyerektartást fizetni (max néha nagykegyesen odalök párezer forintot), mert "eleget költött már" arra az "idióta tyúkra" meg az amúgy is "ellene nevelt kölykeire" és ezek után elkezdett huszonéves pipiket hajkurászni, akkor NE!!

Ha a kapcsolatotok tartós, kölcsönös szereteten alapul, nincs jelentősége melyiktek hány éves.

2015. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 dalmus1995 válasza:
Testvérem a 2. babát várja, ferjevel 18 év van köztük. :)
2015. febr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 mi a fene ***** válasza:

A korkülönbség nem minden, hanem a kulturális, szociális beállítottság. Oké, hogy most minden rózsaszin,-de ha innen kérsz tanácsot, akkor nem biztos- ha bármi történik is el tudod egyedül tartani a gyereked, lakhatásod is van, de mi van ha elhagy öregszik féltékeny lesz, elhagy, zsarol a gyerekkel.Ebbe gondolj bele, bár ez minden kapcsolatban

benne van. Ha stabil a kapcsolat, akkor drukkolok, de ha csak a "pasi" kéri hogy szülj neki elgondolkodnék.Az is igaz, hogy ha kulturáltan kezelitek a dolgot még ez is belefér. Vannak fura dolgok, de megértem, a pasiknak se jön minden össze az idejében. Én drukkolok, majd ird meg fél év múlva hol tartotok.

2015. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Én is 25 voltam mikor szültem az elsö gyermenünk,ő 38 volt.Azóta lett még kettö,mert lányt szerettem volna és mind fiúk lettek.Most 50 éves a párom,türelmetlen,ideges,talán idegbajós is,folyton kioktat, a szexhez lusta,kifárad,nem áll fel,a célja,hogy gyorsan túllegyünk rajta.Szerintem nem jó ekkora korkülömség,ha hosszú távra tervezel.Ha még nem vagy terhes,menekülj töle ahogy tudsz.Gondolj arra,hogy fiatal életerös pasid,már ily módon nem lesz,mert,40-töl már mindenki idősödik,és Te még nagyon az élted elején jársz.
2015. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Én igen!

30/F

:D

2015. márc. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!