Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem reagálja túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem reagálja túl? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A férjemmel 5 éve vagyunk házasok 10 éve élünk együtt. Van egy kislányunk is most 3 éves. Régebben imádtam a munkám (tánctanár voltam) de a férjemnek nem tetszett így váltottam. Azért se örült neki,mert az exemmel dolgoztam együtt de csak néha-néha. (havi 3-szor kb) Most könyvelek itthon. Egyik barátnőmtől (az előző munkahelyemen a főnököm volt) kaptam egy megkeresést,hogy tudna nekem órákat adni heti 1-2 alkalommal.A férjem mikor ezt meghallotta teljesen kiakadt,hogy megbeszéltük,hogy nem fogom ezt többet csinálni. Kiskorom óta táncoltam és csak miatta hagytam ott a tanítást,mert szerinte az magamutogatás. De most,hogy a 2 munkát egyszerre is tudnám és csak 1-2 alkalom még így is teljesen kiborult. Szerintem totálisan túlreagálja. Természetesen ha nem megy bele nem vállalom csak jó lenne egy kicsit a szenvedélyemnek is élni. És mivel kicsiket tanítanék a lányunk is tudna hozzám járni. Próbáltam vele megbeszélni de mindig csak az a válasza,hogy számára ez olyan mintha elhagynám. De meg nem hajlandó magyarázni,hogy miért gondolja így.
2015. febr. 24. 12:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

ha az a szenvedélyem akkor 100 ló sem tudna visszatartani nem h egy pasi !

ezért sem szabad az álmokat egy pasi miatt elfelejteni


én tuti megmondanám h bocsi de felkértek én meg szeretem csinálni így megyek és dolgozom

és ez a gyereknek is jó lesz

ha nem tetszik neki akkor így járt

de ez az én szenvedélyem és nem fogom feladni holmi hülyesége és féltékenysége miatt !

2015. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ember kisajátított téged, alattvalójának tekint, nem társának. Mi jogon fosztja meg a másikat a tánctól, amit szeret, amihez ért és amit tanítani tud?! Mi az, továbbá, hogy "magamutogatás"? Primitív, önjelölt zsarnok. Ne engedd, hogy beletaposson a lábtörlőbe!
2015. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
74%
A férjed tipikusan produkál mindent, amit egy megcsaló férj produkálhat.
2015. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszokat még, bocsánat, ha valaki írta már.


Egyszer már feladtad érte a karrieredet. Most arra kér, hogy a hobbidat is add fel. Véletlen ez a kettő ugyanaz- neki köszönhetően, hiszen ha nem kéri, akkor tánctanár vagy a mai napig.


Én elfogadnám a helyedben az állást. Egyszer már kedveztél neki. Most nyeljen ő. Kompromisszum. erről szól a házasság. És innentől az ő döntése, hogy hogyan kezeli.


Megértem a kétségeidet is, ha olyan a férjed, akkor a morgása, negativitása tönkreteheti az örömödet. Reméljük, hogy idővel megbékél.

2015. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fejlődni nem engedtem. Ha arról van szó,hogy fontos,hogy menjen hát menjen. De csak azért mentek volna,mert szeretne új terepeket is kipróbálni"


Azt ugye tudod, hogy a fejlődés egyetlen útja az új kihívás? Hova fejlődjön, ha mindig ugyanazt csinálja?

2015. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Bence_ ***** válasza:
100%

Zsák a foltját.

Te nem engeded oktatni ő nem enged táncolni.

Tényleg így jó nektek?

Gyereketeknek egy ilyen "őszinte" családi mintát szeretnétek átadni?

Miért zavart amikor a párod kint volt?

2015. febr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 festékrevágyó válasza:
Vidd el őt is táncra! :) Kérd meg menjen veled és lássa ott mivel foglalkozol..még a végén kedvet kap..:)
2015. febr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Szintèn tàncolok, szintèn 10ève vagyunk együtt, nekünk 1 èves lesz a fiunk pàr hèt mulva, szintèn külföldre jàr a fèrjem, csak nem munkàból hanem hobbiból.

Nàlunk ez nem gond, ha az lett volna nem szülök, nem hàzasodunk össze,nem maradunk együtt. A csalàd akkor működik ha elfogadjum egymàst hobbival, munkàval, szokàsaokkal együtt. Szerintem nem igazi kapcsolat az ahol a màsikat meg akarod vàltoztatni, formàlni a sajàt ízlèsed szereint, nàlatok pedig ez oda vissza megy. Nem is èrtem hogy bírjàtok. Èn most kezdek újra dolgozni, versenyre felkèszülni. A fèrjem a gyerek mellett is 2 hetente külföldön tölti a hètvègèt, addig volt itthon mèg korhàzban voltunk. Nem tartotam vissza sőt èn zavarta mert neki ez kell hogy teljesnek èrezze magàt, nekem pedig egy boldog apa,fèrj kell!

2015. febr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!