Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem reagálja túl?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem reagálja túl? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A férjemmel 5 éve vagyunk házasok 10 éve élünk együtt. Van egy kislányunk is most 3 éves. Régebben imádtam a munkám (tánctanár voltam) de a férjemnek nem tetszett így váltottam. Azért se örült neki,mert az exemmel dolgoztam együtt de csak néha-néha. (havi 3-szor kb) Most könyvelek itthon. Egyik barátnőmtől (az előző munkahelyemen a főnököm volt) kaptam egy megkeresést,hogy tudna nekem órákat adni heti 1-2 alkalommal.A férjem mikor ezt meghallotta teljesen kiakadt,hogy megbeszéltük,hogy nem fogom ezt többet csinálni. Kiskorom óta táncoltam és csak miatta hagytam ott a tanítást,mert szerinte az magamutogatás. De most,hogy a 2 munkát egyszerre is tudnám és csak 1-2 alkalom még így is teljesen kiborult. Szerintem totálisan túlreagálja. Természetesen ha nem megy bele nem vállalom csak jó lenne egy kicsit a szenvedélyemnek is élni. És mivel kicsiket tanítanék a lányunk is tudna hozzám járni. Próbáltam vele megbeszélni de mindig csak az a válasza,hogy számára ez olyan mintha elhagynám. De meg nem hajlandó magyarázni,hogy miért gondolja így.
2015. febr. 24. 12:24
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nos az exem is ott dolgozik ahova én mennék vissza. Lehet ez is az egyik ok ami nem tetszik a férjemnek. De felajánlottam neki,hogy nézek máshol is munkát ám ő ezt is elvetette. Ő amúgy teniszoktató volt csak nekem meg az nem tetszett,hogy folyton külföldre utazgatott így ő is váltott. Ő a teniszt hobbiként természetesen űzi a barátaival ahogy én is eljárok táncolni csak ilyen lehetőséget nem minden nap kapok ráadásul tényleg jó pénz lenne belőle.
2015. febr. 24. 12:41
 12/28 A kérdező kommentje:
Senkit se pontoztam :)
2015. febr. 24. 12:41
 13/28 A kérdező kommentje:

[link]


Csak így tudtam megmutatni ne haragudjatok.

2015. febr. 24. 12:43
 14/28 anonim ***** válasza:
40%

Ha a te ferjed tennisz oktato, akkor tudja, hogy a te tanc tanitasod milyen fontosnak szamit neked. Szoval, nem hinnem, hogy csak az a baj amit leirsz.

Butak vagytok mindketten, hogy meg a masik munkaira is feltekenyek vagytok. Jobb a gyereknek otthon ulni, mig te konyvelsz, vagy utazni, kulonbozo embereket megismerni? Igen, elvezne a tanciskolat is a kis gyerekekkel.

2015. febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
60%

egyikötök se tudja tolerálni a másik hobbyját.

nos neked tetszene ha újra utazgatni? szerintem nem.

ua a szitu.

2015. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Nem a másik munkáira vagyunk féltékenyek. Csak nem szerettem ha a férjem 3 havonta 2 hétre kimegy külföldre amikor itthon is lehetne. Mondtam neki,hogy nem kell külföldre járni de persze úgy szerinte ezt a munkát nem lehet rendesen végezni.

A kislányunkat természetesen visszük külföldre,belföldre minden hétvégén kirándulunk ha az idő megengedi.

Azért tettem fel a kérdést,mert a férjemből nem tudom kiszedni a miért-et és hátha valaki hasonló gondolkodású.

2015. febr. 24. 12:53
 17/28 A kérdező kommentje:
Természetesen köszönöm a válaszokat. Utolsó! Lehet igazad van :) én is önző vagyok hisz ebbe bele se gondoltam :) Köszönöm szépen.
2015. febr. 24. 12:54
 18/28 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem engedted a ferjedet 3 havonkent 2 hetre kulfoldre, akkor te sem vagy kulonb mint o, megerdemlitek egymast. Nem engedted fejlodni ot, nem engedted, hogy tudasa, nojjon, nem engedted, hogy nojjon mint ember. Mondjuk te is elmehettel volna vele, legalabb minden masodik alkalommal.

Na jo, itt ugyse jutunk otrol a hatra. Fura nepseg.

2015. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem támogatjátok egymás előrelépését, szenvedélyét. Értem, hogy kell egy kapcsolatba kompromisszum, de ez már több annál. Visszahúzzátok egymást, önzőek vagytok, mindketten, és érzelmileg zsaroljátok egymást. És ha elvállalod a munkát, mi lesz? Elhagy?
2015. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Nem fejlődni nem engedtem. Ha arról van szó,hogy fontos,hogy menjen hát menjen. De csak azért mentek volna,mert szeretne új terepeket is kipróbálni. És amikor mondtam,hogy megyek vele akkor már rögtön nem is akart menni.

Azt mondta ha vállalom neki az olyan mintha elhagynám. De nyilván nem fogom így.

2015. febr. 24. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!