Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit reagálnál ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál ha kiderülne ferjedről hogy alkalmi szexpartnert keres?

Figyelt kérdés
Van egy egyedülálló barátunk aki mindig küld egy adott oldalról meztelen vagy közel meztelen hölgyeket.Férj meg is mutatja s megbeszéltük h melyik milyen stb...egyik este regisztráltunk egy csaladfakutatós oldalra ahonnan varjuk a visszaigazolást h elfogadta a rendszert.erre látom ma h errol az oldalról/ahonnan a barár küldi a csajokat/ oda regisztrált....s az adatlapját megnéztem erre ott van h alkalmi szexpartnert keres.s a meglepő h a kuka mappában ott ban egy ismerősének a levele h küld neki alsógatyas képeket...meg gatya nélküli is van....s kér is cserébe a ferjemtől...29 évesek vagyunk,kég csodálatos gyerkőcünk van.akkor miert teszi ezt s ti mit tennézek?
2015. febr. 25. 13:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
52%
Őszintén, nyíltan és egyenesen beszélnék erről a férjemmel. Amennyiben meg akar csalni vagy megcsalt, elválnék. Ahogy meg is tettem már korábban. Az őszinteség és a tisztelet elég alapvető dolgok egy párkapcsolatban. Gyerektől függetlenül elvárom mindenkitől. N31
2015. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom ki hogy van vele,de nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba.Megbeszélném a férjemmel, hogy mi a gond,mi hiányzik,de nem hiszem,hogy elviselném.
2015. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
S mit lehetne tenni?hogyan buktadsam le?
2015. febr. 25. 13:15
 4/29 anonim ***** válasza:
35%
Miért kell lebuktatni? Miért nem elég normális, felnőtt ember módjára beszélni? Kell bizonyíték? Te elhiszed róla, hogy szexpartnert keres, ez bőven elég! Nem kell ehhez konkrét szeretőt felhajtani. Az alapok így is rezegnek bőven! N31
2015. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%
Jol ertem? Egy ferfi kuldott neki alsogatyas kepet, es anelkul is? Ez a ferfi a ferjedtol keri ugyanezt? Na de a barat nem csjos oldalt kuldott neki?
2015. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
5%
Te mindig csak húslevest eszel rakott krumplival,és azt is csak odahaza,saját magad által elkészítve,savanyúság nélkül?
2015. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Azzal a férfival sem lennék, akinek a kapcsolatunk egytálétel. Primitív hasonlat alacsony szinten.
2015. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%
Lapát! Kérdés ez egyáltalán?
2015. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem ez teljesen normális. Nálunk is két gyerek van és emiatt nem is nagyon tudnánk együtt lenni a férjemmel. Ő is eljár lányokhoz de legalább ad haza pénzt.
2015. febr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

13:45-os!

Te fizetett szolga vagy? Hatha neked normalis..

2015. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!