Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit reagálnál ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál ha kiderülne ferjedről hogy alkalmi szexpartnert keres?

Figyelt kérdés
Van egy egyedülálló barátunk aki mindig küld egy adott oldalról meztelen vagy közel meztelen hölgyeket.Férj meg is mutatja s megbeszéltük h melyik milyen stb...egyik este regisztráltunk egy csaladfakutatós oldalra ahonnan varjuk a visszaigazolást h elfogadta a rendszert.erre látom ma h errol az oldalról/ahonnan a barár küldi a csajokat/ oda regisztrált....s az adatlapját megnéztem erre ott van h alkalmi szexpartnert keres.s a meglepő h a kuka mappában ott ban egy ismerősének a levele h küld neki alsógatyas képeket...meg gatya nélküli is van....s kér is cserébe a ferjemtől...29 évesek vagyunk,kég csodálatos gyerkőcünk van.akkor miert teszi ezt s ti mit tennézek?
2015. febr. 25. 13:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
És mutogatja a fücsiét neten?
2015. febr. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a férjed titokban homokos?
2015. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs... néha attól félek igen vagy bi...
2015. febr. 25. 16:16
 24/29 anonim ***** válasza:
Akkor ezt mindenképpen beszéljétek meg.
2015. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
S hogy kezdjek neki? szia drágám! megjöttél jaj de jó,akkor mesélsz nekem a szexpartner keresésről? VAgy mégis hogy?
2015. febr. 25. 16:35
 26/29 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyszerű indítás. Valahol el kell kezdeni, és a közepénél a legegyszerűbb ;)
2015. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Na mi történt, tisztáztátok a dolgot?
2015. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szexpartnert keres a párod akkor hiányzik neki amit tőled nem kap meg. Előbb gondold át hogy mi hiányozhat neki, add meg, beszélgess vele mit szeretne és akkor minden rendbe jön.
2015. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem mi hiányzik neki, a fcs (full csupaszságom) ezt valahogy én nem tudom 100 %osan teljesiteni,mert idegesit a növekvő szőr, 2 naponta meg nem fogok azért borotválkozni hogy ne szurjon. (Sajna erős hajjal,szemöldökkel,szörzettel rendelkezek) . Leszedem,de nem az egészet, kis vonalban meghagyom. Elutasitottam egyszer,hogy bocsi de fáradt vagyok és inkább aludjunk,meg másnap doki meg miegyéb. Azóta nem is közeledik... Igaz az emailek megszüntek,de ezt betudom okostelojának,lehet ott nézi meg őket.
2015. nov. 7. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!