Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit reagálnál ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál ha kiderülne ferjedről hogy alkalmi szexpartnert keres?

Figyelt kérdés
Van egy egyedülálló barátunk aki mindig küld egy adott oldalról meztelen vagy közel meztelen hölgyeket.Férj meg is mutatja s megbeszéltük h melyik milyen stb...egyik este regisztráltunk egy csaladfakutatós oldalra ahonnan varjuk a visszaigazolást h elfogadta a rendszert.erre látom ma h errol az oldalról/ahonnan a barár küldi a csajokat/ oda regisztrált....s az adatlapját megnéztem erre ott van h alkalmi szexpartnert keres.s a meglepő h a kuka mappában ott ban egy ismerősének a levele h küld neki alsógatyas képeket...meg gatya nélküli is van....s kér is cserébe a ferjemtől...29 évesek vagyunk,kég csodálatos gyerkőcünk van.akkor miert teszi ezt s ti mit tennézek?
2015. febr. 25. 13:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
10%
Végülis, utolsó, jól teszi. Tartja a nőket, mint az állatokat, eteti őket és fizeti, amire valók. Van, aki bejárónő, van, aki k>.rva. Ha talál olyan embert, aki elfogadja, hogy ennyit ér az élete, miért ne tenné?
2015. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
65%
A 30%-os mindenhova fasz*ágokat ír nyugi.
2015. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ahova regis,ott férfi es no egyaránt van...s elhagyni nem akarom csak tanácstalan vagyok...tudom a pasi email címét de hogy mit akar azt nem...
2015. febr. 25. 14:27
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
Melyik oldal az?
2015. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
meg....lak.hu azt hiszem. Tanácstalan vagyok...
2015. febr. 25. 14:59
 16/29 anonim ***** válasza:
64%
Én nem lennék. Át...nak. A kérdés az, hogy hagyod-e.
2015. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
20%
Te vagy az Mari?
2015. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
nem Mari vagyok. Mi lehet a gond? Napok óta hangoztatja h akar még gyereket,meg hogy ő nem tud nekem többet nyujtani szexben... (Nem is akar változtatni ugy érzem..)
2015. febr. 25. 15:04
 19/29 anonim ***** válasza:
De a férfi írta neki, hogy küld mesztelen képet ha cserébe ő is?
2015. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Ezt a pasit régebb óta ismeri,nem tudom honnan.de már többször változtak emailt..hogy mit tenne ha ottlrnne mé hasonlok.s hogy Ugyanott lakik ..meg hogy ha elmegy a munkahelye előtt eszébe jut hogy de reg látta..
2015. febr. 25. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!