Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki teljesen 1000%-ig biztos benne, hogy nem csalták meg a kapcsolataiban, és ő sem csalt meg senkit?

Figyelt kérdés
Egyre csak azt olvasom, hogy mindenkit megcsalt a párja? Olyan hihetetlen, hogy ennyien vannak, nem merem elhinni, hogy létezhet kapcsolat, ahol egyszer sem lép félre senki a kapcsolatban...
2015. febr. 26. 17:43
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
97%

Magamban biztos vagyok teljesen, mert tudom, hogy soha senkit sem csaltam meg.

Hozzámentem életem szerelméhez, jó is volt a házasságunk, gyermekeink is születtek, de a férjemnek ez mégsem volt elég.... 1 évig volt szeretője, és én ebből semmit nem vettem észre. A mai napig nem értem, akkoriban próbáltam utólag keresni a jeleket, az okokat, a miérteket. Próbáltuk megbeszélni, lehet buta vagyok, de még megérteni is próbáltam, hogy neki hiányzott valami.... de soha nem kaptam konkrét magyarázatot. Próbáltuk a házasságunkat megmenteni, de nekem túl mélyek voltak a sebek.

Azóta ő visszament, ahhoz a nőhöz, együtt vannak, de sokat nem beszélünk erről, csak a gyerekekről.


3 évvel ezelőtt, én is azon nők táborát erősítettem volna, akik azt mondják, hogy milyen szerencsések, mert maximálisan megbízhatnak a párjukban, mert az egy csodálatos apa és hűséges férj. De sajnos mára sok mindent másképp látok, és a saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy soha ne vegyünk semmit sem biztosnak. De pont ezt az, amit nem tanmesékből fogunk megtanulni, hanem a saját bőrünkön.

2015. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
33%
Én pont leszarom a témát, és nem gondolkozok rajta, megbízom abban aki mellettem van, magamról tudom hogy nem teszem, a korábbi kapcsolatokkal meg nem is kell foglalkozni.
2015. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
81%
13-ashoz hasonló a sztorim, bár itt én voltam a szerető. A pasi mindig időben otthon volt, de azt is meg tudta oldani, hogy velem találkozzon (egy munkahely). Munkaidő előtt találkoztunk főleg, mert a nő nagyon korán járt dolgozni, azt nem tudta így már ellenőrizni, hogy a pasi mikor indul el. Mindig nálam találkoztunk, az üzeneteket gondosan kitörölte. Mintavőlegénynek hitte mindenki. Aztán elegem lett, kihajítottam, erre elvette a nőt, nehogy 2 szék közül a padlóra essen. A nő nem tud semmiről, imádja a pasast. valószínűleg máskor is meg fogja a nőt csalni.Ezek után én már nem tudom azt mondani, hogy senkit nem csalnak meg...
2015. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
70%

Bizni lehet maximalisan, de attol meg nem biztos. Amit eddig lattam eletem soran, mar az eleg... A kapcsolatok Kb. 80%-ban megcsaltak egymast az emberek az ismerettsegi koromben!

Az unokatesom kikezdett a sogornommel, a volt baratnom direkt a nos pasiktol indult be, es velem kikezdett a ferjem legjobb haverja, aki szinten nos! Es meg sorolhatnam estig....

Szoval mindenki csak magaban lehet biztos, olyan nincs, hogy 1000%-, de meg 100% Se!

2015. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
85%
Ezt most én is látom, hogy 24-25 körüli csajok direkt a családos 40-es pasikra mennek.... Egyik elmondása szerint, élvezi, ahogy látja mennyire könnyen el lehet tekerni a fejüket, mert ki vannak éhezve. Be le sem gondolnak, hogy ami nekik egy kis móka, az egy családnak maga a tragédia.
2015. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy még van aki ennyire tud bízni, és igazán szeretik egymást, hűségesek, engem is megcsalt az akiről álmomban sem gondoltam volna, igyekeztünk helyrehozni, jobb volt a kapcsolatunk mint előtte, de a bizonytalanság, megmaradt, a bizalom elmúlt, de azóta mindent megtesz értem. Mindenkinek ment a zöld kezecske:)
2015. febr. 26. 21:25
 27/48 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, ezt úgy most úgy mondod, mintha "szegény" pasinak nem lenne meg a választási lehetősége azt mondani a csábításra, hogy vissza, büdös szuka, feleségem van és gyerekem. Itt mindenkin múlik, a férjen, a szeretőn, de még a feleségen is.
2015. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
73%

"igyekeztünk helyrehozni, jobb volt a kapcsolatunk mint előtte, de a bizonytalanság, megmaradt, a bizalom elmúlt, de azóta mindent megtesz értem."


Ordít az ellentmondás. Ne haragudj, de ha oda a bizalom, szerintem nincs mire alapozni a későbbiekben.

2015. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
37%
Lassan 10 éve vagyunk egy pár. Szinte együtt nőttünk fel, hiszen kamaszként jöttünk össze. Ez most valakinek biztos hülyén fog hangzani, de mi mindig is úgy gondoltuk, hogy úgy mint a szüleink vagy a testvérünk iránt érzett szeretet nem szűnik meg, úgy a párunk iránt sem múlik el. Egyszerűen annyira ismerjük már egymást, annyira összecsiszolódtunk az évek során, hogy nem tudjuk elképzelni, hogy mással legyünk. Nincs én vagy te, hanem csak mi vagyunk. Másrészt meg, kicsit gazdasági szemmel nézve, nem érné meg nekünk, hogy megcsaljuk egymást és egy ilyen jól működő kapcsolatot feladjunk egy kis hülye kaland miatt, ami ki tudja meddig tartana. Nem lenne jó befektetés :-D
2015. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
58%

Hahh, utolsó, egy "befektetés"ként előadni egy nagy szerelmet? Megéri vagy nem éri?? Na ebből nem kérnék...


De most jöjjön az én sztorim...

Én azt gondolom, soha senki nem lehet abban 100% biztos, hogy nem csalták meg. Ez csak addig 100%, amíg ki nem derül.

Én soha nem csaltam meg senkit. Viszont barátnője vagyok egy nős embernek, már másfél éve. Húsz éve házas, soha nem csalta meg a feleségét, el sem tudta volna képzelni, ő volt a mintaférj. Gondolom, az felesége is azt mondaná, ha kérdeznék, hogy őt ugyan soha nem csalták meg. Álítólag jól élnek, jól megvannak.(voltak) Mégis kialakult köztünk első látásra a vonzalom, mondhatni szerelem volt szinte azonnal. Bár többször megpróbáltam szakítani, nem megy, neki sem és nekem sem. És lehet lepontozni, de én azt gondolom, a pasin múlik, hogy belemegy-e egy ilyenbe, vagy nem. Mert én állhatnék a fejem tetejére is, ha ő azt mondja, sajnálom, nem lehet, feleségem van. Én szabad vagyok, azt tehetem, ami jól esik.

Szóval, semmi sem 100%. Csak max nem tudsz róla.

2015. febr. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!