Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki teljesen 1000%-ig biztos benne, hogy nem csalták meg a kapcsolataiban, és ő sem csalt meg senkit?

Figyelt kérdés
Egyre csak azt olvasom, hogy mindenkit megcsalt a párja? Olyan hihetetlen, hogy ennyien vannak, nem merem elhinni, hogy létezhet kapcsolat, ahol egyszer sem lép félre senki a kapcsolatban...
2015. febr. 26. 17:43
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Jaa, azt hozzátenném, nem kis fruska vagyok, 40-en felül mind a ketten.

30-as voltam

2015. febr. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
30-as, az utolsó két mondatomat kicsit humorosabbra vettem, azért is írtam a végére a "nevetős pofát". Nem kell mindent szó szerint érteni. Különben ez amolyan mi poénunk, mert egymásnak szoktuk mondani.
2015. febr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
35%
Én biztos vagyok benne, hogy nem csalt meg a párom. 14,5 éve vagyunk együtt, 4,5 éves múlt a kislányunk. Én sem csaltam meg, nem is tenném, nem vagyok olyan típusú.
2015. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
0%
Én nem csaltam meg a férjem. Ő sem engem. Nyilván ez utóbbit 100%-ra csak ő tudja, de én ahogy megismertem, nem is tudom róla elképzelni.
2015. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
41%
30-as ne haragudj meg, de a pasidnak annyi tartása nincs, h oda álljon az asszony elé, (akit állítólag szeretett) hogy elmondja neki azt h vége.. Benned meg annyi gerincesség nincs, hogy meg mond a palinak azt, hogy mondja el a feleségének mi a helyzet, és ha túltárgyalták, akkor lehet köztetek valami. Azt még hozzá tenném, hogy attól még hogy 40 éves vagy, ugyan olyan fruska vagy mint bármelyik más nő aki ilyet tesz.. A kor nem mentesít fel.. Komolyan meg érdemlitek egymást. F
2015. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek* bocs telefon
2015. febr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
19%
Itt vagyok. 10000%, hogy soha nem csaltak meg és soha nem csaltam. 11 éve vagyunk együtt a férjemmel. 30/nő
2015. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Nem is értem ezt a "soha nem lehetsz biztos benne" felfogást. Nyilván SENKI sem köteleződne el olyan mellett, akiről elképzelhetőnek tartja, hogy félrelép, de a megcsalás nem azért megcsalás, mert párkapcsolaton/házasságon kívül is el lehet követni.. Csak a foglaltak tudnak csalni. Ez viszont nem azt jelenti, hogy mindenki fog. A sok párjában bízó személy közül rengeteg jogosan érzi úgy, hogy nem léptek mellette félre. Kevesen tudják hosszú távon titokban tartani, még ha egyébként sok esetről is hallani a GYIK-en vagy máshol.. azért élünk néhányan a Földön.
2015. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
68%

Látom lepontoztok :)

Pedig én a kérdésre válaszoltam, és erre a kérdésre ez volt a válasz. 100% senki nem lehet semmiben.

De oké, értem én, itt most ti más miatt pontoztatok..

30-as voltam

2015. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
65%

37-es csak magadban lehetsz biztos, mint ahogy itt azt mar tobben irtak..

Volt baratnom mindig azt mondta, hogy tuzbe tenne a kezet annyira bizik a ferjeben! 10 ev utan szenteste bejelentette, hogy koltozik, mert az uj baratnoje gyereket var.... Nagyon vallasos csaladban eltek, meg a kivulallok is megdobbentek, mert annyira egyben voltak 10 evig. Szoval nem ertem azokat, akik konnyelmuen irogatjak itt az 1000 meg a 10000 szazalekot.?!

2015. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!