Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki teljesen 1000%-ig biztos benne, hogy nem csalták meg a kapcsolataiban, és ő sem csalt meg senkit?

Figyelt kérdés
Egyre csak azt olvasom, hogy mindenkit megcsalt a párja? Olyan hihetetlen, hogy ennyien vannak, nem merem elhinni, hogy létezhet kapcsolat, ahol egyszer sem lép félre senki a kapcsolatban...
2015. febr. 26. 17:43
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
26%

40-es.


Ezzel gyakorlatilag azt akarod mondani, hogy aki azt mondja, hogy ő 100 %ban (vagy többen) bízik a párjában és azt mondja, hogy őt nem csalta meg...az valójában tök hül.ye, mert nem venné észre azt sem,ha netán valóban megcsalták volna?? Nos...szerintem, egy normális párkapcsolatban, NEM LEHET hazudni. Illetve persze lehet...csakhogy első pöccre lebukik az illető, mert annyira ismerik egymást, hogy nem lehet olyan, hogy annyira vakon vagyok, hogy nem veszem észre a jeleket! Szerintem. Hidd el, engem sosem csalt meg a férjem az elmúlt 11 évünk alatt. Ebben 100000 %-ig biztos vagyok. Bármit rátennék erre az állításomra. Ismerem...jobban, mint ő saját magát. Nekem nem tudna hazudni. Egyszerűen azért nem, mert azonnal lebukna. Észrevenném.

Remélem, hogy soha nem is fog megcsalni...de erre előre garanciát nyilván nem tudok vállalni. Bár úgy gondolom, hogy ez sosem fog bekövetkezni. :)

2015. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
53%
Te kevered a fogalmakat... bizni bizhatsz akar 1millio %ban is hisz a Te bizalmad rajtad mulik, viszont az hogy o tenyleg huseges-e, azt Csak o tudhatja 100%-osan!
2015. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
18%
Jajj hölgyeim .. Látom, süt a soraitokból , hogy a mai világban is meg mindig a férfit akarjátok beállítani latorként , hűtlenként . Pedig manapság felcserérődtek a szerepek .. Nagyon sok nőnek a világon semmi sem szent , sőt ha megtudja , hogy a férfi akit kiszemelt magának nős , még nagyobb hévvel veti rá magát kiszemeltjére . Itt is látszik a nő a nőnek legnagyobb ellensége ... Míg a legtöbb férfiben benne van a férfiúi becsület , visszavonulót fúj ha a számára vonzó hölgy foglalt . 34/F
2015. márc. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó, te miről beszélsz? Férfi becsületről, és húú, a gonosz nők, akiknek nem szent,ha a pasi foglalt?

De arra nem gondolsz, hogy ha a pasi foglalt, ő legyen a hűséges?

2015. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
64%

Ezt en is igy gondolom, akinek tarsa van annak kell megvedeni a kapcsolatat, ez fuggetlen attol hogy not vagy ferfit ostromolnak.

Ha nincs res a pajzson, akkor johet barki, nem tud egy kivulallo artani!

2015. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
0%

42-es.

Még mindig nem értek veled egyet, de teljesen mindegy. Te úgy..én meg így gondolom. :)

2015. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
21%

"Ha nincs res a pajzson, akkor johet barki"


Bocsi, de a legtöbb nőnél VAN rés a "pajzson",

és ezt ki is használják!

2015. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
0%
Idióta lepontozók.
2015. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!