Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők miért nem becsülik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem becsülik semmire rendes férjüket?

Figyelt kérdés

Miért választanak helyettük olyant, aki veri őket?

Azt a magyarázatot, hogy a rendes férj unalmas, az iszákos, verekedő meg izgalmas, már ismerem. Sok nő hangoztatja. Valóban ez lenne az ok?



2015. febr. 27. 10:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez a két véglet létezik csk szerinted? Az erőszakos és az unalmas? Másfajta férfi nem is létezik?
2015. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Igen, az ok valóban az, hogy a nők is izgalomra, ső uralomra vágynak. Míg a férfiak általában kiélik izgalom és alkotó tevékenység iránti vágyukat a munkában, a nők sokszor nem. És a családi munkamegosztás (munkaelosztás) számukra az ismétlődő napi unalmas rutint, robotot hozza, ezért keresik az izgalmat, amit aztán egy zűrös pasi személyében meg is találnak.
2015. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Aki iszákos és azért verekszik, ki kell beszni a házból, és majd józanul visszakönyörögheti magát amiután az éjszakát odakint töltötte. Na az majd izgi lesz.


A kérdésre: igen, a nők vágynak arra, hogy a férfi kemény legyen és uralkodjon. A BDSM művelői ezt művészi szintre is emelik. Csak az átlag nő nem tudja, hogy mit is vár el, az átlag férfi meg, hogy hogyan is csinálja. Marad a sima, béna erőszakoskodás.

2015. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak.jócskán, akik megbecsülik az élettársukat. A kérdés azért általánosít, mert ezeket kizárja a valóságból.


Hiába pontozol le minket az általánosítás itt tényszerű és zavaró.

2015. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

troll314csa igazad van!

Már bánom hogy rendesen válaszoltam (7#-es voltam)

nem is tudom milyen választ vár a kérdező tulajdonképpen.

Az a nő akik készakarva sz*r alakot választ annak baj van a fejével (ezt előzőleg részleteztem mi lehet de nem volt pszichológus)

2015. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rendes férjem van. Pont ezért van az, hogy itt gykn néha teljesen elkepedek, milyen történetek, és rémes házasságok vannak.
2015. febr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Most értem haza. A válaszokat is most olvasom. Ergo nem is pontoztam senkit. Csak és kizárólag ti egymást.
2015. febr. 27. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!