Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek akik csalják a...

Feleségek akik csalják a férjüket, azoknak hogy van ennyi gerincük? Hogyan tudnak így élni és tükörbe nézni?

Figyelt kérdés

Az ismerősi körömbe,jó pár ilyen esettel találkoztam,volt aki szülés után lelépett,ott hagyta a 2 éves gyerekét és lelépet egy pasival.Teljesen jól szituált emberek voltak,tehát nem a putriból jöttek.Soha meg nem mondtam volna,arról a nőről.Ezen kivül volt egy ugyan ilyen eset.Plusz még a gerinctelen megcsalások,a legjobb eset az volt,amikor az akkori barátnőméknél voltunk,az anyja szeretőt tartott,majd képes volt oda vinni a lakásba a pasit,úgy hogy ott volt a férje,majd a pasi közölte a férjel,hogy ő szereti a feleségét és elfogja érni hogy elhagyja őt a nő,persze a nő vitte direkt oda.Nagyon sok ilyen gusztustalan húzást láttam nőktől.Miért kell ilyen gerinctelen módon?

Tudom a férfiak között is akad jópár ilyen,de miért csak nőket láttam ilyen helyzetben?Lehet hogy a férfiak is félre kefélnek,de legalább probálja nem megalázni a másikat.Szóval ez vajon mire jó nőknek?Pl hogy csináltat egy gyereket,majd lelép a szeretőjével szó bélkül,a gyereket hátrahagyva?


2014. nov. 18. 08:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Jaj, ez olyan álszenteskedés. Nem csinálja ezt több nő, mint pasi, csak a nők általában szerelmesek lesznek, borítanak mindent. A pasik meg hülyítik a szeretőt, hogy persze majd elválnak, csak legyen türelmes. Aztán hazamennek az asszonykához. Mert jó nekik úgy hogy van egy fiatalabb akivel lehet jókat szexelni, otthon meg vár a főtt kaja meg a tiszta ruha.
2014. nov. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki megcsalja a másikat ( legyen nő, vagy férfi,) ha nyilvánosan, ha titokban csinálja, akkor is megalázza a másik felet!


Nem vagyok ez a megcsalós típus, de biztosan meg van az okuk arra, hogy miért tesznek így. Rossz házasság, unalmas élet, vagy csak a vérük hajtja őket... Persze szerintem sem a megoldás ez lenne, hanem az, hogy váljanak el, menjenek szét, és utána kötöttségek nélkül mindenki csajozhat, pasizhat, nem pedig titokban semmibe véve a másikat. De vannak akik szeretik úgy bonyolítani az életüket, hogy hazudoznak, hogy kivel mikor hol mit csináltak, titkolják, önmagukat köpik szembe...

Amikor pedig borul a bili, ők azok akik a legjobban sírnak, holott maguknak keresték a bajt. Tisztességesebb úton is lehetne új partnert keresni, hazugságok nélkül.. De lehet csak én gondolom így.


Mielőtt bárki megvádolna hogy ítélkezem, azelőtt mondom hogy NEM ítélkezem, szimplán ez az én véleményem. 25N

2014. nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
98%

"Lehet hogy a férfiak is félre kefélnek,de legalább probálja nem megalázni a másikat."


A felrekefeles onmagaban megalazo. Szoval kerlek ne irj ilyen dobbenetes suletlenseget.

2014. nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Kedves első!Ezt fejezzük be,MOST nem férfiakról hanem nőkről van szó!Szóval akkor tegyél fel a férfiakkal kapcsolatban egy kérdést és ott beszéljünk erről.Amúgy érdekes eddig csak nőket láttam ilyen genyónak a környezetembe,de abból elég sokat.Még sorolhattam volna itt az eseteket,mert láttam jópár gerinctelen húzást nőktől.
2014. nov. 18. 08:28
 5/37 anonim ***** válasza:
98%

én pont csalàdapàktól láttam ezt a viselkedèst leginkàbb, de szerintem nem lehet kategorikusan kijelenteni ezt egyik nemre sem. emberek vagyunk, gyarlòk,önzők, meggondolatlanpk, a pillanatnyi örömöket hajszoljuk, ès sokakban ezek a tulajdonsàgpk erősebben jelen vannak, nincs elèg akaraterejük, nincs meg bennük a kellő tisztelet a màsik irànt.


szóval szerintem sajnos semmi meglepő nincs aabban, amit írsz. inkàbb azzal törődj, hogy te ne ilyen embert vàlassz, hidd el, semmi èrtelme annak, hogy màs szemètsègèn/csalàdi tragèdiàjàn àmìtozol

2014. nov. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Mielőtt bárki megvádolna hogy ítélkezem, azelőtt mondom hogy NEM ítélkezem, szimplán ez az én véleményem. 25N



Nem ítélkezel,teljesen jól látod.Én is így gondolom.

2014. nov. 18. 08:30
 7/37 A kérdező kommentje:

ma 08:30


Bla bla bla.Tudtok mást is ezen kivül mondani??Hogy csak a férfi láttál,csak ő és csak a ő a hülye?Tudtok egy ilyen kérdésnél mással is védekezni?Vagy ilyenkor a védekező mechanizmus ennyibe kimerül?


Hát elhiheted a legtöbb pasi nem szánt szándékkal választ magának ilyen nőt.Vagy te tudod azt előre egy pasiról,hogy na ez megfog csalni vagy elfog hagyni?

2014. nov. 18. 08:34
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal gerincesebb, ha a megcsaló fél a másik szülőnél hagyja a gyermeket, mintha egyik szeretőtől a másikig cipeli és szegény már össze sem tudja számolni, hogy hány "anyukája", "apukája" volt.
2014. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
56%

Azt csalják meg és azt alázzák meg, akivel ezt meg lehet tenni.

A legtöbb mai pasi férfiatlan, határozatlan és nyálas.

például ide jön panaszkodni a megcsalásról, ahelyett, hogy jól megrakná a zasszonyt otthon.

A nő azért megy félre, mert otthon nem kap meg valamit.

Szerelmet, szexet, gyengédséget.

Egy nőnek ez sokkal nehezebb és csak végső esetben dönt így, mert nagyobb a nőkben a felelősség tudat.

Ha egy nő megcsal, akkor bizony a férfinak is magába kell néznie, hogy mi az amit nem adott meg.

2014. nov. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
98%
Első vagyok, amúgy nő, nem tudom mit fejezzek be, leírtam a véleményem, nem igazán értem miért reagáltál így. Azért látod ezt nőknél inkább a környezetedbe, mert ők általában szerelmesek lesznek a szeretőkbe. Valószínű pasik is csinálják csak titokban, ott akkor borul a dolog, ha lebuknak véletlenül. Én nem gondoltam, hogy ítélkezel.
2014. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!