Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem becsülik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem becsülik a férfiak a rendes nőket?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,tönkrement a házasságom.A férjem állítása szerint is jó feleség voltam,dolgozom,ellátom a háztartást,ő ritkán segített,a gyereket is én nevelem,neki nem sok türelme van,illetve ideje sem.mehetett bármikor a barátaival,tanulhatott,akkor pihent,amikor akart.Szex is volt rendszeresen.Mégsem voltam elég jó,és ő sem tudja megmondani,hogy miért.Nekem hiányzott,hogy néha legyen kettesben program,ő nem akarta.Ha játszottunk is hárman,kb. fél óra után megunta vagy ordítozott a gyerekkel.Nem válaszol,hogy próbáljuk-e megjavítani,vagy váljunk.De ő már régóta nem tesz ezért a kapcsolatért.

A kérdésem arra irányulna,hogy a környezetemben is azt látom,azokat a nőket becsüli a férjük,párjuk,akik leosztják a férfinak az észt.Ahol az van,amit a nő akar.Valóban ez kell a férfiaknak?


2015. febr. 27. 00:01
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
92%

Egy férfi ne "segítsen" a saját háztartásában, hanem gondozza, vezesse ő is. Ugyanez a saját! gyerekére is igaz.

A kapcsolat elején milyen volt?

2015. febr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
69%
A ti kapcsolatotokban mindig az volt, amit a férjed akar, vagy az is, amit te?
2015. febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
82%

Sajnálatos, hogy veled ez történt, de ne általánosíts, mert nem minden férfi ilyen.

Én már a házasságunk előtt tudtam, hogy a párom segíteni fog a gyerekek körül, mert egyszerűen olyan típus. Tudtam, hogy az házimunka nem csak az én osztályrészem lesz, mert igazán megismertem a kapcsolatunk alatt. A házasság után nem ért meglepetés, azt kaptam amire számítottam. A gyerekekkel is sokat foglalkozik, egyszerűen ez benne van a vérében, az Isten is apának és férjnek teremtette.


Vannak ilyen csodálatos férfiak, és én nem is egyet ismerek.

2015. febr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon egyszerű a válasz! Nem kellett érted küzdeni, unalmas lettél. Ki lett nyalva a popókája, persze, hogy beleunt. Ez így nagyon keményen meglett mondva most, pedig érzem, hogy aranyos, jó lelkű , tisztaszívű nő lehetsz. Pusztán tapasztalatból mondom. Én is meguntam a popónyalókat, és engem is meguntak, mikor popónyaló voltam.
2015. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
87%

Ha te jól csináltad, ő meg rosszul, az elég a tönkremenetelhez.

Tényleg ne általánosíts, kinek ez jó, kinek az a típus.

A leírtak alapján ő cseszte el.

2015. febr. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egyszerűen nem volt szerelmes. Ez előfordul, bármilyen rendes is a másik. Neked mi ért meg benne annyi törődést annak ellenére, hogy nagyrészt tojt rád és a gyerekre?
2015. febr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Előttem volt egy többéves élettársi kapcsolata.Mindig azzal példálózott,hogy azért lett vége,mert a nő nem akart gyereket,nem főzött,csak fodrászhoz járt,meg kozmetikushoz.

Fél évig éltünk együtt házasság előtt.Nem ilyen volt.De esküvő után 1-2 hónappal megváltozott.Ma sem tudom az okát.Tény,hogy anyósom keze is benne van,mert állandóan arra biztatta,hogy kisfiam neked az jár,mint régen,mehetsz bárhova.

Nem tudom,hol rontottam el.Kis dolgokban dönthettem,pl.hol intézzük a nagybevásárlást,hétvégén melyik parkba menjünk sétálni.De a nagy dolgokban mindig ő döntött,illetve az édesanyjával beszélte meg.Hiába próbáltam ezeket megbeszélni,nem lehetett,lerázott.

2015. febr. 27. 00:35
 8/50 anonim ***** válasza:
89%
#4- est osztom. Megkapott mindent és egy idő után mindent természetesnek is vett. Ezt nem szabadna.
2015. febr. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Sajnos én is erre gondolok,hogy a részéről csak fellángolás volt,nem szerelem.Egyre többször eszembe jut,hogy a kapcsolatunk elején mondogatta,hogy csak 100%-ban megfelelő nőt vesz el,többé nem alkuszik meg.Nem tudtam teljesíteni.Csak a kisfiunk miatt sajnálom,mert csonka családban kell felnőnie.
2015. febr. 27. 00:38
 10/50 A kérdező kommentje:

Tény,még a szomszéd néni is azt mondta,hogy 2 elődömet ismerte,de egyiknél sem engedett meg magának ennyi mindent.

Adjatok tanácsot,hogy ne kövessem el újra ezt a hibát,ha lesz még valaha párkapcsolatom.PL.Cirkuszolni kellett volna,mikor tényként közölte,hogy bulizni megy a barátaival?

2015. febr. 27. 00:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!