Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet kezdeni egy elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy elutasító, depressziós férjjel?

Figyelt kérdés

A depresszió látható jelei vannak a férjemen, de mégsem hajlandó sem beszélni róla, orvosról meg hallani sem akar.

Mit tehetnék érte?

Hónapok óta nincs házasélet, nem beszélget velem, különvonul, engem hibáztat mindenért (én gyártom a problémákat).


2015. febr. 27. 11:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Patt helyzet. Beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni és ha súlyos, akkor ORVOS. Minél előbb, még mielőtt valami hülyeséget csinál.
2015. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de nem lehet kötelezni, hogy menjünk el orvoshoz? Mi a jó fenét csináljak?
2015. febr. 27. 11:12
 3/16 anonim ***** válasza:
Helyi családsegítő szolgálathoz fordulj,ők kimennek házhoz,és szokott lenni pszichológusuk is.
2015. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, de akkor maradt a válás.

Amikor valaki annyira nem képes, még a saját házasságáért sem, hogy akár egy szakemberrel, akár veled beszélgessen a problémájáról, és cserébe ellehetetleníti a normális kapcsolatot, akkor nincs más megoldás. Ha ő ennyire fafejű...

2015. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Valahogyan neked kell szép szóval hatnod rá, elvégre csak a férjed és igenis meg kell fognod a kezét és elvinni a pszichiátriára. Én is voltam depressziós, engem is végül egy családtagom rakott be a kocsiba és elvitt.Ott ki kellett töltenem egy tesztet, amiből felmérte a doki, hogy mennyire súlyos a depresszióm.Én már annyira depis voltam, hogy nem tudtam aludni. Ha hulla fáradtan beestem az ágyba este pár óra múlva éjjel 1-kor-2-kor heves szívdobogásra ébredtem és nem tudtam aludni. 3 hét alatt lefogytam 12 kg-ot, mert enni sem bírtam. Kaptam gyógyszert, amitől újra tudtam aludni, viszont erről a gyógyszerről nagyon nehezen tudtam leszokni.Ma már próbálok kicsit jobban odafigyelni magamra, az evésre, alvásra és a POZITÍV gondolatokra. Gyógyszer nélkül azért még most is vannak hullámvölgyeim, de optimistább lettem :D
2015. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
4-es 11.25. Ez annyira könnyű lenne :VÁLÁS??? A depresszió egy betegség, sajnos súlyos is lehet.Én nem tudom, hogy te miféle kapcsolatban élsz,miféle normákat hoztál magaddal otthonról, de nekem a szüleim is azt tanították, hogy betegségben, bajban jóban rosszban ki kell tartanod a másik mellett. Amikor férjhez mentem ezt szem előtt tartottam. Te pedig tedd össze a két kezed és légy hálás minden nap a jó Istennek, hogy egészséges vagy és jól mennek a dolgaid és minden nap kérd meg őt, hogy ez életed végéig maradjon is így, mert ellenkező esetben tőled is elválik a párod és amikor a legnagyobb szükséged lenne rá még beléd is rúg!!! :(
2015. febr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Imádkozz érte!!!
2015. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Mióta tart ez az állapot? Volt valami változás az életetekben? Nem lett munkanélküli? Ha nem, a munkáját, hogy tudja ellátni? Családban nem történt valami? Nagyon kevés infót adtál.
2015. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Muszáj vele beszélni, hogy így senki sem boldog, így akar élni élete végéig? Muszáj pszichológushoz menni, vagy legalább akkor te keress fel egyet, hogy mit tehetnél.
2015. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Legyél türelmes. A depresszió nem állandó, vannak hullámvölgyek, a férjed most egy ilyenben van. Várd ki, amíg picit jobban lesz és akkor próbáld szóbahozni az orvost, illetve hát akkor majd magától is érezni fogja, hogy mennyire rossz volt neki az elmúlt pár hónap és magától is tenni fog valamit, hogy ne zuhanjon vissza.


Gyógyult depressziósként mondom, hogy semmit nem segít, ha felhánytorgatod neki, hogy mindig bús pofát vág, meg hogy nincs házasélet, miegyéb. Ezzel csak plusz lelkiismeretfurdalást csinálsz neki, amire most éppen nincs szüksége. Hagyd különvonulni, ne veszekedj, nem lesz ez így örökké, előbb-utóbb kilábal a legmélyebb szarból és akkor keményen fog dolgozni önként, hogy nehogy visszacsúsdzon.

2015. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!