Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elmenétek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmenétek vele?

Figyelt kérdés
Ha pizzafutár lenne a párotok és napi 12órázna így nem nagyon látnátok egymást,ti elmennétek vele néha a munkahelyére ha lenne rá időtők?
2015. márc. 13. 08:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Én soha nem keverem a magánéletet a munkával. Csak úgy mennék el, hogy tudom mikor végez akkor munkavégzés előtt pár perccel legyek ott, hogy együtt jöhessünk haza. De úgy soha nem mennék, hogy ő dolgozik, és meg addig üljek, és várjak. Lehet a főnök sem nézné jó szemmel.
2015. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
simán! :) ha a munkaadója ezen nem problémázna, esetleg észre se venné, hogy én is ott ülök a kocsiban, akkor igen :)
2015. márc. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Biztos, hogy a munkáltató nem nézné jó szemmel, és a munkája rovására is menne. Láttam elég párocskát együtt dolgozni. Vagyis ok, esetedben nem lenne szó munkáról, de egyre megy.
2015. márc. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem. A munkahely nem arra való, hogy ott éljétek a családi életeteket. Gondolom, hogy a főnök sem nézné jó szemmel.
2015. márc. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem csinálunk semmi olyat...

még segítek is a navigálásban.

Nem szólt a fönök..

2015. márc. 13. 09:42
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen, gondolom beférsz az autóba :)


28N

2015. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem mennék, legalábbis nem rendszeresen.

Viszont ezt a "még segytek is navigálni" dolgot tuti biztos nem emlegetném a munkatársai meg a főnöke előtt, mert kicsit úgy jön le, mintha a fickó nem tudná egyedül normálisan ellátni a feladatát, ezért kell neki egy dadus.

2015. márc. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt baromira nem érek rá napi 12 órát ülni vele egy kocsiban, van nekem is munkám, másrészt jobb az ilyesmit nem összekeverni.
2015. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
szerintem ha ez neked jó akkor menj.
2015. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, és te se tedd, ha nem akarod, hogy a párodat a munkatarsai kiröhögjék. Azt hiszik, hogy őrzöd. Nem kell ennyire ratelepedni a másikra.
2015. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!