Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elmenétek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmenétek vele?

Figyelt kérdés
Ha pizzafutár lenne a párotok és napi 12órázna így nem nagyon látnátok egymást,ti elmennétek vele néha a munkahelyére ha lenne rá időtők?
2015. márc. 13. 08:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szóba sem jöhet!
2015. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, akkor már inkább előkészülnék, hogy illatos szobába érjen haza, és finom vacsora várja, meg persze én, csinosan :) Ha munka után még vele furikáznék, akkor együtt esnénk ruhástól az ágyba, nem lenne sok értelme.
2015. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem. Csak elterelném a figyelmét, mert tuti nem arra koncentrálna amit csinál. Az én férjem is 12 órázik. Nap közben fbn szoktunk pár üzenetet váltani, mert én melóban szinte végig gép mellett ülök, ő meg megy végig olyan területeken ahol van wifi:) De ha személyesen ott lennék vele, akkor nem dolgozna rendesen, ismerem annyira.
2015. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Harcikacsa válasza:

Nekem saját cégem van, és van olyan üzlettársam, akinek az alkalmazottja folyamatosan hordozza magával a barátnőjét mindenhová a munkájával kapcsolatos helyekre.


Ne haragudjatok :) de én, mint vezető, egyetlen beosztottamnak a párját sem látnám szívesen a munkahelyen, én sem viszem oda az enyémet és ezt tőlük is elvárom. A magánélet nem a munkahelyre való, és a munkatársaknak meg ne kelljen már azt néznie, hogy a kollégájuk a párjával szórakozik munka közben ... nem hinném, hogy kíváncsiak lennének rá. Különben is zavaró tényező lenne csak, mert néhány beosztott nem igazán tudná hova tenni a helyzetet, és sokan azt hiszik ( vezetőként mondom, tévesen ! ) hogy a főnök akárkicsodája az valaki, pedig a főnök az a főnök a hozzátartozói felé viszont semmivel sem tartoznak a beosztottak.

Kicsit eltértem a tárgytól, én sem voltam mindig ügyvezető igazgató, nekem is volt régen főnököm akinek a fia kisfőnöknek képzelte magát. Hát elég rendesen elmagyaráztam neki, hogy ő nekem senki se .... Szóval, csak annyit akartam reprezentálni, hogy a hozzátartozó jelenléte a munkahelyen a munkamorál rovására mehet, és bár a kérdés nem erre a témára irányult, az ilyen esetek mindig konfliktushoz vezetnek. Bár a mobil vendéglátóiparban nem teljesen egyezik a helyzet, mivel a munkavállaló sokszor a saját közlekedési eszközét használja a munkához, abba viszont senkinek nincs beleszólása, hogy kit ültethet maga mellé ... egy a lényeg , a rendelt áru időben és sérülésmentesen érkezzen meg az anyacég klientúrájának adott tagját képező személyhez ( megrendelőhöz / vásárlóhoz :D ) Hogy közben kivel beszélget, milyen zenét hallgat, mit énekel vagy milyen egyéb pótcselekvéssel teszi színessé monoton tevékenységét, az az ő dolga :)


Válasz : ha egyedül dolgozik és nem megy a munka rovására, akkor menj vele, ha van kedved és ő is igényt tart a társaságodra , de ha munkatársakkal találkozik munka közben, ügyfelekkel dolgozik vagy csapatot irányít, akkor bármennyire is vágytok egymás társaságára , mégse tedd ... nem helyes

2015. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!