Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasság megmenthető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Omega57 kérdése:

A házasság megmenthető?

Figyelt kérdés
A feleségemmel 38 éve vagyunk házasok.Az utobbi idöben elhidegült a kapcsolatunk.Nem beszélgetünk,nem szólunk egymáshoz.Szex is már régen volt.lehet hogy már nem szeretjük egymást.
2015. márc. 14. 08:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát ti már nagyon a mélyben vagytok... de sajna nem ritkaság.

Ha már nem is beszéltek, meg nem is érdekel, mi van a másikkal, az már nem kapcsolat.

Szerintem, próbálj közeledni hozzá, beszéddel, kérdésekkel, - de ahogy írod ehhez nincs késztetésed.

Ha nagyon nem jó ez... hát találhatsz mást is.

2015. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogy kezdjem vele a beszélgetést.Az az igazság hogy én már montam neki hogy nemad magára elhizott fodrászhoz se jár elhanyagolja magát.Erre felháborodva azt monta mit gondolok én hogy nézek ki.Még neki áll feljebb.
2015. márc. 14. 10:14
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

"Elhizott, fodrászhoz sem jár"

Tudod mit,állj a feleséged elé és mondd meg neki,vége a házasságunknak, nincs értelme igy együtt élni.


Költözz el albérletbe és keress egy uj kapcsolatot, nem kell ujra házasodni,mivel nyüg neked,minden éjjel más pipi!

De,ha beteg leszel,akkor se beszélj a feleségedhez!


Jól kérdezi a feleséged,hogy te hogyan nézel ki?

Kevesebbet olvassál itt a gyakorin.

2015. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De egy nő elhanyagoltan nem kívánatos szerintem.
2015. márc. 14. 10:47
 15/17 anonim ***** válasza:
74%

Miért mit gondolsz?

Egy elhanyagolt pasi az kívánatos???

2015. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok elhanyagolt,nem tom nejem mért mondta.De valószinű nem keresnék új kapcsolatot.Kezdek rájönni egyedül jobb lenne.Újabb nő rigojáit hallgatni.
2015. márc. 14. 11:01
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azzal jó indítani egy ilyen kapcsolat-helyrehozós dolgot, hogy hogy néz ki, elhízott, miegyéb.
2015. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!