Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel tudnám rákényszeríteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám rákényszeríteni a férjemet, hogy dolgozzon végre?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt, fél éve vagyunk házasok, és van egy 2 hónapos kislányunk. Amióta vele vagyok hosszú távú munkája nem volt (a szülei elmondása szerint 10 éve nem volt, most 27 éves) Hiába nyaggatják a szülei is, mind hiába, nekem mondják,hogy nyaggassam mert szerintük rám hallgat, hát ez nem igazán van így. Rám sem hallgat, mindent cseszegetésnek vesz, panaszkodni a pénztelenségről nagyon tud, de tenni ellene nem. Én kerestem munkát magamnak, be is hívtak interjúra egy jogi asszisztensi pozícióba, de nem engedett el rá, mert hogy legyek a baba mellett, nem is bírtam volna ki nélküle, főleg,hogy szoptatok, és én teszem tisztába, én fürdetem stb...Ő is nagyon imádja, ezzel nincs is gond, csak azzal,hogy nem akar dolgozni. Komolyan azt érzem,hogy nem akar és neki ez így jó, de amit sa gyerek után kapunk az édes kevés, arra hogy hárman élhessünk kényelmesen, hiszen a pelenka egy vagyon. Mit javasoltok? Nem bírom így tovább :(

2015. márc. 16. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
ja és azt kihagytam,hogy azért kerestem magamnak, mert abban állapodtunk meg végül,hogy amelyikünk előbb talál melót, neki is kerestem, rengeteg helyre jelentkeztem a nevében, mert még erre sem hajlandó, volt hogy hívták is, de nem volt kedve felvenni a telefont, vagy át passzolta nekem.
2015. márc. 16. 19:39
 2/61 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ő eddig is ilyen volt. Te ezt tudtad és így mentél hozzá, szültél neki gyereket. Innentől kezdve nem értem, miért panaszkodsz, neked kellett ilyen férfi.
2015. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
100%

Öööö....

11 hónappal elkéstél a kérdéssel.

2015. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Mert bele szerettem és azt hittem megváltozik, és nem hittem a szüleinek,hogy ilyen, most kezdek csak rá jönni sajnos.
2015. márc. 16. 19:43
 5/61 anonim ***** válasza:
100%

"Amióta vele vagyok hosszú távú munkája nem volt ..."


Hol itt a meglepetés? Miből gondoltad, hogy érted megváltozik, ha egy évtized alatt nem történt csoda?

2015. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
22%

Menj te dolgozni

Anyatejet lehet fejni is

O majd gondozza a sajat gyereket

2015. márc. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam,hogy értem megváltozik, azt gondoltam,hogy felnő és benő a feje lágya. Megváltoztatni nem akarom, annyit szeretnék,hogy legyen kicsit felelősségteljesebb, ha nem is miattam, akkor a lánya miatt. Legalább ő legyen neki ennyire fontos.
2015. márc. 16. 19:45
 8/61 anonim ***** válasza:
100%
Most erre mit lehet mondani? Ha voltál annyira egoista, hogy az gondoltad miatt megváltozik, akkor viseld a következményeit.
2015. márc. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Ettől nem tudom miért vagyok egoista. Nem miattam változzon meg, a lánya miatt. Ő csak egy 2 hónapos csöppség, nem tehet semmiről. És ha 2 kocsit akar fent tartani (ezt nem írtam le) akkor igenis dolgozzon, ne a diákhitelből, amit még az összejövetelünk előtt vettem fel, ne abból finanszírozza.
2015. márc. 16. 19:49
 10/61 anonim ***** válasza:
100%
Milyen végzettsége van?
2015. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!