Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel tudnám rákényszeríteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám rákényszeríteni a férjemet, hogy dolgozzon végre?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt, fél éve vagyunk házasok, és van egy 2 hónapos kislányunk. Amióta vele vagyok hosszú távú munkája nem volt (a szülei elmondása szerint 10 éve nem volt, most 27 éves) Hiába nyaggatják a szülei is, mind hiába, nekem mondják,hogy nyaggassam mert szerintük rám hallgat, hát ez nem igazán van így. Rám sem hallgat, mindent cseszegetésnek vesz, panaszkodni a pénztelenségről nagyon tud, de tenni ellene nem. Én kerestem munkát magamnak, be is hívtak interjúra egy jogi asszisztensi pozícióba, de nem engedett el rá, mert hogy legyek a baba mellett, nem is bírtam volna ki nélküle, főleg,hogy szoptatok, és én teszem tisztába, én fürdetem stb...Ő is nagyon imádja, ezzel nincs is gond, csak azzal,hogy nem akar dolgozni. Komolyan azt érzem,hogy nem akar és neki ez így jó, de amit sa gyerek után kapunk az édes kevés, arra hogy hárman élhessünk kényelmesen, hiszen a pelenka egy vagyon. Mit javasoltok? Nem bírom így tovább :(

2015. márc. 16. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 A kérdező kommentje:
bolti eladó, marketing és reklám ügyintéző és pedagógiai asszisztens, meg belekezdett egy rádiósba is, de azt nem fejezte be.
2015. márc. 16. 19:51
 12/61 anonim ***** válasza:
100%
Az ember csak saját magárt képes változni, másért nem. Ezzel mindenki tisztában van.
2015. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint én naiv vagyok, mert azt hittem a lánya megváltoztatja. De ha még érte se, akkor legalább ne panaszkodjon, arra hogy nincs pénz.
2015. márc. 16. 19:56
 14/61 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy így jártál, egy tapasztalattal gazdagabb vagy (nem változik meg valaki "szerelemből"), de ez nem segít rajtad. Amit tehetsz: elmész dolgozni, a jogi asszisztensség nagyon ígéretes.

És végiggondolod a jövőt: akarsz-e vele maradni, ha sosem változik meg?

2015. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezt a "majd megváltozik" női dumát. Azért valljuk be, aki 27 éves koráig még egy dekát nem dolgozott, az később sem fog.
2015. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Miből éltek?
2015. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Akartam én dolgozni menni, több interjúra is behívtak, de az egyiket épp miatta mondtam le, mert megígérte,hogy elmegy ő dolgozni. Ismétlem nem miattam kell megváltoznia, de könyörgöm családos ember lett! ez felelősséggel jár, ez nem olyan dolog,hogy majd lesz valahogy. Eddig el lehetett így éldegélni, de 2 hónapja ez megváltozott, ő is felelősséggel tartozik a lányunkért.
2015. márc. 16. 20:02
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Hiába hajtogatod, hogy a lányodért így meg úgy, rajtad kívül mindenki látja, hogy $zarik bele az egészbe... Te sem voltál normális, ha anyagi háttér nélkül családot alapítottál!
2015. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nálam is felmerült miből éltek? Gyed meg családi? Mert az nem sok...

Viszont lehet, hogy válnod kellene... mit gondolsz? Milyen életetek lesz így? Ő kitartatja magát, a gyerekedet meg kiközösítik az iskolában a férjed hozzáállása miatt. Ráadásul ahogy elnézem a gyereknevelésből sem igazán veszi ki a részét, innentől kezdve a gyereknek a tizen éves kora olyan lesz, mint akit vernek. Az se kizárt, hogy el züllik. Ha másra nem képes, legalább a gyereknevelésből vegye ki a részét, ha nem teszi meg jobb, ha több időt nem pazarolsz rá. Igaz, hogy te rontottad el... de legalább addig lépj amíg nem késő....

2015. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 Joci_27 ***** válasza:
100%
Te aztán jól beleválasztottál. Gondolom jó dumája van, meg biztos jóképű, hogy "beleszerettél", és másfél év után hozzámentél, és gyereket is szültél neki. Csak éppen a leírásod alapján f_szra sem jó, nemhogy családfőnek. Őszintén, milyen férfi az, akinek a felesége keres munkát? És akinek ott a kicsi gyereke, de neki büdös a munka? Majd megváltozik? Felnő, és benő a feje lágya? Ha 27 éves koráig ezen nem esett át, akkor a hátralevő életében sem fog. Hova fogják felvenni mindenféle szirszar végzettséggel és nulla tapasztalattal, de főleg ilyen hozzáállással? Ki kell ábrándítsalak, de kénytelen leszel komolyan hatni rá (a fantáziádra bízom), vagy neked kell hordani a nadrágot. Csak a gyerekedet sajnálom.
2015. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!