Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel tudnám rákényszeríteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám rákényszeríteni a férjemet, hogy dolgozzon végre?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt, fél éve vagyunk házasok, és van egy 2 hónapos kislányunk. Amióta vele vagyok hosszú távú munkája nem volt (a szülei elmondása szerint 10 éve nem volt, most 27 éves) Hiába nyaggatják a szülei is, mind hiába, nekem mondják,hogy nyaggassam mert szerintük rám hallgat, hát ez nem igazán van így. Rám sem hallgat, mindent cseszegetésnek vesz, panaszkodni a pénztelenségről nagyon tud, de tenni ellene nem. Én kerestem munkát magamnak, be is hívtak interjúra egy jogi asszisztensi pozícióba, de nem engedett el rá, mert hogy legyek a baba mellett, nem is bírtam volna ki nélküle, főleg,hogy szoptatok, és én teszem tisztába, én fürdetem stb...Ő is nagyon imádja, ezzel nincs is gond, csak azzal,hogy nem akar dolgozni. Komolyan azt érzem,hogy nem akar és neki ez így jó, de amit sa gyerek után kapunk az édes kevés, arra hogy hárman élhessünk kényelmesen, hiszen a pelenka egy vagyon. Mit javasoltok? Nem bírom így tovább :(

2015. márc. 16. 19:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%
Arra bízd magad, aki már bizonyított, arra ne számíts, hogy bárki megváltozik.
2015. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

szóval rögtön hozzámentél és is babáztál, pedig tudtad.

na bumm, elkéstél.


am nem enged interjúra? nem tud talán pelenkázni?

sztem szülj még egyet, kettőt neki!

2015. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
7%

Tényleg szörnyű, hogy az emberekben semmi emberség sincs, ha a férfiakról van szó. Megfosztani egy embert a gyerekétől, elvenni a fedélt a feje felől, hiszen nyilvánvalóan az utcára kerülne, miután álságos módon a gyerekre hivatkozva kidobnák a közös lakásból. Mindezt csak azért, mert nem felel meg egy berögözött szexista víziónak.

Pontosan ezért van ennyi férfi öngyilkos, ennyi hajléktalan, mert a férfiakkal szemben nincs semmiféle tolerancia. A férfiakat rendben van zsarolni, fenyegetni, ahogy itt is szépen biztatják erre a kérdezőt.


A nőknek ideje lenne már felfogni, hogy nem használhatják a férfiakat igavonós állatként. A munkanélküli férfi is férfi, akár akar dolgozni, akár nem. Nem a nők p*nája, meg vágyálmai köré épül a világ, még ha ma sajnos semmibe is vannak véve a férfiak jogai.

2015. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
Nem tudom más hogy van vele, de én nem tudok együtt érezni egy ingyenélővel, aki nem akar dolgozni. Az ilyet nem tudom sajnálni ha utcára kerül. Kerüljön!
2015. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
8%

Ez a te szegénységi bizonyítványod, de te se beszélnél ilyen magas lóról, ha a férfiak nem tolnának alád mindent.

Az állam jelenleg a férfiak által megtermelt adóbevételt osztja szét a nőknek, szociális juttatások formájában. Például, a nők kordkedvezményes nyugdíját is a férfiak terhére vezették be.


Amúgy, az ingyenélőzés, meg elég szánalmasan hangzik egy nő szájából. Nem kockáztatók nagyot, ha azt mondom, hogy ha mindenki saját maga felelne a vagyonáért egy házasságban, akkor azzal a nők járnának rosszabbul. Az általános az, hogy a nők háborodnak fel a külön kasszán, a házassági szerződésen.


Annyira nyilvánvaló, hogy akik úgy általában az ilyen kérdéseknél nagyban ingyenélőznek, amúgy fel vannak háborodva ha saját maguk nem húzhatnak hasznot a férfiakból. Gyakorlatilag ebből táplálkozik az egész a primitív megvetés, lenézés, a szexista elvárásoknak nem megfelelő férfiakkal szemben.

2015. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
55%
Hát ezt jól kifogtad, van 3 szakmája, de egyik sem ér semmit.
2015. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
88%

Elárulnád mit tolt alám egy férfi? Ő költözött hozzám az anyjától annak idején. Neki ahhoz a házhoz amiben élünk, semmi köze, az esküvőnkre is közösen gyűjtöttünk. És dolgozom, van fizetésem. Ahogy neki is. Megélnék egyedül is.


Aki nem akar dolgozni, azt nem tudom támogatni. De biztos te is eltartatod magad vagy valami ilyesmi...azért háborogsz így, mert fáj az az igazság, ami rád is vonatkozik. Ha pedig nem, akkor rejtély miért érint ilyen érzékenyen a téma:)

2015. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
93%
Biztos kitette a nője a közös házukból és most azért háborog ennyire. :D Legszebb öröm a káröröm.
2015. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell ide a mellébeszélés. Mindezt a kamu szöveget képes vagy olyan kommentek között előadni, mint hogy "ezt jól kifogtad", "jaj, ezt biztos kitették a közös lakásból", "zsarold meg, egy férfi úgy se kaphatja meg a gyereket".

Ezek sajnos jól elárulják mennyire is egy, gynocentrikus, teljességgel nőközpontú világban élünk, ahol megengedett, sőt, vicces a férfiakkal szembeni szexizmus.


Nem kell itt játszani a független, karrierista nőt mert teljességgel értelmetlen. A k*rvák is munkát végeznek, mégse tartjuk ezt a normának.

Az egykeresős családmodell tökéletesen működik, ezt a múlt is bizonyítja, csak hát, ugye lejjebb kéne adni az igényeket, ami nem éppen a nőkre jellemző. Lásd, "minden nő megérdemel egy gyémántot".


Sőt, a nőknek minden alapszinten jár: aranyékszer, drága ruha, ingyen belépő. Nem is beszélve, arról hogy a randin sem hajlandóak fizetni. Ja, és mi ilyenkor a magyarázat? Ha meg akar dugni, akkor fizessen.

A női függetlenség egy illúzió. A vállalat számára is a profit a cél, ezért az, hogy bevételt termel önmagában nem jelent semmit. Tehát, hiába dolgozol ha összességében veszteséget termelsz. Az agglegényadó intézménye nagyon jó példa. Azt sem a nőkön akarták behajtani, és nem véletlenül.


Mivel, a társadalmunk gynocentrikus, és a nők ösztöneire van kalibrálva, ezért egyfelől az olyanok, mint te lenézik a férfiak egyik részét, a többieket akik meg megfelelnek neki, azokat kihasználja a saját szexuális céljaira.

2015. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Eggyel több ok, hogy a férfinak legalább a méltóságát sértse az, hogy a feleségén élősködik, aki ráadásul nemrég szült.
2015. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!