Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért igazságtalan, ha nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igazságtalan, ha nekem is fontos, hogy a férjem jól nézzen ki?

Figyelt kérdés

Mikor hozzámentem, egy jó pasi volt, karcsú, izmos, egy igazi kis kandúr. :)

OK, ritkul a haja. Ezt még ugye elviseli az ember, mert nem tehet róla.

De elkezdett pocakosodni, nem borotválkozik minden nap, évek óta nem mozgott, és a fogorvoshoz is illene elmennie.

Én szülés után visszafogytam, jobban nézek ki, mint valaha, és biztos vagyok benne, ha elhíznék, ő vagy válna, vagy megcsalna, mert undorodik a kövér nőktől.

Diétázzak, tornázzak, gyereket neveljek, dolgozzak, vezessem a háztartást, és közben nézzek ki mindig jól? Otthon sem kinyúlt melegítőben meg pólóban vagyok.

Neki lehet?


Egy ideje nem is kívánom vele a szexet, kérdezte az okot, és én elmondtam. Fogynia kéne egy 10-15 kilót, eljárhatna edzeni, mert így már nem vonzó nekem.


Erre halálosan megsértődött.


Itt a gyk-n is első, ha egy nő elírja, hogy a férje félrelépett, mindenki azon kárál, hogy biztos elhíztál, slampos lettél és azért, és megérdemled.

Fordítva nem lehet?


Nekem is hiányzik a szex, de nem egy bálnával.



2016. márc. 9. 11:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
10-15 kg felesleg az még nem bálna...
2017. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Csak nem szexy,kinek van gusztusa egy hurkás csoffadt nõbe betenni??

Bloeeeeeh

2017. júl. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!