Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért igazságtalan, ha nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igazságtalan, ha nekem is fontos, hogy a férjem jól nézzen ki?

Figyelt kérdés

Mikor hozzámentem, egy jó pasi volt, karcsú, izmos, egy igazi kis kandúr. :)

OK, ritkul a haja. Ezt még ugye elviseli az ember, mert nem tehet róla.

De elkezdett pocakosodni, nem borotválkozik minden nap, évek óta nem mozgott, és a fogorvoshoz is illene elmennie.

Én szülés után visszafogytam, jobban nézek ki, mint valaha, és biztos vagyok benne, ha elhíznék, ő vagy válna, vagy megcsalna, mert undorodik a kövér nőktől.

Diétázzak, tornázzak, gyereket neveljek, dolgozzak, vezessem a háztartást, és közben nézzek ki mindig jól? Otthon sem kinyúlt melegítőben meg pólóban vagyok.

Neki lehet?


Egy ideje nem is kívánom vele a szexet, kérdezte az okot, és én elmondtam. Fogynia kéne egy 10-15 kilót, eljárhatna edzeni, mert így már nem vonzó nekem.


Erre halálosan megsértődött.


Itt a gyk-n is első, ha egy nő elírja, hogy a férje félrelépett, mindenki azon kárál, hogy biztos elhíztál, slampos lettél és azért, és megérdemled.

Fordítva nem lehet?


Nekem is hiányzik a szex, de nem egy bálnával.



2016. márc. 9. 11:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ha olyan a minôség miért csalnà meg?
2016. márc. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
Azért, mert te szerintem egy számító nő vagy, akinek a külsőségek kellenek, és ha van egy társad, akinél meglátsz az utcán egy szebbet, azonnal váltasz. Én az ilyeneket megvetem, de biztos sokan vannak ezzel így. Tudod, sokan nem csak külsőségben mérik a minőséget, és lehet, hogy külsőleg te sem vagy minőségi, csak azt hiszed magadról.
2016. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Utolso én pasi vagyok nem csaj.

És igen a külsô fog meg a belsô megtart mindkettônek toppon kell lennie szerintem.

Az hogy minôségi vagyok-e azt a lànyok mondtàk én soha magamról.

2016. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
Elnézést, akkor pasi vagy, de ettől függetlenül áll, amit írtam. Gondolom az ilyen balekokat sokan megcsalták.
2016. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Miért lennék balek?

Konkrétan volt,hogy velem csalta meg némelyik azt akivel randizgatott.

Nem vagyok rá büszke egyáltalán utólag mondta el,hogy kosarat adott a másik pasinak miután velem volt.

Én szégyeltem magam.

Honnan veszed,hogy megcsalnak?

Aki menni akar menjen nem tartom vissza,majd megbánja.

2016. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:

"Aki menni akar menjen nem tartom vissza,majd megbánja."


Ezért vagy balek, mert akinek ekkora az arca, annak általában vagy kicsi a p.cse - de neked gondolom 30 centi nyilván -, vagy fejben olyan kevés, hogy csak az egybites r.bancok jönnek vele össze.

2016. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Gondold ezt, ,,buta ember elsőre alkot véleményt."

Nyilván te tudod milyen vagyok fejben,és mekkora a méretem.

Csak helyén van az önbizalmam és önbecsülésem,de a magyarnak ez fáj,legyél lelki beteg,ha jól érzed magad nagy arcod van,gratulálok neked.

2016. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

"Csak helyén van az önbizalmam és önbecsülésem,de a magyarnak ez fáj,legyél lelki beteg,ha jól érzed magad nagy arcod van,gratulálok neked."


Ne hagyd abba, még! :DD

2016. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Ezzel lezártam a vitát,kislány


[link]

2016. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Hova jutott a társadalom!?
2017. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!