Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért igazságtalan, ha nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igazságtalan, ha nekem is fontos, hogy a férjem jól nézzen ki?

Figyelt kérdés

Mikor hozzámentem, egy jó pasi volt, karcsú, izmos, egy igazi kis kandúr. :)

OK, ritkul a haja. Ezt még ugye elviseli az ember, mert nem tehet róla.

De elkezdett pocakosodni, nem borotválkozik minden nap, évek óta nem mozgott, és a fogorvoshoz is illene elmennie.

Én szülés után visszafogytam, jobban nézek ki, mint valaha, és biztos vagyok benne, ha elhíznék, ő vagy válna, vagy megcsalna, mert undorodik a kövér nőktől.

Diétázzak, tornázzak, gyereket neveljek, dolgozzak, vezessem a háztartást, és közben nézzek ki mindig jól? Otthon sem kinyúlt melegítőben meg pólóban vagyok.

Neki lehet?


Egy ideje nem is kívánom vele a szexet, kérdezte az okot, és én elmondtam. Fogynia kéne egy 10-15 kilót, eljárhatna edzeni, mert így már nem vonzó nekem.


Erre halálosan megsértődött.


Itt a gyk-n is első, ha egy nő elírja, hogy a férje félrelépett, mindenki azon kárál, hogy biztos elhíztál, slampos lettél és azért, és megérdemled.

Fordítva nem lehet?


Nekem is hiányzik a szex, de nem egy bálnával.



2016. márc. 9. 11:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Már csak annyi kérdésem van, hogy miért te csinálsz mindent? Neki nincs két keze? Sose mentem volna olyan emberhez akinek büdös a házimunka.
2016. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Olyan kérdést vetettél itt fel, amiért sokan megköveznének, mint nők szégyene, a többség viszont szerintem megérti a problémádat.

Ha sokáig vagy együtt valakivel, természetes a változás. Öregszünk, ráncosodunk, megereszkedik a bőrünk, sőt, még hízunk is. DE! Van egy szint, ahol ez már átcsap a természetesből igénytelenségbe. Szíved joga elvárni egy bizonyos szintet a párodtól MINDEN téren, és ebbe a külseje is beleszámít.

Én még csak 21 vagyok, 2 éve élek a párommal. Testes, husis pasi, némi felesleggel. Imádom!!! De pl. megmondtam neki, hogyha belet, IGAZI belet növeszt, amin már a sör is megáll, x év múlva, azért szólni fogok, mert egyszerűen herótot kapok tőle. És ő is szólna, ha valami olyan negatív változás menne végbe a testemen, ami ellen tehetek. Ez így korrekt!

Ha a párod absztinensből alkoholistává változna 6 év alatt, jogosan szólhatnál, de ha ugyanennyi idő alatt 20 kg-t szed magára, akkor már kussolnod kell?

Ugyan már!!

2016. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ha elsőre kiakadt. Rosszul esett neki, persze. Szóba kell hozni, akár többször is. Mi nők is ilyenek vagyunk. Elsőre megsértődünk, aztán 2 hónappal később lehet mégis ott vagyunk az edzőteremben, vagy már aznap este sem eszünk a gyerekeknek szánt palacsintából. Jó, hogy elmondtad Neki a problémát, így lehet megoldani.
2016. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon megértelek.Rosszul vagyok az olyan megjegyzésektől,hogy szereted és 10 kg-val már nem?! Én is ebben a cipőben járok...hidd el mindent megpróbáltam...a végeredmény nulla.Ha szóltam, sértődés lett a vége.Beszéljétek meg...írják. Azt hiszik,hogy az olyan egyszerü.Nem ért meg,hogy nekem az milyen fontos,hogy ne egy hájpacnyi legyen.Már a szobából is kitiltottam...lefogyok...időnként mondja, de nem tesz érte semmit.Zugevő.Lábai fájnak, elhízástól magas vérnyomás....ja, de én legyek karcsú...
2016. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyesmi minden embernek rosszul esne. Még neked is, ha az arcodba vágják hogy elhíztál, kövér vagy fogyjál le...Persze tudom tudom te tökéletes vagy és soha nem híznál egy grammot se.


Ha ennyire fontos az izomtibor típusú külső neked, akkor persze, mond meg neki, de lehet ezt normálisan is tálalni meg paraszt módon is. Nem mindegy mit mondasz, és hogyan mondod neki, milyen stílusban. Gondold át, hogy beszéltél vele és mit mondtál.


A többire amit még gondolok inkább nem térek ki.

2016. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

"Amíg nem fogy le nincsen szeretkezés,mivel nem kívánod.Oldja meg magának,ott a sör és a keze."


Ez zsarolás.


Amúgy egészséges fogyásnál, ésszel 10kg (másképp nincs semmi értelme csinálni, mert csak a dupláját szedi vissza az ember) több hónap, fél év is lehet. Addig ne akarjon a férfi szexet? És akkor még a nő lenne megsértődve, ha a pasi félrelépne.

2016. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Nem zsarolás ez a tény,elhagyta magát igénytelen alak lett hát egye meg amit főzött,illetve inkább ne :)

A nő egy csinos nőies igazi nő,férje meg egy elhanyagolt dagadt,igénytelen lett,ilyen ne szexelni akarjon vagy ha igen menjen prostihoz vagy keressen egy hasonló szintű igénytele nőt.


Mivel a feleségét nem értékeli,ő odafigyel magára a ura meg nem,hát szégyellhetné magát,más a két kezét összetenné és elmondana 1500 miatyánkat,és törekedne,hogy mindig kívánatos legyen a feleségének.


Ő meg ezt eldobja mert eldobja,hát jöjjön össze egy ,,van rajta mit fogni" nővel ott mindegy hogy néz ki,nyilván a minősége olyan is lesz.


És igen 10kg fogyás minimum félév de inkább egy év,addig oldja meg,előre kellett volna gondolkodni,nem behízni mint egy ..........

2016. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
40%

isten hozott a házasság intézményében


minden nőre ez vár, csak a többségük már elébe szalad ennek, és alapból egy igénytelen állathoz mennek hozzá, mert imádnak szenvedni

2016. márc. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem a házasság intézményének a hibája. A kérdezőé. Minek ment olyan emberhez hozzá, akinek csak a testét szerette, magát az embert nem? Itt a probléma.
2016. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:

"És igen 10kg fogyás minimum félév de inkább egy év,addig oldja meg,előre kellett volna gondolkodni,nem behízni mint egy ......"


Aztán meg megy a k.baszott hiszti, ha megcsal, brühühü...:'( :((

2016. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!