Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan lehetne megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megfelelő szeretőt találni?

Figyelt kérdés
35f vagyok(180magas,sportos alkat ,kék szemű) házas 1 gyerekkel,ellaposodott kapcsolattal(szex kb 2-3 havonta).Elválni egyenlőre nem akarok.Viszont megőrülök sokszor a szexhiánytól. Kellene valami kedves legalább átlagos külsejű nő akivel lehetne néha szexelni,hetente kéthetente min 1szex,de ha több az se baj. Az is mindegy,hogy 20 vagy 55 éves csak igényes legyen.Ami a fő szempont,hogy ne akarjon többet szexnél,ne pletykálja ki másnak,diszkrét legyen stb. Esélyes ilyet nőt találni és ha igen,hogy lehet megközelíteni stb?
2021. okt. 26. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

A nők egy ilyen leírásra csak fujjogni fognak, de ha meglátják a magas kék szemű, sportos, gyerek szerető lovagot, akkor esélyesen aládfekszenek aztán beléd is szeretnek.

Tanulság: ne a helyzetedre keress jelentkezőt, hanem magadhoz olyat aki vonzódik hozzád.

2021. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
értem, szóval jó az otthoni kényelem, de kéne több szex és ahelyett, hogy megoldanád feleségeddel, inkább harmadikat akarsz bevonni... Sok jelentkező erre nem lesz. Menjél fizetőshöz és imádkozz, hogy nem szedsz össze túl hamar nemibeteséget.
2021. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
aha es ez a nonek miert lenne jo? mit tudsz te nyujtani cserebe azert, hogy kvazi ingyen prostinak akarnad hasznalni?
2021. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Ja. Nem ezzel kell indítani, persze titkolni se kell, hogy csak kalandot keresel (a nők nem szeretik, ha átverik őket), de elég ezt akkor közölni, ha már megvan némi kölcsönös vonzalom meg bizalom. Aztán ha annak ellenére is kellesz egy nőnek, hogy tudja rólad, hogy házas vagy, akkor megfogtad, csak vigyázz, nehogy törököt fogj. És érdemes olyannal kezdeni csak, akinek szintén van vesztenivalója, és nem fogja féltékenységből és/vagy bosszúból tönkretenni az életedet.
2021. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Először is férjes nőt keress. Nagyon sok kellemetlenségtől óvod meg magad ezzel. Neki sem lesz érdeke borítani.
2021. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm. Ilyen építő jellegű válaszokra várok. 3as mit tudok nyújtani: elvileg a nők is szeretik a szexet,aránylag jóképű ember,nagy szerszámmal és állóképességel.
2021. okt. 26. 12:58
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Neked sehogy. Se itt, se máshol.
2021. okt. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

1. Lehetőség:

Szintén házas, családos nők. Gondolom már van gyereked. Biztos az iskolában vannak olyan anyukák, akik hozzád hasonló helyzetben vannak. Ilyen irányban gondolkozz.


2. Lehetőség:

Internet. Vannak már kifejezetten ilyen oldalak. Viszont ez kockázatos, mert ha valaki ismerős meglát, akkor könnyen az asszony fülébe juthat.


3. Lehetőség:

Prostik. Fizetni kell, viszont a diszkréció 99,999%.

2021. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Menj el egy k-hoz, odamesz, kifizeted, megdugod és kész. Olyat választasz, amilyet akarsz és garantáltan kedves lesz a pénzed miatt.
2021. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy könnyű helyzetben. Én voltam már ilyen kapcsolatban, nem is vonzott különösebben a pasi, viszont jól kijöttünk szexileg. Nem akart válni, és én sem akartam többet.

Viszont ami nagyon nagy hátrány volt a kapcsolatunkban, hogy időre haza kellett mennie.

Az meg nekem nem megy, hogy stopperrel kell időt mérni mindenhez. Párszor elmentünk ide, oda, egyszer nyilvánosan is voltunk koncerten.

Azt akarom ezzel mondani neked, hogy ha kimondottan csak szexre kell és nincs időt több heti 2 óránál, akkor tényleg a fizetős nő a megoldás.

Ha van annyi minimális igényed saját magaddal is szemben, hogy érdekeljen valamennyire a nő, akkor meg olyat keress aki tuti nem fog beléd szeretni, se nem házas. Ez a nehezebbik része.

Bár én teljesen tudtam tartani ezt a diszkréciót, eszem ágában sem volt kavarni. Szerintem az egy nőt is minősít. Másfelől meg a nője előtt is szégyelltem a dolgot. De tudtam, hogy ha rájön és ellenzi, azonnal ki tudtam volna lépni a kapcsolatból.

Szóval van ilyen, csak ritka és keresni kell.

2021. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!