Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fèrfiak mièrt nem válaljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak mièrt nem válaljátok fel a nyers őszintesèget ha hibáztatok? Mièrt tagadjátok??? Miért a nő van beállítva hülyének hogy de kèpzelődsz? Mi az oka annak ha elfajul a dolog és ti megcsaljátok a partnereteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos segítsègre van szükségem... Mivel 13 ève élek egy párkapcsolatban ahol gyerek is van.... És most derült ki hogy akivel együtt élek kialakított egy másik kapcsolatot vagy 4honapja... Tisztára magam alatt vagyok... Mivel fáj hogy hátba szúrt.. tudom semmi nem tart örökkè de azt gondoltam ha bármi problèma van akkor oda áll és elmondja ha már rám nincs tekintettel, gondoltam arra lesz tekintettel hogy tőlem vannak a gyerekei.. és nem alázz meg azzal hamarabb tudja a retye rutya mint az asszonykája... Ő nem vallotta be.. mai napig sem... Csak hát odáig jutottam bele kezdtem a nyomozásba és lelepleződött... Sokszor álltam a szeme elé és kérdeztem hogy van valaki esetleg az életébe??( Akkor mèg csak gyanakodtam) Ő azt mondta hogy beképzelem az agyamba.. nincs semmien nő, nem volt nem is lesz.. és hogy soha de soha nem is érne neki többet egy nő mint a családja... Én értem èn ezt nem dobná el a családott, de kèrdem èn hogy fogadhatnám én el azt hogy vagyok èn és mellette tart egy másik nőt akit kézzel lábbal tagad... Nem az a nő vagyok aki ebbe bele tudna nyugodni!!!!! Normális sexuális életünk van ... Tehát erre sem foghatná hogy kevès vagy valami hiányzott.... Tehát tényleg nemtudom felfogni hogy tudott idáig fajulni a dolog hogy egy másik nő került a képbe!!!! Nem értem hogy lehet ekkora suttyó hogy még én vagyok a hibás mert kèbzelödök és feleslegesen ráfogok mindenkit.. még ha igaz lenne aláirná hogy vitatkozom vele.. Miért csinálja ezt?? Mi az oka fèrfiak hogy elöbb szaladtok más szoknyája alá mint megbeszèlnètek az asszonnyal a problèmákat??? Mit gondoltok ezzel kapcsolatban? Szerelmes az új partnerbe? Én meg vagyok ha nincs ló jó a szamár is? Közös a ház... Nem vagyunk házasok!!! Vagy csak a gyerköcök miatt akarja hogy itthon legyen bèke? Közben meg ott van neki az a nő!!!

Szeretnèk kicsit bele látni a fèrfi agyba

Remélem valaki válaszol!!!!



2023. máj. 2. 11:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Miért a férfiaktól vársz választ arra, hogy hogyan működik egy patkány agya??
2023. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos a férfiak többsége notórius hazudozó. Valamiért élvezik tönkretenni a párjuk lelki világát, szerintem ez valami szadista hajlam náluk. Aztán persze rád fogják az egészet, nem lehet szembesíteni őket a bűnükkel.
2023. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Te nem A Féri agyba, csak a saját párod agyába tudsz belelátni.
2023. máj. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Add vissza
2023. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Mélybenyomás ***** válasza:
44%
Szia.. Én is kapcsolatban élek 10 éve vagyunk együtt, jó a szexuális életünk, de nem tagadom én is vágyam másra néha.. Nincs kilátásba, hogy megcsaljam a párom, de őszinte leszek, ha olyan partnert megismernék aki valamilyen szinten felkorbácsolja a vágyaimat, akkor szerintem megtenném, nem azért meert nem szeretem a párom, hanem mert a vágy, az izgalom, vagy a szenvedély ami miatt megtenném, de fontos, hogy diszkrét legyen a partner..
2023. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%
Ezt hívják gázlángozásnak. Manipuláció, keress rá
2023. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

OFF

5- "a vágy, az izgalom, vagy a szenvedély ami miatt megtenném" -akkor mégsem elég jó neked a pároddal.

2023. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

"hamarabb tudja a retye rutya mint az asszonykája... Ő nem vallotta be.. mai napig sem... "

Kérdezz rá, beszéljetek erről, jogod van tudni - vajon miért terjednek ilyen hírek?

(Ne hazudjon, ne áruljon el, és ne tegyen nevetség tárgyává.)

2023. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
9%
Olyan ferfikent, aki soha nem csalta meg a parjat, csak annyit tudok mondani, hogy embere valogatja. Pontosabban aki egy osztonallat szintjen vegetal, azzal ne kezdj parkapcsolatot. Biztos tudtad rola, hogy nem egy egyenes ember, az ilyenek ezer sebbol vereznek a hianyos es torz ertekrendszeruk miatt. Ezert nem is tudja megmondani a szemedbe, ami tortent. Jellemtelen alak, neked megis o kellett.
2023. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%

"Vagy csak a gyerköcök miatt akarja hogy itthon legyen bèke? Közben meg ott van neki az a nő!!!"


Jó neki, hogy kiszolgálod, de nem szeret, tisztel és megunt, a másik nő arra van, hogy kielégítse.

2023. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!