Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fèrfiak mièrt nem válaljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak mièrt nem válaljátok fel a nyers őszintesèget ha hibáztatok? Mièrt tagadjátok??? Miért a nő van beállítva hülyének hogy de kèpzelődsz? Mi az oka annak ha elfajul a dolog és ti megcsaljátok a partnereteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos segítsègre van szükségem... Mivel 13 ève élek egy párkapcsolatban ahol gyerek is van.... És most derült ki hogy akivel együtt élek kialakított egy másik kapcsolatot vagy 4honapja... Tisztára magam alatt vagyok... Mivel fáj hogy hátba szúrt.. tudom semmi nem tart örökkè de azt gondoltam ha bármi problèma van akkor oda áll és elmondja ha már rám nincs tekintettel, gondoltam arra lesz tekintettel hogy tőlem vannak a gyerekei.. és nem alázz meg azzal hamarabb tudja a retye rutya mint az asszonykája... Ő nem vallotta be.. mai napig sem... Csak hát odáig jutottam bele kezdtem a nyomozásba és lelepleződött... Sokszor álltam a szeme elé és kérdeztem hogy van valaki esetleg az életébe??( Akkor mèg csak gyanakodtam) Ő azt mondta hogy beképzelem az agyamba.. nincs semmien nő, nem volt nem is lesz.. és hogy soha de soha nem is érne neki többet egy nő mint a családja... Én értem èn ezt nem dobná el a családott, de kèrdem èn hogy fogadhatnám én el azt hogy vagyok èn és mellette tart egy másik nőt akit kézzel lábbal tagad... Nem az a nő vagyok aki ebbe bele tudna nyugodni!!!!! Normális sexuális életünk van ... Tehát erre sem foghatná hogy kevès vagy valami hiányzott.... Tehát tényleg nemtudom felfogni hogy tudott idáig fajulni a dolog hogy egy másik nő került a képbe!!!! Nem értem hogy lehet ekkora suttyó hogy még én vagyok a hibás mert kèbzelödök és feleslegesen ráfogok mindenkit.. még ha igaz lenne aláirná hogy vitatkozom vele.. Miért csinálja ezt?? Mi az oka fèrfiak hogy elöbb szaladtok más szoknyája alá mint megbeszèlnètek az asszonnyal a problèmákat??? Mit gondoltok ezzel kapcsolatban? Szerelmes az új partnerbe? Én meg vagyok ha nincs ló jó a szamár is? Közös a ház... Nem vagyunk házasok!!! Vagy csak a gyerköcök miatt akarja hogy itthon legyen bèke? Közben meg ott van neki az a nő!!!

Szeretnèk kicsit bele látni a fèrfi agyba

Remélem valaki válaszol!!!!



2023. máj. 2. 11:25
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

anonim!

Kèbzeld el nem tudtam róla ezt hogy nem egyenes ember...

Mivel mindig mindent megtudtunk beszèlni ha próblèma volt... Ès jajj neki is megvolt a vèleménye az ilyen patkány viselkedèsről ha valaki hátulról támad és bele gázol más lelkivilágába!!! Ő mindig azt hajtotta èn nem èrdemlem meg azt hogy megcsaljon vagy èpp engem megalázzon mivel itt vannak a gyerekek már csak azèrt sem tennè meg velem! Soha nem volt mellette a családja csak èn.. rám számolhatott.. ezt tudta akkor is ès most is tisztában van vele!!! Mindig ezt fújta Ha úgy adódna inkább elmondaná valami nem okè vagy akkor haladna az útja felè!!! Èn vagyok az első szerelme.. szaros kamasz korúnk óta vagyunk együtt...Ha tudtam volna ennyire rossz fába vágom a fát akkor biztosan nem vele èltem volna le a negyed èletem!!! Teljesen lehídaltam úgy èrzem magam mint akin átment egy gyors vonat!!! Szóval rosszul gondolod hogy èn úgy választottam hogy tudtam jellemtelen ember!! Leszarja hogy kit típor el èpp a kedve szerint!!!!! Legnagyobb csalódásom èletem során ő!!!

2023. máj. 2. 12:16
 12/30 anonim ***** válasza:
61%
Ez rosszabb kerdezo. Mert akkor te sose ismerted ot igazan, hiaba huztatok le egy evtizedet egyutt. Azok szoktak a leginkabb tagadni es megvetni szoban az ilyen cselekedeteket, akik leginkabb hajlanak az ilyenre. Van erre egy gyonyoru szavunk, ugy hivjak, kepmutato. Egy masik kepet mutat magarol, mint amilyen o a valosagban. Egyesek ezt eszreveszik, es elkerulik, masok beleesnek a csapdaba es sajat maguk tapasztaljak meg. Tavol alljon tolem, hogy kiiskolazzalak, de egy tisztesseges, becsuletes, huseges, oszinte ember teged sosem fog megcsalni. Tudod melyik fog megcsalni? Az, aki nem tisztel masokat, aki nem ismeri a becsuletet, aki hutlen, aki hazudik. Tehat nem egy darab rossz tulajdonsaga van, hanem egy egesz raklapra valo. Ha akar csak 1 is hianyozna ezek kozul, mar nem csalt volna meg. Ne mondd, hogy ezeknek hire hamva sem volt az elmult evtizedben, mert garantalt, hogy volt. Az ilyen ember onbecsulese nulla, ezert masokat sem tud megbecsulni. Le is irtad miert alakult igy neki. Tenyekkel nem kell vitatkozni. Az lehet, hogy te nem vetted eszre, de valojaban egy rokat engedtel a tyukolba. A kerdes, hogy ezek utan mit akarsz csinalni? A nagy hosszerelmes odaktol, amiket majd eload, kimeld meg a kozonseget. Vetiteni fog 3 felvonasban, ismerjuk mar az ilyeneket. Jobban, mint te, aki egyutt elsz vele. Tagad, hazudik, aradozik. Onsorsronto. De ha vele maradsz, teged is lehuz a mocsarba. Mert az ilyen embert azert sokan felismerik, es ugy is allnak hozza. Nem a multja miatt. Hanem a villogo red flagek miatt.
2023. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
15%
A legtöbb férfinak itt még nője sem volt , nem ám még mást tudjon megcsalni. Az embereknel elmúlhatnak az érzelmek, sokszor nem is szerelemből vannak eggyütt és jöhet olyan akibe szerelmesek lesznek.
2023. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Helyedben elválnék.
2023. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
*szakítanék.
2023. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
42%
Mert az ilyen nem Férfi, hanem nagyra nőtt gyerek
2023. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Sajnalom kerdezi, en is ateltem par honapja ezt egy ferfi mellett. Szerencsere itt nem volt gyerek. Kivanom, hogy legyen erod kidobni. Hidd el sokkal rosszabb lesz a helyzet, ha nem dobod ki. Azt hiszed msot, hogy ennel rosszabb nem lehetne, de hidd el lehet!!! Lelkileg ezerszer jobban ki fog csinalni, mint most vagy. En ketto honapig meg elneztem a fejet otthon amikor kiderultek az arulasai, azt hittem majd erot gyujtok egy picit es azutan szakitok, hat olyan szinten rombolt naprol-napra, hogy azota se tudom felfogni hogy letezhet a foldon ilyen gonoszsag. Azota vigan eli az eletet, a perctol fogva hogy kidobtam azonnal rarepult mas nokre, mindenkinek szivja az energiait. Nekem meg meg az utolso percben a bucsukor is hazudott :D ennyibe nezett pedig o is eloadta mindig is mennyire huseges, szereto stb stb ezer dolgot megtett ertem. Ahogy irtak sok ferfinek ez a genjeben van, hogy hazudjon. Miota ismerkedem csak hasonlo hazug embereket talaltam az uton..kapcsolatbol probalnak szediteni. Inkabb vagyok egyedul, mint ilyen emberrel..
2023. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
16%

Én nem kapok meg otthon évek óta semmit.

Így egyértelmű hogy megoldom így vagy úgy.

Szeretem a párom,ő a gyermekem anyja.

De hát neki nincs igenye szexre..nekem van. Ez van.

42f

2023. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

#18


Ezt azért nem ártana megbeszelni vele ha valóban szereted...

Igy mennek el egymás mellett az emberek.

2023. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatért tenni kell. Minden nap. Odafigyelni, meghallgatni..


Kerd

2023. máj. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!