Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fèrfiak mièrt nem válaljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak mièrt nem válaljátok fel a nyers őszintesèget ha hibáztatok? Mièrt tagadjátok??? Miért a nő van beállítva hülyének hogy de kèpzelődsz? Mi az oka annak ha elfajul a dolog és ti megcsaljátok a partnereteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos segítsègre van szükségem... Mivel 13 ève élek egy párkapcsolatban ahol gyerek is van.... És most derült ki hogy akivel együtt élek kialakított egy másik kapcsolatot vagy 4honapja... Tisztára magam alatt vagyok... Mivel fáj hogy hátba szúrt.. tudom semmi nem tart örökkè de azt gondoltam ha bármi problèma van akkor oda áll és elmondja ha már rám nincs tekintettel, gondoltam arra lesz tekintettel hogy tőlem vannak a gyerekei.. és nem alázz meg azzal hamarabb tudja a retye rutya mint az asszonykája... Ő nem vallotta be.. mai napig sem... Csak hát odáig jutottam bele kezdtem a nyomozásba és lelepleződött... Sokszor álltam a szeme elé és kérdeztem hogy van valaki esetleg az életébe??( Akkor mèg csak gyanakodtam) Ő azt mondta hogy beképzelem az agyamba.. nincs semmien nő, nem volt nem is lesz.. és hogy soha de soha nem is érne neki többet egy nő mint a családja... Én értem èn ezt nem dobná el a családott, de kèrdem èn hogy fogadhatnám én el azt hogy vagyok èn és mellette tart egy másik nőt akit kézzel lábbal tagad... Nem az a nő vagyok aki ebbe bele tudna nyugodni!!!!! Normális sexuális életünk van ... Tehát erre sem foghatná hogy kevès vagy valami hiányzott.... Tehát tényleg nemtudom felfogni hogy tudott idáig fajulni a dolog hogy egy másik nő került a képbe!!!! Nem értem hogy lehet ekkora suttyó hogy még én vagyok a hibás mert kèbzelödök és feleslegesen ráfogok mindenkit.. még ha igaz lenne aláirná hogy vitatkozom vele.. Miért csinálja ezt?? Mi az oka fèrfiak hogy elöbb szaladtok más szoknyája alá mint megbeszèlnètek az asszonnyal a problèmákat??? Mit gondoltok ezzel kapcsolatban? Szerelmes az új partnerbe? Én meg vagyok ha nincs ló jó a szamár is? Közös a ház... Nem vagyunk házasok!!! Vagy csak a gyerköcök miatt akarja hogy itthon legyen bèke? Közben meg ott van neki az a nő!!!

Szeretnèk kicsit bele látni a fèrfi agyba

Remélem valaki válaszol!!!!



2023. máj. 2. 11:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember nem szeret téged. Megunta a kapcsolatot. Más izgalmakat keres. A legtöbb férfi ilyenkor gyáva, nem mer oda állni a párja elé. Sokszor még ahhoz is gyáva, hogy megbeszélje a párjával ha valami gondja van.

Az ilyen embert jobb messzire kerülni, mert ha tudod, hogy pl családja van, akkor megbízhatatlan, máskor, mással is meg fogja tenni ha valami nem úgy alakul vagy szintén csak megunja újra. Hazudik, mert kerüli a konfrintációt, gyáva. Bizonytalan, tehát nem lehet rá szamítani. Nincs benne rend legbelül. Egy ilyennel nem szabad családot alapítani.

Sajnos valóban, van aki időben észre veszi ezt, és van aki nem.

Emiatt van sok csonka család. Mert ilyenkor az apa (vagy ritkább esetben az anya) kilép ebből, q gyerekeknek már inkább csak egy távoli rokon, már nem tölti be az apa szerepet. A saját igényeivel foglalkozik csak, és nem érdekli milyen károkat okoz ezzel. A legtöbbször pedig az a másik kapcsolat is tönkre megy hosszabb-rovidebb idő elteltével, mert nem megbízható alapokra épült.


Hagyd el. Vagy várd ki, amíg megunja a másikat is. De egy ilyen ember mellett élni? Kínkeserves lesz. Nem ér annyit , hogy felöröljön téged és főleg a gyerekeket.

Megtudtad milyen ember. Most rajtad múlik, hogy milyen életed lesz ezután.

Boldogan éltek nélküle, vagy szenvedve mellette. Mert remélem azt belátod, ezek után már sosem lesz semmi sem a régi.

Keress te is Más partnert. Hidd el, vannak rendes, becsületes emberek.

Tied a döntés.

2023. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Amügy honnan tudod, hogy megcsalt?
2023. máj. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Sok volt az èjszakázás... Nem jött haza...

Sőt folyamatosan csörgött a telefonja ès nem beszèlt előttem... Mintha lenne titkolni valója... feltűnően elment távolabb...

Megtaláltam egy telefonszámót akire gyanakodtam ès igen pontosan az ő telefon számja volt Állandóan a testvèreire hívatkozott így kell segíteni meg úgy de 12èv alatt alig ha beszèlt velük.. de mostanában minden áldott nap szaladt...

Sőt ha ez nem lenne elèg ráírt az a nő Facebook-on akit letiltott... Rám is rám írt nem èpp a legèlesebb kès a fiókban...

De ha ez mind nem lenne elèg.. elkezdtek fogyni a ruhái a szekrènyből... Bár amúgy tènyleg ez az a típus aki ide pakol...havernál haggy cuccot stb... De elhagyta a felsöjèt èn meg megtaláltam a csajnak a tik tokján abban pózolt felírattal sexisen 😀😀😀

Sőt a saját anyja megjegyezte nekem nagyon rosszul csinálja a dolgait a fia nem fogad el mást mennyènek... Habizti beszèd egy állszent kígyó... Ő maga is eldobta a saját gyerekeit egy fèrfi miatt és a gyerekei intèzetbe nevelkedtek...

Nagyon sok dologban megbukott...

Eleinte kezdve nem igazán jöttem ki a családjával ők teljesen más világ mint èn...

Tehát amúgy mindig áskálódtak ezèrt nem is nagyon foglalkozott a páróm velük... De 4hónapja ők a minden volt... Ők tudtak mindent...

Tudom tiszta hülye vagyok hogy ezek a dolgokat leírtam ès ennek ellenère mèg èn èrzem magam szörnyen sőt a padlón..

Pedig egy könnycseppet sem èrdemelne...

Csak az a baj hogy a szívem szereti az eszem meg megveti...

2023. máj. 5. 09:49
 24/30 A kérdező kommentje:

Szeretnèk egy kőszikla lenni...

De a gyerekek miatt is nagyon nehèz...

Sőt hirtelen egy felèpített vár dőlt össze bennem...

De remèlem hogy tudok erős lenni..

De a bizalmam a fèrfiak felè teljesen el ássta!

Tudom nem mindenki egyforma

De valahogy kívèteles embernek èreztem magam.. hogy nekem milyen jó minden... És puff sehol semmi egy jó nagyot csattantam

Pofára estem...

Na de ez van...

2023. máj. 5. 09:53
 25/30 anonim ***** válasza:
Fáj olvasni ezeket, mert átéltem én is, igaz gyerek még nem volt. Az igazi pofáraesés akkor jön, ha ezt tovább tűröd. Még méltósággal lezárhatod ezt a kapcsolatot. Amit a párod művel veled az nagyon káros.szépen leépíti az önbecsülésed. Na azt nem kellene megvárnod.
2023. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Tudod mit szeretnèk??? Egyetlen egy dolgot ha már ő megtette mindezt elèm álljon legyen vèr a faszába nem pedig èn legyek a hülye aki persze mindig fèltèkenykedik... Mindig kèpzelődik mindig alkot csak hogy veszekedni tudjak 😀😀

Tudom nem vagyok előrèbb ha színt vallana de legalább egy ici picit jobbat tenne a lelkemnek mivel ha már ennyire a földbe döngölt .. legalább nèzze azt hogy èn vagyok az az ember aki apává tette... Csak ennyi... Nem tisztel engem mind nőt... Okè..

De tisztelethetne annyiba hogy leèltünk egy negyed èletet együtt ès èn vagyok a gyerekei anyja... Tehát felvállalhatná hogy egy mocsokká vált ès egy teljesen más kèpet mutatott felèm mind amit èn gondoltam...

Èn egyáltalán nem ismerem ezt az embert... Tudod, olyan mintha ledobtak volna valakit az ègből aki igaz úgy nèz ki mint ő... De teljesen más...

Tudom hogy le kell zárnom ez a helyes...

De elengedni nehèz ..

De nem szeretnèk totálisan kikèszülni mert már igyis kivagyok lelkileg sőt testileg is ..

Sajnos

Amit bánok is hogy ennyire hatással van rám ..

Èn szègyelem magam... Hogy mekkora hülye vagyok ..

De próbálkozom magammal ès saját magam ellen nyerni...

Nem veszíteni hogy ő èrezze mèg magát jól hogy hát ő a valaki ès nèlkülözhetetlen mert ennyire megviselt engem....

Próbálkozom a saját elveimet fent tartani hogy ha már ezt megtette...

Nem szeret .. megalázott... Ès ráadni a kabátot hogy akkor tessèk ott van az ajtó mehetsz!!!!

2023. máj. 5. 10:25
 27/30 anonim ***** válasza:
Kedves kerdzi, irtam mar korabban a kerdes ala, hogy hasonlot eltem at gyerek nelkul. En is azt akartam, hogy vallja be, de ne varj erre. Semmi ertlme! En sajnos megvartam a bevallast, de nagy arat fizettem erte… semmivel nem leszel elorebb, meg akkor sem ha elkezd zokogni hogy igen egy jonagy paraszt volt. Az ilyen embereket nem tudod megvaltoztatni es ne is akard, ettol csak rosszabb lehet a helyzet mint ami most van, egyre rosszabb lesz es egyre melyebbre fog taszitani.
2023. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van! Ha tapasztalatból írod! Sajnálom hogy ilyen világban èlünk ahol nincs igaz szeretet sem megbecsülès! Egymás íránti tisztelet! Szomorú nagyon!!!
2023. máj. 5. 12:15
 29/30 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem vallotta be, mert mártïrként akart kiszállni a kapcsolatból,lehetőleg úgy, hogy engem kikiált féltékeny veszekedős ostoba libának, aki csak beképzeli az egeszet.
2023. máj. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nem semmi milyen gerinctelen emberek vannak!

Az ilyenektől jobb - minél hamarabb - fejfesztve menekülni, aki megteheti.

Sajnos a legtöbbször az a probléma, hogy fél az ember egyedül maradni, főleg ha gyerekek is vannak már. A legtöbb nő csak ezért marad egy ilyen kapcsolatban. A gyerekeiről nem tud lemondani, a férfi igen. És éli világát, mert tudja, hogy van valaki , aki leveszi a válláról ezt a "gondot ". A farka előrébb való, mint a gyerekei. Simán ott hagyja őket, és csak látogat (jó esetben!) amikor kedve tartja. Persze van amikor a nő csinálja ezt, de sokkal ritkább. Mert egy nő, aki anya ezt nem tudja megtenni.

Nem egy olyan nőt ismerek, aki egyedül neveli a gyerekeit, mert a férj lelépett.

Gerinctelen dolog. Nagyon meg kell válogatni őket, hogy kinek szülsz gyereket, mert jó eséllyel egyedül fogod felnevelni.

Szerencsére jó példát is láttam azért. Pl a szüleim halálukig együtt voltak. És a párom szülei, sőt nagyszülei is. (Igaz , a nagyszülei közül a mama kétszer házasodott. De nem elhagyta, hanem meghalt az első férje viszonylag fiatalon..) szóval vannak jó emberek is, csak nehéz megtalalni. És ha választasz, de kiderul , hogy rosszul, annyival kevesebb időd lesz, hogy megtalald azt aki ilyen, aki hozzád való.


Szóval menekülni kell. Nem szabad rá több időt vesztegetni, mert magadtól veszed el azt az időt. A legtöbb nő így is hátránnyal indul ilyenkor, mert - már bocsánat a profán kifejezésért- rajta marad a gyerek. Mert nem tudja és nem is akarja elhagyni. Teljesen érthető.


Meg kell próbálni lépni.

Elő kell készíteni a terepet (lakhatás, anyagiak átgondolása stb.) és kilépni ebből.


Az ilyen ember totálisan megbízhatatlan.


Hallottam olyanról is, aki , amikor megtudta, hogy a férj szeretőt tart, és már ott tart a dolog, hogy hozzá is akár cuccolni, fogta és elkezdett össze csomagolni q gyereknek is. Amikor látta q férj, hogy mit csinál és rakerdezett, mondta neki q felesége, hogy nem tud és nem is akar egyedül gyereket nevelni. Se anyagilag se máshogy nem tudja és akarja megoldani, mert ő most lelép. Meg nagyon kicsi volt a gyerek.

Persze q szeretonek így már nem kellett a férj. És dobta. Haza ment ugyan egy kis idő elteltével, de a felesége addigra már beadta a valópert.

2023. máj. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!