Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, mit szólnátok, ha a partneretek odavinné a családját arra a rendezvényre, ahol tudja, hogy te is jelen vagy, és bemutatná őket nektek? Hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerű: tudja a szeretőd, hogy fájdalmat okoz. Ezért csinálta.
2023. máj. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen jódolgában azt sem tudja mit tegyen. Igazából itt nem te vagy támadva, hanem a feleség, aki sokszor nem hulye, van megérzes meg ilyenek, levágja a szitut hiába színészkedtek. Persze attól te is érezheted magad kellemetlenül. Aki ilyet tesz, az emberileg nem oké, veszélyes fajta. Játszik az emberek érzelmeivel, könnyen hazudik, manipulatív stb.
2023. máj. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
96%

Ugyan nem vagyok szerető, de én alapvetően egy ilyen szituációban megpróbálnám elkerülni az illetőt (mondjuk ha egy exem jelenne meg az új családjával ugyanott, akkor is). Ha véletlenül mégis találkozunk, egy gyors köszönés, és már mennék is tovább. Ha ez nem megoldható, mert valami sorban állós esemény van, akkor igyekeznék a saját társaságommal foglalkozni vagy ha az nincs, a telefonomba bújni, mint amikor egy kvázi idegen, fél-ismerőssel találkozom. Köszönök, mosolygok, elfordulok. És reménykedek benne, hogy nem akar majd beszélgetést kezdeményezni. Ennyire csak nem lehet nemnormális a fickó. Ha mégis, akkor nagyon kellemetlenül érezném magam, és próbálnék minél előbb szabadulni a szituációból.

Az, hogy bánt-e a helyzet, nyilván a kettőtök érzelmi kapcsolatától függ, de kellemetlennek mindenképpen kellemetlen. Akkor is, ha véletlenül fordultak meg azon az eseményen, ahol ott voltál történetesen te is. De ha meg szándékosan vitte oda a pereputtyot neked megmutatni, hát akkor az extrán genyóság a részéről. Az tudatos gonoszság, amit nem néznék jó szemmel, akárhogy is van.

2023. máj. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
0%
ez szakítóok.
2023. máj. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
36%

Eleve nem értékelem magamat annyira alul, hogy olyan férfire pocsékoljam az időmet, aki nem független!

Szívesen

2023. máj. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Azóta te sem térek magamhoz napok óta…:( utána volt még két pár perces szitu, ahol kettesben lettünk egyedül, amikor mindig ilyenkor közelített felém. Most távolság tartás. Előző nap meg az ellenkezője….


Ez így, hogy látom őket együtt, cukin, aranyosan, nekem kés a szívemben… egyrészt a bűntudat miatt ( amikor belementem ebbe, válságban volt a kapcsolatom és ő is ezt mondta), másrészt érzelmileg is…. :(

Én úgy gondolom, hogy akarattal biztosan nem akar engem bántani, hiszen miért tenné… talán egyszerűen bele sem gondol, hogy mit tesz ilyenkor…. Reagálhattam volna másképpen is…. Hihetetlen….

2023. máj. 14. 08:00
 17/83 anonim ***** válasza:
74%

16

Számomra hihetetlen, hogy vannak olyan ostoba nők, akik elhiszik egy csávónak, hogy válságban van a kapcsolatuk, és csak azért lép félre..., meg mert otthon már nincs semmi! Hogyne!

33N

2023. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 A kérdező kommentje:
17, ez a válasz megint nem a kérdésről szól. Remélem, hogy most már jobb, kiventillaltad, mehetsz is tovább, mert irreleváns a dolog.
2023. máj. 14. 08:26
 19/83 anonim ***** válasza:
24%

18

Annyira nem! Ha az elején kozli az igazat, hogy csak b*szni akar igazábol, mert egy féreg, aki képtelen a monogámiára, (ahelyett, h azt hazudja, h otthon már semmi nincs) akkor is lefekszel vele?

2023. máj. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező úgy látom te egyszerűen nem vagy hajlandó más választ elfogadni ami nem téged pátyolgat. Szeretőként nincs semmilyen jogod felháborodni hogy egy rendezvényen vagytok a családjával. Oda vitte őket mert miért ne? Nem tartozik neked semmivel oda megy ahova akar és hogy neked ez hogy esik ez már a te problémád. Nem kellene érzelmeket táplálni egy hazug ember felé és akkor nem éreznéd magad rosszul. Csak a dugópajtija vagy semmi több még is miért foglalkozzon az érzéseiddel? Egyébként nem hiszem hogy szándékosan tette csupán mint ahogy írtam nem érdekli az érzéseid.
2023. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!