Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, mit szólnátok, ha a partneretek odavinné a családját arra a rendezvényre, ahol tudja, hogy te is jelen vagy, és bemutatná őket nektek? Hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 A kérdező kommentje:

20, én ezzel nem értek egyet! A rendezvény természetesen nem gáz, hiszen az nyílt program, bárki elmehet , ez oké! De ő itt engem szánt szándékkal megkeresett bemutatási szándékkal!

Az érzelmeket az ember nem direkt, akarattal táplálja és szünteti meg. Bárcsak ez így működne. Nem a dugópajtija vagyok, ennél több szálon fut a viszonyunk, több minden köt össze. Amúgy a dugopajti is érző lény, és egy szexkapcsolatban is működhet a tisztelet. Mint ahogyan működik is sok helyen.

Az utolsó mondatodnál lesz a pont, hogy ebben az emberben zéró empátia van valószínűleg…. a párja fele is, nem csak irányomban….

2023. máj. 14. 08:48
 22/83 anonim ***** válasza:
91%

21

Ja! Ok! Akkor minden rendben! Ez akkor igy elfogadható! Szép életet!

(Te vagy a hulye, hogy tűröd) ilyen egyszeru

2023. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 A kérdező kommentje:
22, mit mondanál ebben a helyzetben neki? Ez volt a kérdésem.
2023. máj. 14. 09:07
 24/83 anonim ***** válasza:
66%
Semmit nem mondhatsz, nincs jogod számonkérni, mivel Te csak egy szerető vagy, egy másodlagos "senki".
2023. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
20%

9:

Veded a himluvnya fejedet?

2023. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 A kérdező kommentje:

24, ez így oltári baromság! Mindenkinek van joga mondani bármit és joga van reagálni egy szitura, ami neki gáz. Ez nem szeretőség kérdése.

De értem, te nem mondanál semmit, ha ebben a helyzetben lennél, mert úgy éreznéd, hogy a másik félnek korlátlan uralma van feletted.

2023. máj. 14. 09:33
 27/83 anonim ***** válasza:
58%

Szerető vagy Innétől kezdve a te érzéseid semmit nem érnek mert csak egy szexre való személy vagy akit jól meg lehet tömni. 29N

Semmibe vennélek , hogy neked mi fáj vagy mi nem csak, hogy jól magamévá tegyelek mert ez a te pozíciód te csak egy tárgy vagy egy igazán jó tömős cucc

2023. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 A kérdező kommentje:

27, én ezzel nem értek egyet! Nekem is szeretőm a másik fél és sosem kezeltem tárgyként, sem tömős cuccként! Ez azoknak a nézőpontja, akik azért írnak ide, hogy a mély elítélésüket bizonyítsák! Engem ez nem érdekel, úgyhogy kérlek ne trollkodd tovább a kérdésemet! Nem fogok erre reagálni többet.

Az válaszoljon, aki a kérdésre tud. Ez ennyire egyszerű. Azoknak a válaszát, véleményét szívesen olvasom. Tehát a kérdésre! A többi a te saját nyűgöd, amire írjál ki nyugodtan saját témát.

2023. máj. 14. 09:53
 29/83 anonim ***** válasza:
93%
Akármennyire is erőlködsz, de ha a szrt felrakod a befőttes polcra, attól még szr marad. Rendben én nem firtatom e szituáció etikai kérdéseit. De gondolj bele légyszíves! Van egy pasi (nem férfi!), aki miután megkuffantotta az asszonyt, utána átmegy hozzád és téged is megkuffant. Belegondoltál, hogy lehet az a farok amit oly lelkesen bekapsz, nyalogatsz a felesége vaginájában, szájában, esetleg végbelében járt egy órával ezelőtt? Fincsi! Szerinted aki megcsalja azt, aki mellett örök hűséget fogadott, akivel az életét akarja leélni, aki a gyereke szülő anyja, pont a te érzéseid fogja érdekelni, hogy mit érzel, ha bemutatja neked a familyt? Ő egy önimádó fsz. Nem szereti a feleségét, téged pedig annyiba se néz, mint az asszonyt. Talán azt megengedi, hogy a szros sggét tisztára nyald, de ennyi. Megdug, kiéli rajtad a mocskos perverz vágyait, de a lelki világod, a lelked, a személyed hidegen hagyja. Ugyan, ennyire buta liba te se lehetsz, hogy nem látod mit csinál veled. A legjobb amit tehetsz, hogy tiltod mindenhol, megszakítod vele a kapcsolatot és keresel egy olyan férfit, aki egyedülálló.
2023. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
82%

28

Semmit nem mondtam volna neki! És, bár a kommentek stílusa néhol hagy némi kívanni valot maga után, a tartalma igaz! Szeretőként, semmire nincs jogod, és ez így rendben is van! Nem értem, hogy mi a problémád,

" te nem mondanál semmit, ha ebben a helyzetben lennél, mert úgy éreznéd, hogy a másik félnek korlátlan uralma van feletted."

- Nem! Ha nem tetszik a helyzet, lépj ki belőle, és máris nincs "korlátlan uralma" feletted

2023. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!