Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, mit szólnátok, ha a partneretek odavinné a családját arra a rendezvényre, ahol tudja, hogy te is jelen vagy, és bemutatná őket nektek? Hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
80%
Hogy mit reagáltam volna? Magamba néztem volna és el gondolkodtam volna, hogy ha én is kapcsolatban élek meg ő is kapcsolatban él, akkor talán kibszott gerinctelen, gusztustalan és alja dolog félre kufircolni egymással, plusz azon is el gondolkodtam volna, hogy lehet nem az a legfontosabb a történetben, hogy te meg az érzéseid meg lettek bántva, hanem mondjuk, hogy a te párod (meg nyilván az övé is) mennyire lenne megbántva, ha megtudná, hogy így átvered és ilyen szinten hülyének nézed őt…..
2023. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ő magasról lesz*rja , hogy téged kivel lát vagy sem, mivel csak tárgyként kezel. Bocs hogy így fogalmazok te sajnos ez az igazság. A párodat pedig jobb ha nem alázod meg még ennél is jobban.
2023. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
85%
Valóban brilliáns ötlet a “párodat” felhasználni ehhez a szánalmas játszmázáshoz és még ennél is jobban, ennél is undorítóbb módon megalázni. 🤦🏻‍♀️ Minek vagy egyáltalán vele, de most őszintén??
2023. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 A kérdező kommentje:

Látom nem bírtok továbbra sem magatokkal….:) lassan előveszem a popcornt! 😂

A párommal évek óta nyitott kapcsolatban élünk közös megegyezéssel. Bonthatom a pezsgőt is, vagy elég a popcorn?

Van még esély arra, hogy olyan ember válaszol, akinek tapasztalata is van, nem csak a könyvet olvasta?

2023. máj. 14. 22:32
 75/83 anonim ***** válasza:
67%
De most komolyan mit vársz? Senki nem fog neked ebben érdemi tanácsot adni. Plusz te is csak provokálod a népet.
2023. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem azért, de olybá tűnik, hogy te sokkal jobban érdeklődsz a szeretőd után. Annyi energiát fektetsz bele az egészbe, hogy szinte biztos te szerelmes vagy belé, és a párod meg csak van, hogy este lefekvés előtt legyen kivel megbeszélni az esti Barátok közt epizódot. Érdemi TAPASZTALT vàlaszt senki sem fog tudni neked adni, mert az emberek többsége direkt módon nem kerül ennyire kellemetlen helyzetbe. Egyébként 8 oldalon keresztül vagy 10 ember elmondta neked, hogy tiltás, szakítàs. Erre nincsen köztes megoldás, akármennyire is szeretnéd a csávókát megtartani magadnak. Le kell nyelned ezt a békát, akármennyire is sérti az egódat. Vagy troll vagy, vagy szimplán csak rettenetesen buta egy teremtés. Erre már nem tudok mit mondani.
2023. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
63%
Mennyi primitív ember válaszol itt, tényleg. Felháborító. Mondja ezt valaki, aki szeretőként éli az életét valami hihetetlen erkölcsi magaslatokban. Ehhh...
2023. máj. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
0%

Simán lehet válságban a kapcsolatban. Rengeteg kapcsolat, házasság van a langyos f*s szintjén. Hiába kacagnak, meg vihorásznak mások előtt. Attól még lehet, hogy éjjel mindketten kifelé fordulva alusznak (vagy rosszabb esetben külön szobában).


Szerintem beszélj vele kérdező. Hogy ezt miért csinálja veled? Nyilván neked kell eldöntened, hogy szeretnél-e továbbra is szerető lenni vagy "magadénak" szeretnéd? Ha utóbbi, akkor választás elé kell állítani.


Tudom miről beszélek. Voltam szerető, ráadásul nem a testiek miatt mentem bele, hanem szerelmes lettem és azután alakult ki a testiség. Szenvedtem sokat :/

2023. máj. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
68%
Legjobb tudomásom szerint, ha egy kapcsolat válságban van vagy szar, akkor nem az a megoldás, hogy félredugok, hanem mondjuk leültetetem a másikat és elmondom mi a gond, szerinte mi a gond, megpróbálunk rajta közösen javítani, ha pedig tényleg semmi változás és minden ugyanolyan szar, akkor szakítás, válás. UTÁNA aztán lehet bele lehet ülni bárki farkába vagy másba mártogatni, de a megcsalás akkor is a legundorítóbb, legaljasabb dolog, amit egy kapcsolatban egyik tehet a másikkal...
2023. máj. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
64%

Aki egy nyilvános oldalra kiteregeti a szennyest, az számoljon azzal, hogy nem fogja mindenki tutujgatni, főleg egy ilyen témában.

Az meg külön vicces, hogy aki szerint alap egy kapcsolatban a hűség és az, hogy félredugás helyett megoldjuk a problémákat, az szentfazék. :D

2023. máj. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!