Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, mit szólnátok, ha a partneretek odavinné a családját arra a rendezvényre, ahol tudja, hogy te is jelen vagy, és bemutatná őket nektek? Hogy reagálnál?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:

A továbbiakban azok a válaszok, melyek a válaszoló ventillációját szolgálják és nem a kérdésre válaszolnak, mennek a moderátorhoz!

Ne szólj hozzá, ha érdemben nem tudsz! Görgess nyugodtan, van más olvasnivaló.

2023. máj. 14. 15:10
 52/83 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező! Nem vagy ribizli, de magadat alulértékelő nagyon is! Elkövettél egy hibát: Mégpedig azt, hogy nem szeretőkent kezelted a pasit, hanem érző lényként. Ez hiba...
2023. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim ***** válasza:
87%
De ezt miért csinálta? Hogy domináns hímnek érezze magát a egy kakasnak a tyúkok között? Nem akarlak megijeszteni, de ez a pasas egy szociopata vagy nárcisztikus lehet, azok keresik az "éles" helyzeteket. Ismertem egy ilyen palit, csak foglalt nőkkel kezdett ki, mert az szerinte olyan "izgi", mert ott van a lebukás veszélye, meg elment a csaj férjéhez napközben pl a boltjába, vagy a szeretője férjétől rendelt valamit, ezen szórakozott szerintem. Mikor beültünk mellé az autóba, folyamatosan felgyorsított majd az utolsó pillanatban lassított, amúgy minden untatta ami átlagos, nyugis, hétköznapi.
2023. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 A kérdező kommentje:

54, sajnos ez bennem is megfogalmazódott sajnos :(

Velem is játszadozik, sosem tudom mit akar. De szerintem ő sem…. Olyan, mintha több személyisége lenne. Hihetetlen éles váltásokkal. Az előző kapcsolata ( felvállalt) baromira mélyen végezte….

2023. máj. 14. 15:54
 55/83 A kérdező kommentje:
Csak ezek utólag derültek ki, miután nyakig benne voltam…. Hihetetlen hullám hegyek, hullámvölgyek.
2023. máj. 14. 15:55
 56/83 anonim ***** válasza:
81%

55

Óóó! Ő pontosan tudja, hogy mit akar babám! 🤣😀

Egy nőt aki várja haza, meg egyet akit húzkodhat

2023. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
71%
Persze, mert a szeretői kapcsolat maga a megtestesült ártatlanság! Fikázol itt mindenkit, pl. #49, hát közlöm veled, undorító vagy, szállj már le a magas lóról! Mit vártál, hogy sajnálni fogunk? Igaz, nem tudunk rólad semmit, de nem is akarok. Félelmetes, amit művelsz! Nem nagyon írok ide, de már nem bírtam szó nélkül. Valakinek javasoltad, hogy szálljon magába, szerintem te is sürgősen tedd azt. Két családot csesztek szét és még van arcod itt vekengeni meg mindenkit oltogatni?
2023. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
70%

Persze mert azt hiszi ő itt a kis ártatlan nyuszi.

Amúgy ez a pasi leszar téged. Bemutatott mert miért ne? Gondolod ha borítanál mindent elhinné a felesége? Vannak egyes emberek akik képesek bármit kimagyarázni és vannak olyan buták is akik meg el is hiszik.

2023. máj. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értem, mi nem világos a kérdésemben! Ide jössz trollkodni a kérdésem alá, megszegve kb. minden moderáció a szabályt, amit elfogadtál. Olyan témákban keresgélsz ( egész véletlenül) , ami totál kiakaszt, de azért játszod a megmondó embert, akinek már többször jeleztem, nem vagyok kiváncsi a véleményére! Azért nem, mert nem a helyzetet segít megoldani, hanem az a célja, hogy bántalmazzon, vagy kicsinyes bosszút álljon, esteleg ventilláljon!

Ezzel a mentalitással az emberek töredékének sem fogsz tudni segíteni! Lehet, hogy fizettet troll vagy. Nem tudom és nem is érdekel! Gondolsz, amit akarsz, nem érdekel! Tényleg tipli nyugodtan!

2023. máj. 14. 19:30
 60/83 anonim ***** válasza:
100%
Oké, tessék: köszön, elnézést kér, továbbáll. Segítettem?
2023. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!