Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményed egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy olyan nőről vagy férfiről aki képes egy házas emberrel kikezdeni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 19:29
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
80%

20: Te milyen közegben élsz?

Én pár hónaptól pár évig terjedő kapcsolatokat látok.

Tehát többször egyedülállók az emberek, mint vannak párban. Azok is, akik rendszeresen párban vannak.

2023. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
0%
Ha két házas ember összeszűri a levet az oké, mert közös a szar háttér, mindenkinek ugyanannyit kell alkalmazkodni. De én arra írtam hogy gáz mikor egy szingli kezd ki egy házassal. A szingli egy nagy csomagot kap a nyakába, amit nem értek miért vonzó. Számomra nem lenne olyan személy akiért ez vállaljam.
2023. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
86%
#21 és miért lett vége az előző kapcsolatuknak? Naugye... Közbejött a másik!
2023. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
10%
22: Én meg arra gondoltam, ha elvált már a szingli.
2023. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
10%

23: Megromlott a kapcsolat.

Nem jött közbe a másik.

2023. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
10%
#22 miért? Én 2 nővel is úgy jöttem össze, hogy házasok voltak. Nem direkt vadásztam rájuk, egyáltalán nem volt szándékos. Sőt, inkább majdnem ők közeledtek (de az egyik az teljes mértékben, a másiknál azért mondjuk fele-fele). Én pont azt éreztem miután megtörtént, hogy nincs vesztenivalóm. Az elsőnél volt persze bűntudatom...egy darabig. Aztán úgy voltam vele, hogy a férje úgyis megalázza, valszef meg is csalja (a meséltek alapján), legalább volt egy jó éjszakája. Nem derült ki és csak egyszeri alkalom volt.
2023. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

#25 persze, mert a legtöbb 30-as, gyerekes házas eldob mindent mert megromlott a kapcsolat.


Sokkal gyakoribb, hogy a "megromlás" után még élnek egy darabig együtt, amíg nem jön más

2023. jún. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
0%

27: Velem és a családtagjaimmal nem fordult ez elő.

Mindig bántalmazó volt a másik, menekülni kellett, önvédelem.

2023. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
29%

27: Vagy pl. hosszú távon kiütköztek a kizáró tulajdonságok, és ezek miatt már nem tudtak egyfelé haladni, vagy már kiszerettek a másikból, vagy nem tetszett eléggé a másik, nem volt vonzó. Akkor elváltak.

Mért kell ehhez valahány évesnek lenni?

Ez így csinálják a tizen-, huszon-, ötven-, hatvanegynéhány évesek is.

Én így csináltam huszon- harminconévesen, tini partnerrel is.

2023. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
28%

Semmi

A megcsalásnál vannak 1000x undorítóbb emberi cselekedetek

2023. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!