Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményed egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy olyan nőről vagy férfiről aki képes egy házas emberrel kikezdeni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 19:29
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
22%
14: Én írtam a 12-est, felelősséget hárítani nem szeretnék, sem nemes dolognak beállítani. Mindig kettőn áll a vásár, nyilván ha én nem megyek bele, akkor nem lesz semmi. És vannak is, akik olyan erősek lelkileg, hogy inkább vállalják az általam említett alternatívák egyikét, többnyire a semmit, mint egy erkölcsileg erőteljesen kifogásolható felállást. Nagyon tisztelem őket. Rám viszont jöhetnek a kövek, én nem tudok ilyen erős lenni. Nem bírom, hogy évekig, ahogy a 8-as is írta, nincs semmi más, csak a nem megfelelők kiszórása és az egyedüllét. Így, ebben az elkeserítő, kétségbeejtő állapotban nekem nem megy az ellenállás. És akkor most lehet mondani, hogy emiatt a gyengeség miatt nem jön össze nekem...
2023. jún. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim válasza:
82%
Undorítónak tartom, ha valaki egy házas emberrel kikezd. Velem is próbálkozott nős ember úgy , hogy nem mondta meg,hogy házas, de ahogy megtudtam azonnal szakítottam vele. Ennek 2 oka van. Az egyik, hogy a lelkiismeretem nem bírná el, hogy szétszedek egy házasságot, ne az én lelkemen száradjon. A másik, hogy soha nem kéne egy olyan pasi, aki mondjuk miattam elhagyná a családját, mert legközelebb én lehetek az, akit elhagy egy 3. miatt
2023. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.Kedves 32es kommentelő,teljesen egyetértek veled.
2023. jún. 5. 14:56
 34/48 anonim ***** válasza:
71%

#30, ez tény. De ettől még baromi gáz rámászni egy foglalt emberre. Nem kell köré semmi szépítés, mentegetőzés, cukormáz.

Szerintem sokunknak lett volna már lehetősége ilyesmire. Biztos sokan el is játszottunk a gondolattal, mi lenne, ha... Igen, nekem is. Mondjuk esetemben én vagyok házas. És még azt sem mondom, hogy nem esett jól az érdeklődés. De nem tudnék tükörbe nézni, ha tovább mentünk volna.

2023. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
31%

Nem attól szeded szét a házasságot ha össze jössz a hazassal.

Egy jól működő házasságban nem fordulhat elő hogy enged a kísértésnek.

Ha pedig enged könnyen nem te tetted tönkre.

Én házas vagyok barátság extrákkal kapcsolatra keresek partnert de nem zavar ha szintén házas a nő.

Csak diszkréten kell megoldani

2023. jún. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 Barnabas333 ***** válasza:
28%
Semmit a házasság a legnagyobb bűn a világon. De az emberiség önző sajnos. Persze 30éves koromig nem ezt gondoltam, de rájöttem.
2023. jún. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

"Senki nem tudja elvenni a párodat ha o nem akarja hogy elvegyék"


Ez alapból egy angol idézet így nem teljesen tökéletes magyarra fordítva de en ezen a véleményen vagyok.

2023. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
70%

Én imádom az olyan nőket akik képesek kikezdeni egy házas férfivel.

Csak most nem találom ezt a nőt.

Pedig így 40 körül évek óta otthoni szex nélkül jól esne egy kis erotika és egy kis kedvesség kölcsönösen.

2023. aug. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

#22

Miféle csomagra gondolsz?

Egy házas férfi nem ad mást, csak szexet

ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
39: Mi rengeteget leveleztünk, telefonáltunk, programokra jártunk, nem szexeltünk.
ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!