Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményed egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy olyan nőről vagy férfiről aki képes egy házas emberrel kikezdeni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 19:29
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
83%

#10


Nem mindegyik nőre igaz, vannak olyan nők, akik azt élvezik, hogy elszedhetik mástól.

2023. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
32%
8-assal és 10-essel egyetértve, akar a fene kihívást, meg direkt arra utazni, hogy elszedje a másiktól... Ennél sokkal egyszerűbb a történet. Hiába van rengeteg egyedülálló, ha vagy siralmasak, vagy a kevés kivétel részéről pont nincs érdeklődés felém. Senki nem örömmel keveredik bele ilyesmibe, hanem végre belebotlik valakibe, aki vonzza, megmozgatja, bejön neki ÉS az illető is nyitott, sőt, tesz lépéseket, van kölcsönösség. Elég szívás, hogy egyébként házas/kapcsolatban él, de ez van. Vagy ez van, vagy a kritikán aluli jelöltek és velük a szar, szenvedős kapcsolat, esetleg még a nagy semmi. Örüljön, aki szerencsés, és sikerül olyat találnia, aki minden más szempont mellett még annak a feltételnek is eleget tesz, hogy független. Jó neki, hogy nem kell megalkudnia semmilyen módon...
2023. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
16%
Én is házas vagyok, és ha van lehetőség én 8a.kikezdek nőkkel. Mert otthon 0sex van.igy bármi izgalom jó
2023. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
69%

12.


Kicsit felelősséghárításnak, "hát sajnos nincs más megoldás" hazugságnak tűnik, és mint ilyen nem sokkal nemesebb, mint az incelek őrületei.

2023. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
23%

Én osztom12-t.

Tényleg ez van hogy más megoldás nincs, különben bele se mennének ilyen kapcsolatokba. Csak kényszer, hogy végre egy Férfi.

2023. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
88%

Jajj, persze, kényszer. Leszakad a pofám, komolyan mondom.

Tényleg mekkora főnyeremény lehet egy olyan férfi, aki kikacsintgat a kapcsolatából. Igazából az zavar ezzel kapcsolatban, hogy hazudtok és hárítjátok a felelősséget. Ha már foglalt emberre utaztok legyetek ahhoz is elég nagylányok, hogy az igazat mondjátok.

2023. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem gáz. Nekem sosem kellene egy családos, gyerekes, házas ember, akinek meg megvoltak az életében a "nagy Ők" feleség, gyerekek személyében, akik egész életében ott is fognak maradni neki, hiába válnak el. Én ezzel nem tudnék együtt élni, és azt se tudom megérteni hogy mást hogyan nem zavarja.
2023. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
16%

16: És akik nyíltan csinálják?

Be is mutatják a kedvesüket a házastársuknak.

Többszerelmű kapcsolat.

Mért fáj az annak, akit nem is érint, akiket meg érint, benne vannak?

Van, aki el is válik, hogy elvehesse a következő szerelmét, aztán a harmadikat... végül mind együtt élnek.:)

2023. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
73%
17: Például nekik is van már családjuk, tehát ugyanolyanok, mint a kedvesük.
2023. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
30%
Le leszek én is pontozva de 12 jól mondja. Valszeg válás lesz az én kapcsolatom vége is (nem megcsalás, csak haldokló kapcsolat). Az én koromban (30as vagyok) szinte minden jó nő foglalt. Ha épp most válás után lennék és párt keresnék akkor mekkora szerencse kéne, hogy pont olyat találjak aki éppen szabad? Szinte 0! Ilyen korban már a legtöbb nő házas, vagy gyereket is szült már. Ami nem egyenlő azzal, hogy boldog is a házassága, kapcsolata.
2023. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!