Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményed egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy olyan nőről vagy férfiről aki képes egy házas emberrel kikezdeni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 19:29
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

#40

Ez megvan egy normális kapcsolatban is.

Még mindig nem értem, mi az a "hatalmas csomag" amit egy házas férfi ad.

Mondom ezt házas férfiként, 2 szeretővel a hátam mögött

ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Hetero nőként arról tudok beszámolni, hogy a házas férfiak mind az életben, mind neten, mint egyedülállók ismerkednek, udvarolnak, kettős életet élnek. Akár egy második családot is kialakítanak anélkül, hogy a nők tudnának róla, hogy másvalakijük is van. Áldozathibáztatás az átvert embereket hibáztatni egy csaló tettéért.

Olyan házasságokról is tudok emiatt, ahol tényleg nem törődnek egymással a felek vagy gruppenszexbe járnak, stb. és megbeszélték, hogy járnak másokkal is - vagy csak ezt hazudja az egyik fél.

Ha a te párodról egyszercsak kiderülne, hogy kettős életet él, mert van egy régebbi párja is, pedig együtt jártok 2-3 éve, vagy együtt is laktok, esetleg közös gyereketek is van, azonnal elköltöznél fél óra alatt, vagy mit tennél?

Vagy az derülne ki, hogy mégse úgy van lebeszélve vele, ahogy hitted?

Minden nyílt volt, ismered a barátait, családot, stb., csak épp azt nem mondta el, hogy van egy régebbi felesége is, akivel nem szakított, ahogy mondta, vagy nem adták be a válást, vagy van közös gyereke vele (is).

A Dirty John filmet aki nem látta, nagyon ajánlom.

Sajnos nagyon gyakori ez az életben, én sok ilyen férfit ismerek.

ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

41: Én se tudom, mire gondol az a hozzászóló.

Te viszont azt írtad: "Egy házas férfi nem ad mást, csak szexet"

EZ nincs így.

ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

#43

Igazad van, az nagyon sarkított dolog volt🙂

De hatalmas csomagot én pl nem adok, hacsak nem a...🤣🤣🤣🤣

ápr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

44: XD


Én írtam a 42-t is.

Abban azért van néhány variáció.

Leginkább a hazugságot adja.

Ha mindenkit átver, pont az eltitkolt kapcsolatában lenne nyílt, egyenes? Szerintem nem. Az egy elég nagyon csomag, ha elvárja valakitől, hogy falazzon neki.

Én nem vagyok hajlandó senkinek falazni.

ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

#45


44es vagyok🙂

Ahogy írtam, voltak már szeretőim, és igen, épp az eltitkolt kapcsolataimban vagyok a legőszintébb.

Igaz, én soha nem titkoltam azt sem, hogy nős vagyok, az első pillanattól kezdve nyílt lapokkal játszom.

ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

46: Az nem elég, ld. 43...

A házasság csak papír, tudod.

Senkit nem fog érdekelni, ha jó köztetek a kapcsolat, és pl. együtt is laktok és gyereketek is van.

Csak emellé esetleg nem mondod el, hogy a feleséged nem így tudja, ahogy az új nőid...

Vagy a feleséged is abban van hogy ti már szakítottatok, mint házasok, nem is beszéltetek 8 éve, de van 3 új nő, akiknek viszont nem mesélsz egymásról.

ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

46os vagyok🤣🤣🤣


Öntsünk tiszta vizet a pohárba.

Nős vagyok, 18 éve, vannak gyerekeim. Lelki dolgokban még megvagyunk, de rég nincs szex itthon.

Voltak szeretőim, és minderről tudtak is. Sosem hazudtam nekik semmiről.

Engem az hidegen hagy, hogy mások milyenek lehetnek, hazudnak, nem hazudnak. Én a magam példáját írtam le, ennyi.

Részemről offolom ezt a kérdést, mert ez sem szól másról, mint a szemét férjekről, akik félrelépnek.

Az ő oldaluk érdekel bárkit?

Na pá

ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!