Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtudtam hogy a páromnak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy a páromnak nem is én voltam az első, és teljesen kiakadtam. Szerintetek jogos?

Figyelt kérdés
Középiskola óta együtt vagyok a jelenlegi párommal, cirka 7 éve. Mindettőnknek ez volt az első kapcsolata, és lelkileg is nagyon egymásra találtunk. Mindketten nehéz családi háttérből jöttünk, baráti körünk is közös volt és most is az. Suli után is együtt vágtunk bele az életbe. Az egyetlen gond az volt, hogy a kapcsolat elején én nagyon halogattam az első szexuális együttlétet (gyerekkori traumák, plusz szorongás miatt) pedig nagyon akartam én is. Oké tudon töketlen voltam, és tényleg megvárakoztattam. Végül kb. egy év után, hogy összejöttünk történt meg a dolog kettőnk között. Azóta nem is volt gond a nemi életünkel, legyőztem a traumáimat. Most kiderült azonban,hogy az előtte lévő nyári szünetben amit külön töltöttünk (más városban éltünk), lefeküdt az apja egy barátjával. Azt mondta, hogy nem érti mi ütött belé, már annyira akart engem, hogy bekattant, végig engem képzelt oda, aztán napokig bőgött a szobájában, rá sem bírt nézni utána a fickóra. De ez engem rohadtul nem nyugtat meg! Úgy érzem valami megtört bennem, libidóm, érzelmeim a nulla felé közelítenek, csak zaklatottságot érzek, semmire nem tudok gondolni csak erre, úgy érzem mintha hirtelen csak egy lettem volna sorban. Nem tudom mit tegyek, könyörög nekem, hogy bocsássak meg....de nem tudom megtudok e.

2023. jún. 30. 22:32
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
92%

"Középiskola óta együtt vagyok a jelenlegi párommal, cirka 7 éve"


"úgy érzem mintha hirtelen csak egy lettem volna sorban"



Most tényleg?


Neked a legnagyobb bajod az, hogy magaddal nem vagy rendben.

2023. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
23%
Vigyázz kérdező, a legtöbb válaszoló szerint a végén még te vagy a szemét, hogy ilyen érzések támadtak benned.
2023. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%
Szóval volt benne más f@$Z is a tied előtt. Húúúú ez aztán nagy valami. Az a helyzet bratyesz hogy valszeg lesz is még benne egy pár darab a tied után. 😁
2023. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
86%

Normális, hogy ez neked rosszul esik. Kinek esne jól.

Az apuka barátja nem manipulálta véletlenül? Ez azért tőle sem volt egy szép húzás.

2023. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
86%
Unatkozol?
2023. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak fáj, hogy ez alatt a sok év alatt abban a tudatban voltam, hogy minden ami velünk történt egy közös élmény volt, szinte mindent egymással éltünk meg előszőr, és most mintha minden összeomlott volna,úgy, hogy tulképpen megcsalt, ráadásul egy idősebb férfival. Nem tudom a fiatalság bolondságra hagyni, pedig haverom szerint régen volt, meg az én hibám is,és csak picsogok,lendüljek túl rajta.de ezt nem lehet lelkileg elengedni
2023. jún. 30. 23:10
 7/49 A kérdező kommentje:
4- es válaszolónak: de, azt mondta igen. De nem tudom ez elegendő mentség e. Bár a fickót is felöklelném...ennyi év után is.
2023. jún. 30. 23:14
 8/49 anonim ***** válasza:
56%

"Az egyetlen gond az volt, hogy a kapcsolat elején én nagyon halogattam az első szexuális együttlétet"


Szóval ott volt a lehetőség hogy megdugd, de te balf-sz voltál és most meg még őt hibáztatod. Szánalmas és szar alak vagy.

2023. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
96%
Szóval egy apjakorú vén faszi valahogy belemanipulált egy tinilányt az együttlétbe, aki utána undorodott tőle (rá sem bírt nézni) és napokon át csak sírt. Értem. Nincs több látnivaló. :)
2023. jún. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
15%

"belemanipulált egy tinilányt az együttlétbe"

Ráadásul az első együttlétbe :))))))))))))

Vedd úgy hogy le lett tesztelve a csaj. Már bejáratva kaptad meg a lukát.

Egyébként mindkét luka ki lett kormolva, vagy a hátsó fertályra még van esélyed elsőnek lenni ?

2023. jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!