Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van még remény? Van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? Van itt olyan, akinek sikerült?

Figyelt kérdés
Már 3 éve annak, hogy a férjem elhagyott minket egy másik nőért, azóta is együtt vannak. Az elején még hittem abban, hogy talán visszajön, elvégre 20 évet voltunk együtt, és van egy közös gyerekünk, de nem jött vissza. Hallottam pletykát közös ismerősöktől, hogy látta őket együtt, és nagyon boldogok, másik ismerős meg azt mondta, hogy szerinte nincsenek jól, fb-ra se posztolnak semmit, meg nem haladnak előre, gyerek sincs még. Van itt olyan nő, akinek a férje hosszú idő eltelte után gondolta meg magát? Ha van, mi történt, hogy történt? Érdekelne mások története.
2023. okt. 27. 13:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Mert te visszafogadnád? Kérdező ő valószínűleg szerelmes, lehet az a személy az "Igazi" számára és ha rossz is a visszony javítanak rajta. Esetleg elhagyja, de hozzád nem térne vissza, inkább egyedül maradna, vagy más egyénnel lenne együtt. Nem kellesz neki.
2023. okt. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen, én még mindig visszafogadnám. Még mindig szeretem. Hiába telt el 3 év. De igazából nem látok rá én sem esélyt, úgy gondolom akkor sem jönne vissza, ha vihar lenne náluk a paradicsomban. Csak kíváncsi vagyok, valakivel volt-e már ilyen. Ismerkedni már nehéz ennyi idősen, nem is igazán vágyom új impulzusokra. Tudom hogy tovább kellene lépnem, de még nem megy.
2023. okt. 27. 13:30
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

"fb-ra se posztolnak semmit, meg nem haladnak előre, gyerek sincs még"


Ez jelent bármit is? Facebookra feltöltött családi képek többsége puszta képmutatás, az ismerőseim körében is azt látom, hogy pont azok a legboldogabbak, akik nem posztolnak ki mindent, ami velük történik. Mi 8 éve vagyunk együtt a párommal, összesen két közös képünk van kint, mégis nagyon boldogok vagyunk együtt.

Miért kéne gyereket vállalnia az új párjával? Mi van akkor, ha nem is akarnak? Mi az, hogy nem haladnak előre? Ki dönti el, hogy nekik mi az előre?


Nem gondolod, hogy három év után meg kéne emésztened, hogy új életet kezdett? Te miért nem kezdesz új életet? Elhiszem, hogy fáj, hogy nehéz, de ne arra várj, hogy ők mikor fognak szétmenni, mert az egyáltalán nem biztos, hogy akkor visszatérne hozzád!


Próbálj magadra koncentrálni, a múltat megőrizni emlékként és a jövőre koncentrálni! Ezzel csak szánalmassá teszed magad mindenki szemében.

2023. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

#2:


Menne csak te nem akarod, hogy menjen! Mivel azt hiszed, hogy kutyának se kellenél már így inkább visszafogadnád a hűtlen, mocskos exed. Önértékelési gondjaid vannak. Javíts rajtuk. Ezerszer inkább egyedül, mint csalfa rohadékkal együtt! 👍

2023. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De igen, igazad van, meg kéne emésztenem. Én is szánalmasnak tartom magam. Még mindig járok pszichológushoz, bár most így belegondolva ha 3 év alatt itt tartok, talán rossz pszichológust választottam... a férjem szeretett volna még egy gyereket, de nekünk nem jött össze, ezért gondoltam, hogy az új kapcsolatban biztosan akar, a nő jóval fiatalabb, neki még belefér az idejébe. Igazából a gyerekemnek kellene hinnem, ha néha beszélünk az apjáról, mindig őszintén elmondja, hogy jól vannak és minden rendben van velük, boldogok... azt hittem csak azért mondja, hogy kezdjek el továbblépni de valószínűleg tényleg ez az igazság... nagyon nehéz elfogadni sajnos.
2023. okt. 27. 13:36
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Én elhiszem, hogy nehéz, de a saját érdekedben meg kell tenned, hogy tovább lépsz. Sőt, a gyermekednek is ez az érdeke, hiszen rá is kihat, ha folyton depressziósnak és bánatosnak lát téged.


Sajnos, az élet sokszor alakul ellentétesen azzal, amit szeretnénk, de idővel talán megtalálod a választ arra is, hogy miért történt így.

2023. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Hivatalosan elváltatok már? Ha nem akkor ideje lenne. Add be te a papírokat, mert ha ő eddig nem tette, akkor nem is fogja. Nyilván anyagi megfontolásból. Könnyebb lesz elengedned, túllépned rajta és új életet kezdened, akár új párkapcsolatot találnod, ha meglesz a lezárás hivatalosan, papíron is. Ha 20 éve voltatok együtt, akkor kb 40 körül lehetsz. Nem akarok bunkó lenni, de ha nem akarsz egyedül maradni, akkor nincs időd rá, hogy még évekig epekedj olyan után akinek egyértelműen nem kellesz.
2023. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Édesanyámat 30 év házasság után hagyta el apám egy másik nőért, ráadásul iszonyú megalázó módon. Szerencsére nagyon hamar felismerte, hogy túl kell lendülnie rajta, így kb. fél év után összeszedte magát és új életet kezdett. Mindeközben még az is a nyakába szakadt, hogy apám az ég világon semmit nem volt hajlandó intézni, ezért a házeladást és mindent egyedül intézett Édesanyánk. Vegyél erőt magadon és lépj tovább, máshogy nem megy!
2023. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen, már elváltunk hivatalosan, anyagiakban elrendeztünk mindent. Bárcsak 40 körül lennék, de már 55 vagyok, 34 voltam, amikor megismerkedtünk. Ennyi idősen nem sok reményt fűzök az ismerkedéshez, de igen, ebben az önbizalomhiány is bőven benne van. Na meg az online ismerkedés nagyon nem az én világom. 8, le a kalappal az édesanyád előtt, remélem nekem is sikerül erőt merítenem.
2023. okt. 27. 14:11
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
8-as vagyok ismét, azt kihagytam, hogy pont ebben az időszakban műtötték Édesanyámat melldaganattal, szóval borzasztóan nehéz időszakon ment keresztül, de felállt, mint mindig, minden helyzetből. Kívánom, hogy legalább fele ennyi erőd legyen! Kitartás, menni fog!
2023. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!