Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van még remény? Van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? Van itt olyan, akinek sikerült?

Figyelt kérdés
Már 3 éve annak, hogy a férjem elhagyott minket egy másik nőért, azóta is együtt vannak. Az elején még hittem abban, hogy talán visszajön, elvégre 20 évet voltunk együtt, és van egy közös gyerekünk, de nem jött vissza. Hallottam pletykát közös ismerősöktől, hogy látta őket együtt, és nagyon boldogok, másik ismerős meg azt mondta, hogy szerinte nincsenek jól, fb-ra se posztolnak semmit, meg nem haladnak előre, gyerek sincs még. Van itt olyan nő, akinek a férje hosszú idő eltelte után gondolta meg magát? Ha van, mi történt, hogy történt? Érdekelne mások története.
2023. okt. 27. 13:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
20- akkor konkretan nyilt hazassagban vagytok valamilyen szinten,te is keress magadnak valakit, ne csak a ferjed jarjon jol. Hisz ez a felallas csak neki jo 100%-osan. Megvan a tamasz es az izgalom neki.
2023. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#21 Nem fogja hagyni a férje. Pontosan ez ment a családunkban is egy házaspárral. A férjnek szeretője volt, de ugyanúgy féltékenykedett továbbra is a feleségére, nem mehetett sehova és ha megtudta, hogy ismerkedik valakivel, óriási balhét csapott. Az ilyen önző féreg.
2023. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Lehet naluk mashogy lesz, de en nem hagynam annyiban. Neki is kijar egy kandura 😄
2023. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"22 mi lett a szeretővel? Azt írod, hogy csak volt.


Az én férjem is féltékeny, főleg, ha valamit egyedül él tudok intézni vagy anyukám, barátnő stb segít. Ha nem ér rá, és én azt mondom, hogy elintézem, rögtön ráér.

Nálunk azért érdekes a helyzet, mert egyszer elment, visszaengedtem a gyerek miatt. Meg magam miatt. Úgy voltam vele, marad ameddig marad, én örülök, de most azt mondja, hogy idén már biztosan nem megy sehova, marad. Számomra ez ksi győzelem, de győzelem akárhogy nézzük. A testvére kiadó lakásában lakott, kB 2 hétig, az volt némi nézeteltéresük, így kezdett egyre többször visszajönni, amiből aztán egész napok és éjszakák lettek. Végül úgy döntött, marad itt, ha megengedem, de azt mondta már akkor is, hogy szeretne maradni, amíg lehet.

2023. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#20

Tehát egyik lyukból jár a másikba. Neked is van gusztusod a másik pinájához. Ez nagyon szánalmas.

2023. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!