Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van még remény? Van itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény? Van itt olyan, akinek sikerült?

Figyelt kérdés
Már 3 éve annak, hogy a férjem elhagyott minket egy másik nőért, azóta is együtt vannak. Az elején még hittem abban, hogy talán visszajön, elvégre 20 évet voltunk együtt, és van egy közös gyerekünk, de nem jött vissza. Hallottam pletykát közös ismerősöktől, hogy látta őket együtt, és nagyon boldogok, másik ismerős meg azt mondta, hogy szerinte nincsenek jól, fb-ra se posztolnak semmit, meg nem haladnak előre, gyerek sincs még. Van itt olyan nő, akinek a férje hosszú idő eltelte után gondolta meg magát? Ha van, mi történt, hogy történt? Érdekelne mások története.
2023. okt. 27. 13:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
9%
Mi is nagyon ritkán posztolunk a férjemmel fészbúkra. Közös gyerekünk se lesz. Ettől még marha jól megvagyunk. Lehet az ő exe is reménykedik még 5 év után...:)
2023. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Kivanom, hogy megbekelj a helyzeteddel es talalj magadnak egy megfelelo ferfit. Megerdemled, de az exed nem, hogy meg mindig utana epekedj. Meg lehet az uj nojevel is szetmegy vagy pont a no csalja meg, de az is lehet egyutt maradnak. Neked ezzel mar nem kell torodnod, meg ha nehez is, de ujra fel kell epitened magad. Ha a ferjed mondta mi volt a problema a hazassagotokban, arra figylj oda a kovi kapcsolatodnal, hogy ne kovesd el megint. Hidd el sok 50es maganyos van, lehet az egyik pont terad var...
2023. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
18%

11es voltam

Nem tudom miért pontoztatok le, nem csalta velem a férjem az exnojet a gyerekei anyját

Egyedül élt már mire megismerkedtunk

Ettől függetlenül a nő utál fúj rám ott tesz keresztbe ahol tud

Mintha én tehetnek róla hogy nem tudták együtt élni úgy, hogy hozzá 2 hét múlva már bekoltozott az új hapsi a férjemmel közös hazukba ahol azóta is vígan élnek és mindent elkovet, nehogy sikerüljön eladni és elosztaniuk az árát

2023. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%
Lehet azért nincs még gyerek mert náluk sem jön össze..,ahogy veled sem sikerült. Azért már van egy közös gyermeketek, nem biztos, hogy ennyi év után is sikerül neki, vagy az új nőnél van probléma.. Ez sajnos ma már nem meglepő. Próbalj meg tovabblépni! Biztos értékes és szerethető vagy! Neked is meg lesz a párod, csak ne a régi után keseregj. Tudom, könnyű ezt mondani.. De tedd le ezt a terhet amit cipelsz, és kezdj új életet. Foglalkozz magaddal, vásárolj új ruhákat, fodrász, kozmetikus..egy kis szépítkezés.. Meglátod jól fog esni! Ha te jól érzed magad a bőrődben és kivirulsz, azt hidd el más is észre fogja venni! Sok sikert!:)
2023. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%

3 év nagyon hosszú idő. Az én férjem csak néhány hónapja ment el. Akartam adni neki egy sokadik esélyt. De sajnos felesleges. Hagyom, hogy a maga útját járja. Hogy pofára fog - e esni? Igen. De nem érdemes. Van, akit hagyni kell, hagyj menjen. Értékes ember vagy, értékes anya, erre kell gondolnod. Sokaknak nem adatik meg a gyermek, neked igen, és ez a fontos. Lehet még új párod, de ha nem akarod, nem muszáj. Megtalálhatod a szépet a világban, hisz már most is erős és független asszony vagy. De ha nyitsz a világra, valahol lehet ott vár rád az igazi igazi

Mert nekem van egy barátnőm és az édesanyjának két válása is volt, a másodikba majdnem belehalt, de jött egy férfi, akivel leélte az életét. Sosem tudhatod, mit hoz a jövő, de sose add fel a reményt, hogy vár rád valahol egy sokkal jobb. Addig élvezd az életed a gyerekeddel, keress új hobbit és majd eljön egy szebb jövő is.

2023. okt. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem miért pontoztok 0-ra semmit nem kovettem el, de ok
2023. okt. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem kaptál még sok jót, az én történetem sem jó, bár neked lehet biztató, ha ezt várod.

Az én férjem a nyáron hagyott el engem és a kisfiam. Mi viszont nem váltunk el. Én egyszer, rögtön a távozása utáni beszélgetésen kérdeztem, hogy mi legyen és azt mondta, ő még nem akarja. Én sem akartam. Így jelenleg házasok vagyunk. Egyszer a kisfiam megkérdzte, hogy anya te szingli vagy? És a férjem azt mondta, anya nem szingli, anya házas. A férjemnek van egy másik nője, ezt még nem írtam. Nem élnek együtt. Pár hónap után úgy alakult, hogy a férjem visszajött. De nem hagyta el a nőjét. Először egy éjszakára aztán már több éjszakára majd nappalra is. Sokan azt mondják, hogy bírom ezt? Előtte is így éltünk már egy ideje, hogy tudtam a nőről. Most is tudok, eljár hozzá, de nem alszanak sose együtt, éjjel mindig nálunk van. Nappal is változó arányban, de azt kijelenthetjük, hogy itt lakik. Nem szűnt meg köztünk a vagyonközösség, nem szűnt meg a közös háztartás. A gyerekkel közös dolgokat együtt csináljuk, de együtt vásárolunk, itt főz és itt eszik ( én nem főzöm csak ritkán), innen indul munkába és ide jön vissza. Eleinte elvitt tényleg szó szerint pár ruhát aztán én pakoltam össze neki a többit, ami végül egy zacskóban várta, hogy aztán újra vissza kerüljön. A jog szerint ha nem viszi el az össze holmiját, ami kell a mindennapi élethez, akkor még feltételezhető a visszatérés szándéka. Ő vett magának pár apróságot, mint tusfürdő, borotva stb, de amiket még itt használt, itt hagyta. Amikor visszajött, minden, még a törölköző is a helyén volt. Most így élünk. Nekem ez részben jó, hiszen itt van velünk és megvan az esély, hogy itt marad végleg, de rossz is, hiszen most már hivatalosan van egy új nője. Nehéz kérdések ezek. 18 éve ismerem amúgy, én nálad fiatalabb vagyok sokkal, de ez nem számít ilyen szempontból. Több diplomás, tanult, jó szociális közeggel rendelkező nő vagyok, csak a szívem nincs a a helyén.

2023. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17 Nem a szíveddel van gond, hanem az eszeddel. A férjed rendesen kihasznál téged és az új nőt is, ez a legkényelmesebb számára és ti mindketten partnerek vagytok ebben. Téged abban a reményben "altat", hogy egyszer végleg visszatér hozzátok, a másik nőt meg valószínűleg azzal eteti, hogy titeket el fog hagyni. Csak a saját érdekeit nézi, nem érdekli, hogy kibe törli bele a lábát, te pedig szinte hálás vagy, hogy hazamegy aludni. Persze, hogy hazamegy, mert nem akar bukni anyagilag, ezért ez a legkényelmesebb megoldás számára.
2023. okt. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17: intimtas, szex van koztetek?
2023. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19: igen, van.
2023. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!