Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Biztos lehetek abban, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos lehetek abban, hogy a párom nem csal meg, ha ez a két dolog "tiszta"?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt a kérdéseket és az fogalmazódott meg bennem, hogyha a párod telefonja nem tabu, tudod a feloldókódot és nem viszi magával mindenhova, még zuhanyozni is, akkor nem csal meg, plusz ha telefonon mindig elérhető, nincsennek eltünései, ha mondjuk külön vagytok.


Tudom a bizalom, de annyi olyan sztori van, hogy "ezt sosem gondoltam volna róla" meg hogy úgy tűnt szerelmes.


Hogyan tudjuk meg, hogy biztonságban vagyunk a párkapcsolatban??


2023. nov. 2. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha így gondolkodsz, akkor eleve halott a te párkapcsolatot.


Igen, mégiscsak a bizalmon múlik. Hiába nem csal meg, ha te úgy akarsz vele együtt élni éveken át, hogy a jeleket keresed, különben gyanakodni kezdesz, akkor az egy halott kapcsolat, mert nincs benne bizalom.

2023. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizalomról hallottál már? Amúgy ez sem garancia, hogy nem csal meg, de miért feltételezed hogy igen?
2023. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha meg akar csalni úgyis megfog és nem tehetsz ellene semmit.
2023. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Egyébként nincs erre ráhatásod. Én például nem is várom el a hűséget, mert minek is?


Élvezd a mát, és ne agyalj ilyeneken.

2023. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom alapján, ha nyomozgatsz az már régen rossz.
2023. nov. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ezt a példát hoztad fel. Az, hogy nem dugdossa a telefonját meg nem viszi magával mondjuk wcre, az nem garancia arra, hogy nem csal meg valaki.

Lehet telefonon kívül is rendezni a megcsalást.

Mikor nem volt telefon, akkor is volt megcsalás.

Viszont, ha mindenhol a jeleket fürkészed és ha amúgy meg gondoskodó a párod, akkor a kapcsolat rovására is mehet.

Mindig benne van a pakliba, hogy megcsalnak, de annak sincs értelme, hogy ez miatt örök bizonytalanságba meg rettegésben éljen az ember.

Ha meg is történik, akkor fel lehet úgy is fogni, hogy ilyenért nem kár.

Ha lehet valakit vinni, vigyék.

Ez az ő szegénysége, hogy kapcsolatban él és megcsalja a párját.

Holott megpróbálhatná a kapcsolatát helyrehozni vagy ha nem megy, akkor szakítson,

aztán mehet útjára.

2023. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha abból indulunk ki, hogy valaki nem hülye, ami hasznára válhat egy olyan embernek, aki be akar csapni egy másikat, akkor ebből emberi számítás alapján elvileg az következik, hogy nem teszi magának nehezebbé.

Ahogy hatos írja nem garancia, de azt szerintem el lehet ismerni, hogy nem abba az irányba mutat.

2023. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ti nagyon félreértettetek. :D

Nem agyalok folyamatosan azon, hogy megcsalhat. Nincs kontroll alatt, tudom, hogyha akar megteszi, és nem is akarnám megállítani benne, hiszen ha mást akar menjen. De menjen, ne verjen át nap mint nap. Az gáz ha a fél faluval kikezd, viszonyai vannak, én meg álomvilágban élek mit sem sejtve.😃

2023. nov. 2. 19:39
 9/13 anonim ***** válasza:

"Az gáz ha a fél faluval kikezd, viszonyai vannak, én meg álomvilágban élek mit sem sejtve."

Tegyük fel te sem vagy hülye és mindannyian nyugidjunk meg. 😅

2023. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerinted ha valaki megcsalja a párját a saját fb-t használja? A bugyuta emberek mondjuk igen, én tuti másik fiókot regisztrálnék és ott keresnék vagy tartanám a kapcsolatot mással.


Amúgy nem tudsz ellene mit tenni. Ezt a féltékenységet az ember kinövi úgy kb 22 éves korára legkésőbb. Aki utána is ilyen 30+ évesen mondjuk az kattos és biztos nem lennék ilyennel együtt. Nézze meg nyugodtan a chat fejet, nem tartok 5 nőt beszélgetni, a srácokat meg látja de ennyi a max. Ilyen bele-bele olvasunk más üzenetébe offos.

2023. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!