Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Biztos lehetek abban, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos lehetek abban, hogy a párom nem csal meg, ha ez a két dolog "tiszta"?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt a kérdéseket és az fogalmazódott meg bennem, hogyha a párod telefonja nem tabu, tudod a feloldókódot és nem viszi magával mindenhova, még zuhanyozni is, akkor nem csal meg, plusz ha telefonon mindig elérhető, nincsennek eltünései, ha mondjuk külön vagytok.


Tudom a bizalom, de annyi olyan sztori van, hogy "ezt sosem gondoltam volna róla" meg hogy úgy tűnt szerelmes.


Hogyan tudjuk meg, hogy biztonságban vagyunk a párkapcsolatban??


2023. nov. 2. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdező, nagyon naiv vagy

Az en ex barátom egy sorozatos profi csaló volt rengeteg szex kapcsolattal es képzeld el hogy nem dugdosta a telefonjat sőt a kódját is ide adta

Hogy lehet ez, kérded ?

Mert a nője tudott rólam es képzeld el hogy mar reg kavartak titkon csak en nem tudtam róla .

Es képzeld el, hogy a nőnek is volt élettársa es bújkálni akart

Es képzeld el hogy megegyeztek gondolom hogy a “barátom” ír a nőnek mikor tud , mikor en alszom vagy mosakodom.

Még egy házas nőről tudok akivel kavart de azzal ritkábban es nem volt olyan szoros kapcsolata.

Es kepzeld el mire hazajott minden chattet, hívást kitörölt es kepzeld el hogy a nő nem írkalt csak úgy neki random időpontokban, tehat nyugodtan hagyhatta asztalon a mobiljat

Es kepzeld el, ha a baratoddal egy csaj csak szex kapcsolatot akar, akkor nem fogja hívogatni éjjel hogy jaj bébi szeretlek.

Te kis naivka!!!!

2023. nov. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja es lehet csomó fake facebook kontója mint a volt barátomnak es azokon keresztül tartotta a kapcsolatot
2023. nov. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha mar megszületett benned a gyanú, tutti érzel valamit! Bízz a meg érzéseidben! Ott van csomó non verbális jel, amit a tudatalattid rögzít es emiatt vagy rosszul, érzed, hogy fake !
2023. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!