Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt találtam a párom telefonnj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt találtam a párom telefonnjába mit jelenthet ?

Figyelt kérdés

Én már írtam.


Mivel neked úgy nem jó hogy eddig tudtunk talizni délelött vagy délután amit mind ketten meg tudtuk oldani úgy hogy senkit nem bántottunk meg vele de ha te többet akarsz akkor csak egy megoldás van szerintem hogy mindketten fügetlenek leszünk ês minden este együtt még ha a gyerekek miatt nem is költözünk össze.

De gondolkozál te is rajta hogy hátha te találaz valami jobbat.

Én már nagyon sokat gondolkoztam de csak ezt tudom.


nov. 5. 12:21
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Megfejtettem a rendkívül bonyolult képletet...

A barátnője a helyedre akar lépni-milyen meglepő!

nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%

Mi az hogy "én már irtam"?


Amugy azt jelenti hohy a másikèrt simán otthagyná a családját is. A másiknak valoszinu nem tetszik hogy csak szerető. Es valoszinu ő is foglalt es keri akkor szakitson ő is mert ő is csak akkor fog. Es aztán egyutt lehetnek es b.szhatnak egész nap.

nov. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
89%
A párod hülyíthető megvezethető kis pöcs. Kb ennyit jelent hogy bàrki ugy szórakozik vele ahogy akar. Szóval te is..;)
nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
92%

Szerinted?

Kidobtad már?

nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
#4 Nem. Mert nem tudom hogy most komolyan gondolja vagy csak hülyiti a nőt szerelmes lehet bele ?
nov. 5. 16:02
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
A nő hülyíti őt, téged meg a pasi hülyít.
nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%

Kezdem belátni, hogy milyen fontos kiismerni valakit, házasság előtt, mert kiderül sokszor hogy mekkora idióta es vérciki. De ez azert történik mert az emberek összefekszenek es utana ha jó a szex ( felnőttek vagyunk, ne játszmázzunk felkiáltással) házasodnak, azt se tudjak kivel. Van e jelleme, esze stb

Mindegy.

Nem szabad megmaradni egy kapcsolatban, ahol nincs lelki kapocs, érzelmi kötelék, szeretet.

Ennel nagyobb lélek gyilkos nincs. Ha nem szeret a párod, nincs szeretet akkor ezt érzed tudatalatt es egyre rosszabbul vagy es magad sem tudod miert. Hiszen jól egyeztek.

Egy ilyen kapcsolatban meghalsz, megbetegedsz testileg is előbb utóbb.

NINCS KÖZETETEK LELKI KAPOCS A MASIK CSAL RENDSZERESEN OLYAN MINTHA EGY HALOTT LENNE MELLETTED AKIT REMENYKEDSZ MINDENNAP HOGY ÚJRAÉLED.

ENGEDD EL!

Mert így megunják egymast rekord idő alatt !!!

Ez lesz a legjobb bosszú a számukra ha megkaphatják egymast

Azert basznak jókat mert TITKOS.

Hadd száradjanak egymásra !

Te meg többet ne fogadd vissza azt a tetvet tegye a monyát akibe akarja !

Teged megalázott durván ezzel !

Es biztos ki is beszel ezzel a rózsikával

nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%

Mindent amit négyszemközt mondasz a gügye párodnak, 6 szemközt van mondva! Meghányja veti a nőjevel is! Ezert mondom ne röhögtesd magad mert nincs titok es intimitás hidd el. Hatbaszúrt !

Rakd ki meg ma , kuldd el hogy nyugodtan élje a szep tragikus szerelmét !!

nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

" Mert nem tudom hogy most komolyan gondolja vagy csak hülyiti a nőt szerelmes lehet bele ?"


Ez teljesen mindegy.

nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
89%
Hat a kerdezőt megcsalja. Ez a visszautasítás legmagasabb foka. Ezek utan számít, hogy mennyire szerelmes abba a rongyba?
nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!