Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt találtam a párom telefonnj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt találtam a párom telefonnjába mit jelenthet ?

Figyelt kérdés

Én már írtam.


Mivel neked úgy nem jó hogy eddig tudtunk talizni délelött vagy délután amit mind ketten meg tudtuk oldani úgy hogy senkit nem bántottunk meg vele de ha te többet akarsz akkor csak egy megoldás van szerintem hogy mindketten fügetlenek leszünk ês minden este együtt még ha a gyerekek miatt nem is költözünk össze.

De gondolkozál te is rajta hogy hátha te találaz valami jobbat.

Én már nagyon sokat gondolkoztam de csak ezt tudom.


2023. nov. 5. 12:21
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen szar helyesíróval még csak össze se jöttem volna, nemhogy még végig is nézzem ahogy megcsal :D
jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!