Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt találtam a párom telefonnj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt találtam a párom telefonnjába mit jelenthet ?

Figyelt kérdés

Én már írtam.


Mivel neked úgy nem jó hogy eddig tudtunk talizni délelött vagy délután amit mind ketten meg tudtuk oldani úgy hogy senkit nem bántottunk meg vele de ha te többet akarsz akkor csak egy megoldás van szerintem hogy mindketten fügetlenek leszünk ês minden este együtt még ha a gyerekek miatt nem is költözünk össze.

De gondolkozál te is rajta hogy hátha te találaz valami jobbat.

Én már nagyon sokat gondolkoztam de csak ezt tudom.


2023. nov. 5. 12:21
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Hat jobban mint a kérdezőbe
2023. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
De nem szakitokk örőkre azt előre mondom. Ez ki maradt ezt is a párom írta a nőnek
2023. nov. 5. 20:42
 13/41 anonim ***** válasza:
91%

Ne szakíts. Alazd meg magad, fetrengj a sárba, par evet es aztan majd nem fogod tudni megbocsajtani magadnak, hogy tűrtél a semmiert.

Egy embernek aki se nem tisztel, se nem szeret.

Te választásod.

Csak érdekesebbé teszed a titkos talalkakat mert miattad bújkálni kell!

Tegy ahogy jónak latod

2023. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Te leszel a gonosz boszorkány a szerető meg a hercegnő a várban.

Te leszel az ellenseg, a sivatag amin át kell menjenek, hogy össze találkozzanak.

Így megkönnyíted a szerető dolgát nem kell zoknit mosson, nem kell mutatkozzon reggel gyűrötten, nem lesz megunt, mindig frissen, kiparfümözve fognak találkozni, röpke pár órára.

Ki biztosítja nekik az izgalmat, a kalandot? TE. Így sose unják meg egymást. Okos vagy tényleg

2023. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Tehát közölte a szeretőjével, hogy nem szakít veled véglegesen? Ezt csak abban az esetben gondolhatja így, ha biztos abban, hogy bármikor visszafogadod. Márpedig eléggé úgy tűnik, hogy nagyon hülyére tud venni 🙄
2023. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

"De nem szakitokk örőkre azt előre mondom. Ez ki maradt ezt is a párom írta a nőnek"


EZt űgy írod, mintha valami pozitívum lenne. Nincs semmi önbecsülésed? Már rég ki kelltt volna hajítanod ezt a hímrbancot.

2023. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
7-es, 13-as, 14-es: Gondoljátok, hogy ők már unják egymást: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs.. ...?
2023. nov. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát fiam(lányom), te sík hülye vagy már ne is haragudj a jelzőért. A "párodnak" van egy állandó és rendszeres , érzelmi alapokon nyugvó , eltitkolt kapcsolata, ahol a szex valószínűleg mindennapos. Őneki ez így hibátlan, a női fél szeretne első számú lenni, és a te hapsid is fontolgatja. Ebbe a képletben te hol és hogyan szerepelsz szerinted? Mi a te szereped? És még neki keresel mentségeket? Hát ezŵrt hülyéztelek le. Egyébként tudd, h ha egy kapcsolat eljut erre a szintre, az már hosszútávon visszafordíthatatlan. Mindíg lenne más. Sztem gyorsan és hideg fejjel, nagy beszélgetések nélkül(nincs miről) szakíts vele.
2023. nov. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele? Könyörgöm, szakíts vele! Jó, Te dolgod, de nem értem miért hagyod ennyire átverni és megalázni magad.
nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
#19 Mert elmentünk 2napra Wellnessre, ha fontos lenne neki a nő, nem velem ment volna el , öszezavarotam
nov. 23. 14:48
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!