Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt találtam a párom telefonnj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt találtam a párom telefonnjába mit jelenthet ?

Figyelt kérdés

Én már írtam.


Mivel neked úgy nem jó hogy eddig tudtunk talizni délelött vagy délután amit mind ketten meg tudtuk oldani úgy hogy senkit nem bántottunk meg vele de ha te többet akarsz akkor csak egy megoldás van szerintem hogy mindketten fügetlenek leszünk ês minden este együtt még ha a gyerekek miatt nem is költözünk össze.

De gondolkozál te is rajta hogy hátha te találaz valami jobbat.

Én már nagyon sokat gondolkoztam de csak ezt tudom.


2023. nov. 5. 12:21
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, majd rájössz! Csak tudod, Ti nők váltjátok ki ezzel a gondolkodással azt hogy a férfinek ne egy nője legyen, hanem kettő vagy több. Azt meg úgysem becsülitek meg aki csak egy nőt szeret. De sajnos ez már egyik irányból sem érték: Sem a férfiak, sem a nők szemszögéből, valaki monogám kapcsolatban hisz és tesz is azért ma már nagyon sokan azt gondolják, hogy biztos nagy gond van vele, legyen az férfi vagy nő. Szerintem még nem akarod és nem tudod el hinni, hogy nem szeret Téged, de előbb-utóbb rájössz.
nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
97%
Azt jelenti, hogy elhagy téged, a szeretője a párját és együtt lesznek ha a szerető beleegyezik.
nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Miért van verled?


" ês minden este együtt még ha a gyerekek miatt nem is költözünk össze."


Mert kiszolgálod. Ha egyedül él, akkor meg magának kell. Vagy nem akar gyerekes nőt, te meg fix vagy, de kalandozhat, mert vagy olyan balek, hogy nem dobod ki, meg itt kérdezed, mit jelenthet ez. Mégis mit? Teljesen nyilvánvalóan rendszeresen félre dug a kanod.

nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező. Ha ennyire véded tovabbra is, bele akarod magyarazni h téged szeret amazt csak dugja meg nyalja de utána téged csókol mert szeret, hát sok sikert. De akkor mit keresel itt???????
nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
75%

Te egy nagyon ostoba és végtelenül egyszerű nő lehetsz.

Csal téged, és fog is, el is fog hagyni idővel, te meg maradj addig a lábtörlője. A nők szégyene vagy.

dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 NTBS ***** válasza:
87%
Azt, hogy van rajtad kívül valakije.
dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

"

Mivel neked úgy nem jó hogy eddig tudtunk talizni délelött vagy délután "-ezen mit nem értesz? Csal téged már egy ideje. No és többet akar, vagyis öt akarja már, nem téged.

dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Mondd hogy azota szakitottal vele!!!???
dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus kérdező te nagyon sötét vagy. Nehéh elhinni hogy vannak ilyen buta naív nők akiket egy wellnessel meg lehet venni és egyből holt biztosak vagytok benne hogy csak téged szeret...még akkor is ha közben mást kefél. De felőlem aztán....azt kapod amit elviselsz ha ezt elviseled és elhiszel neki süket dumákat akkor megérdemled hogy megcsaljon.
dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor emeled még ki ezt a kérdést? Mindenki jóformán egyetért, hogy szeretője van és nem szeret téged.
dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!