Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen az a nő, aki belemegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő, aki belemegy egy szeretői kapcsolatba? Ő a harmadik, tehát nős férfivel kezd.

Figyelt kérdés
ápr. 23. 09:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
73%
4-es. Teljesen igazad van. Ha már itt tartunk, nem akarsz a szeretőm lenni? :) Természetesen csak ismerkedés után.
ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
83%

Exférjemre ráhajtott egy kolleganője. Nagyon durván manipulálta és ellenem hangolta. Férjem meg egy idióta volt. Olvastam több beszélgetésüket, a nő konkrétan olyanokat mondott, hogy engem látott más pasikkal napközben. Egyik barátnőmnek azt mondta alkoholista vagyok (ő is ott dolgozik és nem mondta meg, hogy ismerjük egymást, belement a játékba), meg hogy frigid vagyok és ezért nem kellek a férjemnek.

Gondoltam, ha a férjemnek ez kell, akkor hát tessék. Mai napig megy a sírás, hogy a nő csalja őt és kihasználja. Hát barátom, te választottad ezt az utat☺️

ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
63%

Olyan önzőek, szívtelenek mint a #4-es. Minden mindegy nekik. Az se zavarja őket, hogy csak ingyen kurwák, soha nem lesz belőlük társ párkapcsolaton belül. Mivel az égvilágon senkinek nem kellenek akik egyedülállóak, túlságosan is válogatnak, azt hiszik, hogy a vonzalom (- bizsereg a nuni) a legfontosabb így nem is lesz részük szeretetteljes, őszinte párkapcsolatban soha!

Egyetlenegy ami mellettük szól, hogy a feleség ha nem felmosórongy és van esze előbb utóbb rájön mi zajlik a háta mögött akkor elvál a csalfa férjtől és keress magának normális férfit. :)

ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
86%

Engem sem igazán érdekel más mit csinál, de azért aki beáll szeretőnek, kell ott lennie egy kis önzőségnek, önbizalomhiánynak.

Szerintem akinek az önértékelése rendben van nem akar második lenni.

ápr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
50%
13. Nézd fordítva. Otthon van egy jégcsap feleség, az idő meg telik. Jön egy nő akivel lehet ideig-óráig jól érezni magát az embernek. Az őszinte kapcsolat is csak egy délibáb. Persze, az elején minden szuper, csak az a baj, hogy 5 év múlva már minden uncsi. Krva kevés az a férfi vagy nő, aki az életét adná a párjáért, aki őszintén szexel vele, vagy ha a másik szeretne valamit, ő meg nem, de akkor is megadja neki. Az emberek érdekből vannak párkapcsolatban, érdekből kötnek házasságot. amiről te beszélsz, az nagyon ritka.
ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
100%
#15 a nem jégcsap feleségeket is ugyan úgy csalják. Nevetséges már ez az egész párkapcsolat/házasság dolog. Igen, nagyon ritka, hogy tényleg jóban-rosszban ott vannak a másik mellett. Többször is cserben hagytak, én persze mindig legyek harcrakész. Ebből elég volt.
ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
82%

#13:



Hogy-hogy amiről írok nagyon ritka? Óriási sok a megcsalás!

Persze a feleség is hibás, mert ha egyszer nem akar már szexelni, nem szereti a férjét, vagy úgy érzi, hogy a férje nem szereti őt akkor válni kéne. Viszont ez ugyancsak a férj hibája is mert ő is elválhatna nyugodtan.

Annyi az egész, hogy sok házasság csak döcög mint ahogyan írtad más szavakkal, egyik házastárs se mer elválni és aki hamarabb talál szeretőt az csalja meg a másikat.


Viszont ez még mindig nem oké a szeretői oldalról nézve szintén.

Attól, hogy nem akad neki párja attól még nem kéne méginkább tönkre tenni más házasságát.

Persze mint írtam lehet valahol meggyorsítja a folyamatot és végre válás történik, úgyhogy valahol megmentő szerepe van.

ápr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
#15-nek szántam, nem magamnak, lol. 🤣
ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a sokszínű válaszokat. Sajnálom, hogy valaki lepontozta a számomra értékes válaszokat.
ápr. 23. 10:17
 20/86 anonim ***** válasza:
47%

#4 vagyok, igen, önző, én ezt minden további nélkül elismerem. Jöhetnek érte a kövek, de nekem sincs több életem, csak ez az egy, amit nem akarok mindig lemondással vagy rossz kompromisszumokkal, megalkuvásokkal tölteni.

Tele a világ így vagy úgy elégtelen kapcsolatokkal. Sokszor még a foglalt férfiak is olyanok, hogy elképedek, ezekkel hogy lehet együtt lenni. Miről beszélünk akkor? Majd pont a függetlenek tábora lesz tele jobbnál jobb férfiakkal? Ugyan... Ezt meg lehet válogatósságnak nevezni, készséggel elismerem, nem szeretnék még egy éjszakát sem együtt tölteni valami lelombozó, kiábrándító fazonnal, aki rosszul is néz ki, kommunikálni és viselkedni sem tud, szexelni, de még csak csókolni sem rendesen, a gondolkodásmódja és a hozzáállása a nőkhöz, a kapcsolatokhoz meg úgy általában mindenhez pedig sírnivaló.

ápr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!